Swim England South East - Festival of Swimming

Event 344 - Female 13-15 Years 100m Butterfly Start List

Heat 1

LaneNameClubTime
1

2 Olya Roostaei PORS 1.18.97
3 Katharine Irwin MAIS 1.18.25
4 Eve Webb CRAS 1.17.33
5 Lexi Parker EPSS 1.18.13
6 Jasmine Andrews RURS 1.18.38
7

8

Heat 2

LaneNameClubTime
1

2 Elizabeth McClune STAS 1.15.62
3 Emma Williamson HSMS 1.15.38
4 Evangelina Clarke MSMS 1.14.93
5 Lara Thorpe GUIS 1.15.25
6 Amelie Reece CMKS 1.15.47
7

8

Heat 3

LaneNameClubTime
1 Lauren Askew DORS 1.14.69
2 Ruth Godfrey SEVS 1.14.42
3 Isabelle Townsend WOKS 1.13.84
4 Lillie Gilbert CRWS 1.13.68
5 Abigail Elford WOKS 1.13.72
6 Nicol Strba CRWS 1.14.18
7 Bethany King MSMS 1.14.42
8 Eleni Ioannou OXFS 1.14.74

Heat 4

LaneNameClubTime
1 Rhyseren Taylor EATS 1.13.56
2 Emily-Rose Evans DLCS 1.13.26
3 Niamh Pearce GUIS 1.12.67
4 Kayla Moerman BLAS 1.12.41
5 Mana Tanaka WOKS 1.12.50
6 Orla Evans EAGS 1.12.70
7 Amber Piper THAS 1.13.26
8 Neve Brooke LETS 1.13.59

Heat 5

LaneNameClubTime
1 Amelia Roberts MSMS 1.12.20
2 Katie Franklin WITS 1.12.07
3 Chloe Adams WYCS 1.11.90
4 Annabelle Compton WYCS 1.11.74
5 Kara Clewlow MAXS 1.11.87
6 Sophie Duckworth RURS 1.12.04
7 Amber Likely PORS 1.12.13
8 Charlotte Aris PORS 1.12.39

Heat 6

LaneNameClubTime
1 Emilia Evans FANS 1.11.57
2 Athena Crompton THAS 1.11.13
3 Emi Watanabe RERS 1.10.62
4 Navya Shandil AMES 1.10.46
5 Saffia Rougier BBFS 1.10.50
6 Victoria Brown DABS 1.10.66
7 Ivy Haggerty THAS 1.11.25
8 Paige Austin-Burrows RURS 1.11.68

Heat 7

LaneNameClubTime
1 Alicia Bethell AMES 1.10.42
2 Penelope Adamson COSS 1.10.23
3 Eleanor Hemmings EPSS 1.09.90
4 Eliza Hudson MAXS 1.09.75
5 Edith Hamilton BRKS 1.09.84
6 Rose Owens BRIS 1.10.22
7 Isabel Duetoft LETS 1.10.27
8 Emilia Oliver RTWS 1.10.43

Heat 8

LaneNameClubTime
1 Hollie Atton BBFS 1.09.40
2 Si Yao P Lee SEVS 1.09.06
3 Lauren Barras LETS 1.07.87
4 Emily Toms CRWS 1.07.51
5 Eloise Howarth EPSS 1.07.70
6 Niamh Hasselwander EPSS 1.07.90
7 Kreswin Smith AMES 1.09.31
8 Lucy Quill AMES 1.09.48

Heat 9

LaneNameClubTime
1 Louisa Cipolletta ELMS 1.07.44
2 Ella Thornburg LITS 1.06.70
3 Despoina Giannakaki CMKS 1.05.14
4 Lucy Fox WYCS 1.02.29
5 Annabel Pilgrim ELMS 1.05.14
6 Alice Weston WYCS 1.05.21
7 Charlotte Marshall BLAS 1.07.37
8 Abbie Outram MAIS 1.07.45