Swim England South East - Festival of Swimming

Results for Atlantis

Event 121E: Female Age 16 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Amber Ranson 05 Atlantis 2:16.07 572 31.23 1:05.92 1:41.62

Event 121F: Female Age 17 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Isabella Hayes 04 Atlantis 2:14.57 592 30.69 1:04.24 1:39.65

Event 123E: Female Age 16 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
6 Amber Ranson 05 Atlantis 1:03.02 552 31.00

Event 123F: Female Age 17 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
6 Isabella Hayes 04 Atlantis 1:02.31 572 30.51

Event 141F: Female Age 17 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Isabella Hayes 04 Atlantis 2:32.57 509 34.05 1:12.80 1:52.96

Event 142E: Female Age 16 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
5 Amber Ranson 05 Atlantis 2:34.84 514 34.46 1:13.43 1:54.99

Event 143E: Female Age 16 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
13 Anna Sayers 05 Atlantis 3:03.27 437 39.41 1:25.69 2:14.31

Event 143F: Female Age 17 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Isabella Hayes 04 Atlantis 2:57.53 481 39.81 1:24.56 2:10.46

Event 144F: Female Age 17 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
3 Isabella Hayes 04 Atlantis 1:07.40 558 31.87

Event 145E: Female Age 16 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Amber Ranson 05 Atlantis 1:09.50 584 33.62

Event 146E: Female Age 16 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
13 Anna Sayers 05 Atlantis 1:25.07 428 38.08

Event 146F: Female Age 17 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Isabella Hayes 04 Atlantis 1:22.97 462 39.12

Event 241F: Male Age 17 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
9 William Brigden 04 Atlantis 2:42.42 324 32.75 1:12.23 1:56.12

Event 243F: Male Age 17 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
6 Luke Gausden 04 Atlantis 2:35.33 542 33.56 1:13.15 1:53.79

Event 244F: Male Age 17 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
15 William Brigden 04 Atlantis 1:07.14 409 30.38

Event 246F: Male Age 17 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
4 Luke Gausden 04 Atlantis 1:11.30 514 32.96

Event 301C: Female Age 14 400m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
10 Alexa Spicer 07 Atlantis 5:09.48 446 33.04 1:09.97 1:49.38 2:29.35 3:10.11 3:50.62 4:30.54

Event 321C: Female Age 14 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
16 Alexa Spicer 07 Atlantis 2:24.18 481 32.24 1:08.68 1:46.79

Event 323C: Female Age 14 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
18 Alexa Spicer 07 Atlantis 1:05.18 499 31.15

Event 346C: Female Age 14 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
10 Tuva Andersson 07 Atlantis 1:23.39 455 39.07

Event 421D: Male Age 15 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
22 Oliver Colombo 06 Atlantis 2:23.46 359 30.66 1:07.39 1:46.32

Event 423D: Male Age 15 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
20 Oliver Colombo 06 Atlantis 1:00.40 468 28.61

Event 441D: Male Age 15 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
7 Oliver Colombo 06 Atlantis 2:28.67 422 31.09 1:09.25 1:52.90

Event 442B: Male Age 13 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
12 Joshua Davidson 08 Atlantis 2:42.32 328 37.43 1:19.22 2:01.71

Event 443B: Male Age 13 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Joshua Davidson 08 Atlantis 2:55.62 375 38.67 1:22.91 2:09.17

Event 444D: Male Age 15 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
8 Oliver Colombo 06 Atlantis 1:03.28 488 29.94

Event 446B: Male Age 13 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
4 Joshua Davidson 08 Atlantis 1:21.59 343 37.26