Swim England South East 14/Under Swimming Championships 2017

Results for Guildford City

Event 401B: Male Age 11-12 1500m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m 400m 450m 500m 550m 600m 650m 700m 750m 800m 850m 900m 950m 1000m 1050m 1100m 1150m 1200m 1250m 1300m 1350m 1400m 1450m
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 18:53.20 454 33.98 1:10.93 1:48.77 2:27.02 3:06.01 3:44.67 4:24.14 5:02.76 5:41.16 6:20.51 6:58.35 7:36.53 8:13.95 8:51.84 9:29.24 10:06.81 10:44.60 11:22.19 11:59.89 12:37.30 13:15.37 13:53.42 14:31.42 15:10.12 15:48.36 16:26.37 17:04.50 17:42.03 18:18.58
4 Alexander Cook 05 Guildford City 19:48.24 394 35.08 1:13.22 1:52.49 2:32.18 3:11.54 3:51.51 4:31.05 5:11.20 5:50.82 6:31.20 7:11.77 7:51.53 8:31.42 9:10.96 9:50.89 10:31.45 11:10.81 11:50.88 12:30.88 13:11.05 13:50.58 14:30.44 15:10.17 15:49.94 16:30.14 17:10.47 17:50.39 18:30.67 19:10.03

Event 401D: Male Age 14 1500m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m 400m 450m 500m 550m 600m 650m 700m 750m 800m 850m 900m 950m 1000m 1050m 1100m 1150m 1200m 1250m 1300m 1350m 1400m 1450m
2 Daniel Donovan 03 Guildford City 17:14.73 596 31.54 1:04.97 1:38.81 2:13.24 2:47.55 3:21.92 3:56.59 4:31.06 5:06.05 5:40.75 6:15.53 6:49.89 7:24.80 7:59.71 8:34.41 9:09.33 9:44.46 10:19.01 10:53.81 11:28.83 12:03.81 12:38.89 13:13.61 13:48.52 14:23.00 14:58.07 15:32.71 16:07.53 16:41.79

Event 402B: Female Age 11-12 200m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Louise Bressler 06 Guildford City 2:42.26 470 37.21 1:19.77 2:04.75
28 Louisa Hughes 05 Guildford City 2:51.77 396 36.57 1:18.02 2:12.61
29 Ciara Wimble 05 Guildford City 2:52.28 392 37.69 1:24.42 2:12.70
30 Katie Sherlock 06 Guildford City 2:53.55 384 38.70 1:21.63 2:14.14
33 Ella Barker 05 Guildford City 2:55.54 371 36.75 1:23.64 2:15.86
34 Constance Mortimer 05 Guildford City 2:57.34 360 36.69 1:23.35 2:15.69

Event 402C: Female Age 13 200m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Jasmine Findlay 04 Guildford City 2:36.08 528 33.14 1:12.87 2:01.13
9 Piper Ridley-Parish 04 Guildford City 2:39.24 497 32.78 1:13.85 2:02.40
17 Rebecca Augier 04 Guildford City 2:41.34 478 33.39 1:14.75 2:04.45

Event 402D: Female Age 14 200m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
13 Izzy Bryant 03 Guildford City 2:33.64 553 34.30 1:14.76 1:59.29
23 Paige Coombs 03 Guildford City 2:36.84 520 32.72 1:11.64 1:59.93
27 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 2:37.66 512 33.01 1:14.25 2:01.10

Back to Top

Event 411B: Male Age 11-12 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Dan Hicks 05 Guildford City 3:03.64 331 42.73 1:30.01 2:17.93
8 Alex Paton 05 Guildford City 3:11.38 292 42.57 1:30.89 2:20.86
13 Thomas Agar 06 Guildford City 3:12.85 286 45.22 1:34.05 2:24.79
25 Harold Readhead 05 Guildford City 3:20.01 256 43.38 1:35.82 2:27.27

Event 411C: Male Age 13 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
17 Jono Hicks 04 Guildford City 3:01.18 344 41.40 1:27.76 2:14.75

Event 411D: Male Age 14 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Jordon McPhail 03 Guildford City 2:36.87 531 35.89 1:16.28 1:57.08
20 Ollie Bedworth 03 Guildford City 2:49.35 422 38.53 1:21.06 2:04.98
25 Callum Wimble 03 Guildford City 2:52.79 397 37.25 1:21.64 2:07.06

Event 412B: Female Age 11-12 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
9 Louise Bressler 06 Guildford City 2:57.92 321 38.99 1:24.82 2:12.53
12 Katie Sherlock 06 Guildford City 2:58.62 317 39.93 1:25.41 2:13.81
15 Freya Taylor 05 Guildford City 3:01.12 304 38.54 1:23.77 2:11.24
16 Ella Barker 05 Guildford City 3:01.63 302 37.60 1:23.83 2:13.15
27 Olivia Williams 06 Guildford City 3:08.28 271 38.13 1:26.09 2:17.40

Event 412C: Female Age 13 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
12 Charlotte Wensley 04 Guildford City 2:45.06 402 35.41 1:17.03 2:00.46
13 Rebecca Augier 04 Guildford City 2:46.85 389 34.52 1:15.34 2:03.00

Event 412D: Female Age 14 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
10 Abigail Poulton 03 Guildford City 2:36.04 476 32.91 1:12.79 1:53.95
17 Izzy Bryant 03 Guildford City 2:39.51 445 35.78 1:15.80 1:58.56
22 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 2:43.95 410 34.36 1:14.95 2:00.11

Event 413B: Male Age 11-12 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 1:01.92 435 30.09
14 William Smith 05 Guildford City 1:07.07 342 32.77
20 Leonard Page 05 Guildford City 1:08.40 323 32.81

Event 413C: Male Age 13 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
1 Joshua Shaw 04 Guildford City 57.41 546 27.61
18 Max Windle 04 Guildford City 1:02.50 423 29.56
30 Deniz Yalcinkaya 04 Guildford City 1:03.81 397 30.51

Event 413D: Male Age 14 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
7 Daniel Donovan 03 Guildford City 58.91 505 28.71
9 Callum Wimble 03 Guildford City 59.33 494 28.67

Event 414B: Female Age 11-12 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
10 Louisa Hughes 05 Guildford City 1:16.12 445 37.11
17 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 1:18.40 407 38.52
31 Freya Taylor 05 Guildford City 1:21.29 365 39.18
32 Katie Sherlock 06 Guildford City 1:22.21 353 40.65
34 Heidi Hemming 06 Guildford City 1:22.50 350 40.00

Event 414C: Female Age 13 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
3 Jasmine Findlay 04 Guildford City 1:10.72 555 34.29
19 Harriet Southey 04 Guildford City 1:14.45 476 36.35
32 Rebecca Augier 04 Guildford City 1:16.87 432 37.96
34 Piper Ridley-Parish 04 Guildford City 1:17.55 421 38.01
36 Charlotte Wensley 04 Guildford City 1:17.64 419 37.58
38 Lauren Dekker 04 Guildford City 1:20.39 378 37.99

Event 414D: Female Age 14 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
12 Paige Coombs 03 Guildford City 1:11.57 536 34.96

Event 415B: Male Age 11-12 50m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
2 Mackenzie Russell 05 Guildford City 33.34 375
11 Alexander Cook 05 Guildford City 35.49 311
27 William Smith 05 Guildford City 37.55 262

Event 415C: Male Age 13 50m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Joshua Shaw 04 Guildford City 30.74 478

Event 415D: Male Age 14 50m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
8 Toby Stewart 03 Guildford City 30.88 472
9 Jordon McPhail 03 Guildford City 31.09 462

Event 416B: Female Age 11-12 50m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt
11 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 30.89 453
22 Ciara Wimble 05 Guildford City 31.71 419
24 Constance Mortimer 05 Guildford City 31.75 418
Darcy Revitt 05 Guildford City DQ.Started before starting signal

Event 416C: Female Age 13 50m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt
5 Jasmine Findlay 04 Guildford City 29.69 511
14 Piper Ridley-Parish 04 Guildford City 30.19 486
22 Harriet Southey 04 Guildford City 30.48 472
28 Lauren Dekker 04 Guildford City 30.83 456
29 Charlotte Wensley 04 Guildford City 30.85 455

Event 416D: Female Age 14 50m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt
7 Abigail Poulton 03 Guildford City 28.78 561
13 Paige Coombs 03 Guildford City 29.39 526

Back to Top

Event 421: Female Age 11-12 200m Individual Medley FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
5 Louise Bressler 06 Guildford City 2:39.92 491 36.44 1:18.34 2:03.18

Event 422: Female Age 13 200m Individual Medley FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Jasmine Findlay 04 Guildford City 2:34.40 545 33.63 1:12.23 2:00.74

Event 424: Male Age 11-12 200m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Dan Hicks 05 Guildford City 3:01.22 344 41.74 1:28.73 2:15.85
7 Alex Paton 05 Guildford City 3:07.80 309 42.05 1:30.13 2:18.52

Event 426: Male Age 14 200m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Jordon McPhail 03 Guildford City 2:34.77 553 35.93 1:15.46 1:55.33

Event 430: Male Age 11-12 100m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 1:01.58 442 29.98

Event 431: Male Age 13 100m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
1 Joshua Shaw 04 Guildford City 57.75 536 27.94

Event 432: Male Age 14 100m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
7 Callum Wimble 03 Guildford City 58.75 509 28.34

Event 434: Female Age 13 100m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
4 Jasmine Findlay 04 Guildford City 1:10.57 559 34.66

Event 436: Male Age 11-12 50m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 32.89 390

Event 437: Male Age 13 50m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Joshua Shaw 04 Guildford City 30.52 489

Event 438: Male Age 14 50m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
6 Toby Stewart 03 Guildford City 30.61 484

Event 440: Female Age 13 50m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
8 Jasmine Findlay 04 Guildford City 30.02 494

Event 441: Female Age 14 50m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
5 Abigail Poulton 03 Guildford City 28.47 579

Back to Top

Event 501B: Female Age 11-12 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
5 Louisa Hughes 05 Guildford City 2:37.66 487 36.72 1:15.94 1:57.88
8 Annabel Mullooly 05 Guildford City 2:40.83 459 37.94 1:20.29 2:02.09
24 Darcy Revitt 05 Guildford City 2:49.20 394 40.19 1:23.98 2:07.31
25 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 2:49.62 391 39.00 1:22.27 2:06.62
27 Freya Taylor 05 Guildford City 2:51.00 382 39.72 1:24.46 2:07.32

Event 501C: Female Age 13 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Jasmine Findlay 04 Guildford City 2:31.21 552 34.67 1:13.80 1:52.90
19 Rebecca Augier 04 Guildford City 2:38.74 477 38.05 1:19.00 2:00.39
21 Charlotte Wensley 04 Guildford City 2:39.09 474 38.12 1:18.00 1:58.99

Event 501D: Female Age 14 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
10 Paige Coombs 03 Guildford City 2:31.00 555 35.27 1:13.52 1:53.22
23 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 2:41.68 452 37.27 1:18.12 2:00.40

Event 502B: Male Age 11-12 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:12.92 452 30.42 1:04.55 1:39.22
6 Alexander Cook 05 Guildford City 2:22.18 369 32.99 1:09.67 1:46.89
12 Dan Hicks 05 Guildford City 2:25.09 347 32.48 1:09.10 1:47.50
15 William Smith 05 Guildford City 2:25.98 341 34.67 1:11.64 1:50.38
23 Leonard Page 05 Guildford City 2:28.61 323 33.92 1:11.15 1:50.22

Event 502C: Male Age 13 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Joshua Shaw 04 Guildford City 2:10.22 481 29.66 1:02.44 1:35.88
20 Max Windle 04 Guildford City 2:16.99 413 30.42 1:04.58 1:40.28
24 Nathan Potgieter 04 Guildford City 2:17.50 408 31.37 1:06.43 1:42.44
28 Henry Dibdin 04 Guildford City 2:19.48 391 31.57 1:07.30 1:43.72

Event 502D: Male Age 14 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Daniel Donovan 03 Guildford City 2:06.53 524 29.65 1:01.90 1:35.31
15 Ollie Bedworth 03 Guildford City 2:10.61 476 30.47 1:03.91 1:37.24

Event 503B: Female Age 11-12 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
15 Ella Barker 05 Guildford City 1:18.16 361 36.14
16 Annabel Mullooly 05 Guildford City 1:18.35 358 35.91
23 Freya Taylor 05 Guildford City 1:20.62 329 37.47
26 Katie Sherlock 06 Guildford City 1:21.26 321 37.90

Event 503C: Female Age 13 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
5 Jasmine Findlay 04 Guildford City 1:10.43 493 32.72
9 Piper Ridley-Parish 04 Guildford City 1:12.15 459 33.37
10 Rebecca Augier 04 Guildford City 1:12.16 458 33.17
16 Charlotte Wensley 04 Guildford City 1:13.09 441 33.95
35 Lauren Dekker 04 Guildford City 1:19.06 349 36.17

Event 503D: Female Age 14 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
5 Abigail Poulton 03 Guildford City 1:07.57 558 30.97
20 Paige Coombs 03 Guildford City 1:10.66 488 32.30

Event 504B: Male Age 11-12 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Alex Paton 05 Guildford City 1:24.37 324 39.32
8 Dan Hicks 05 Guildford City 1:27.56 289 41.73
23 Mackenzie Russell 05 Guildford City 1:32.26 247 43.72
Thomas Agar 06 Guildford City DQ.Head did not break surface before widest point

Event 504C: Male Age 13 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
17 Jono Hicks 04 Guildford City 1:23.47 334 39.52

Event 504D: Male Age 14 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
13 Callum Wimble 03 Guildford City 1:15.67 448 35.39
25 Ollie Bedworth 03 Guildford City 1:18.55 401 36.25

Event 505B: Female Age 11-12 50m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
3 Constance Mortimer 05 Guildford City 38.10 463
5 Louise Bressler 06 Guildford City 38.47 450
14 Ciara Wimble 05 Guildford City 39.63 412
17 Darcy Revitt 05 Guildford City 40.18 395

Event 505C: Female Age 13 50m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
5 Nicole Farmer 04 Guildford City 37.38 491
28 Emily Ankers 04 Guildford City 39.66 411

Event 506B: Male Age 11-12 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
7 William Smith 05 Guildford City 33.27 306
8 Dan Hicks 05 Guildford City 33.29 306
21 Alexander Cook 05 Guildford City 34.32 279

Event 506C: Male Age 13 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
26 Nathan Potgieter 04 Guildford City 32.87 318
34 Matthew Pullen 04 Guildford City 33.73 294

Event 506D: Male Age 14 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
11 Toby Stewart 03 Guildford City 29.49 440
11 Ethan Habgood 03 Guildford City 29.49 440

Event 545: Male Age 14 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Ethan Habgood 03 Guildford City 28.90 468
2 Toby Stewart 03 Guildford City 28.95 465

Back to Top

Event 511: Female Age 11-12 200m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
5 Louisa Hughes 05 Guildford City 2:36.71 496 37.19 1:16.52 1:57.39
8 Annabel Mullooly 05 Guildford City 2:41.00 458 37.65 1:18.73 2:00.12

Event 512: Female Age 13 200m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Jasmine Findlay 04 Guildford City 2:29.44 572 34.67 1:13.80 1:52.90

Event 514: Male Age 11-12 200m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:13.78 443 31.29 1:05.37 1:39.66
6 Alexander Cook 05 Guildford City 2:22.85 364 32.48 1:09.18 1:46.25

Event 515: Male Age 13 200m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Joshua Shaw 04 Guildford City 2:08.14 504 29.75 1:02.01 1:35.37

Event 516: Male Age 14 200m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
7 Daniel Donovan 03 Guildford City 2:09.04 494 29.96 1:02.60 1:35.83

Event 518: Female Age 13 100m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
6 Jasmine Findlay 04 Guildford City 1:10.39 494 33.22

Event 519: Female Age 14 100m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Abigail Poulton 03 Guildford City 1:05.95 601 31.10

Event 520: Male Age 11-12 100m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
5 Alex Paton 05 Guildford City 1:25.46 311 40.45
6 Dan Hicks 05 Guildford City 1:26.10 304 40.60

Event 523: Female Age 11-12 50m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
4 Constance Mortimer 05 Guildford City 38.16 461
6 Louise Bressler 06 Guildford City 38.63 444

Event 524: Female Age 13 50m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
3 Nicole Farmer 04 Guildford City 36.48 528

Event 526: Male Age 11-12 50m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
2 William Smith 05 Guildford City 32.30 335
8 Dan Hicks 05 Guildford City 33.60 297

Back to Top

Event 531B: Female Age 11-12 400m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
7 Annabel Mullooly 05 Guildford City 5:02.38 490 34.62 1:12.48 1:50.77 2:29.32 3:08.20 3:47.05 4:25.44
12 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 5:11.62 448 35.01 1:14.25 1:54.99 2:35.07 3:15.50 3:55.44 4:35.66
13 Katie Sherlock 06 Guildford City 5:11.95 446 36.01 1:15.84 1:56.18 2:36.03 3:16.44 3:56.26 4:35.41
20 Louisa Hughes 05 Guildford City 5:17.79 422 35.53 1:15.21 1:55.92 2:37.18 3:18.52 3:59.45 4:40.40

Event 531C: Female Age 13 400m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
6 Charlotte Wensley 04 Guildford City 4:49.43 559 32.78 1:08.66 1:45.30 2:22.32 2:59.12 3:36.27 4:13.57
9 Jasmine Findlay 04 Guildford City 4:53.24 537 32.77 1:09.04 1:45.99 2:23.64 3:01.34 3:40.10 4:17.33

Event 531D: Female Age 14 400m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
5 Abigail Poulton 03 Guildford City 4:37.26 635 31.49 1:05.63 1:40.70 2:16.38 2:52.23 3:28.02 4:03.67
6 Izzy Bryant 03 Guildford City 4:37.30 635 31.61 1:05.41 1:40.65 2:15.97 2:51.77 3:27.50 4:03.48
11 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 4:43.00 598 32.22 1:06.87 1:42.02 2:17.93 2:54.19 3:30.76 4:07.49
18 Paige Coombs 03 Guildford City 4:51.18 549 32.13 1:08.41 1:44.79 2:22.58 2:59.39 3:36.68 4:14.09

Event 532B: Male Age 11-12 400m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
7 Alexander Cook 05 Guildford City 5:42.39 361 36.82 1:18.22 2:01.43 2:43.61 3:34.71 4:27.14 5:05.53
8 Mackenzie Russell 05 Guildford City 5:43.16 359 36.16 1:19.66 2:03.77 2:46.00 3:37.67 4:30.64 5:08.98
10 Leonard Page 05 Guildford City 5:52.44 331 38.20 1:22.25 2:07.16 2:50.57 3:42.57 4:34.84 5:14.38
13 William Smith 05 Guildford City 6:00.32 310 40.01 1:26.25 2:11.78 2:55.43 3:49.00 4:43.30 5:23.54

Event 532D: Male Age 14 400m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
3 Jordon McPhail 03 Guildford City 4:57.52 551 31.44 1:07.81 1:45.67 2:22.19 3:05.67 3:49.26 4:25.02
8 Ollie Bedworth 03 Guildford City 5:06.46 504 31.90 1:08.28 1:48.09 2:26.68 3:11.32 3:57.19 4:32.52

Back to Top

Event 601B: Female Age 11-12 800m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m 400m 450m 500m 550m 600m 650m 700m 750m
8 Louisa Hughes 05 Guildford City 10:50.72 420 35.89 1:15.91 1:56.88 2:38.46 3:19.95 4:01.57 4:44.62 5:27.06 6:07.89 6:49.28 7:29.74 8:10.43 8:52.14 9:32.43 10:13.00

Event 601C: Female Age 13 800m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m 400m 450m 500m 550m 600m 650m 700m 750m
1 Jasmine Findlay 04 Guildford City 9:44.71 579 32.40 1:08.04 1:44.32 2:20.62 2:57.16 3:34.19 4:11.51 4:48.54 5:26.08 6:03.81 6:41.65 7:19.22 7:56.51 8:34.17 9:10.67
4 Charlotte Wensley 04 Guildford City 9:54.05 552 33.30 1:09.54 1:46.12 2:23.16 2:59.97 3:37.84 4:15.35 4:53.20 5:30.62 6:08.32 6:46.31 7:24.27 8:02.08 8:40.41 9:17.38
8 Rebecca Augier 04 Guildford City 10:06.21 520 34.11 1:11.29 1:49.30 2:27.86 3:05.70 3:44.04 4:21.90 5:00.30 5:37.88 6:16.37 6:55.20 7:33.33 8:11.86 8:51.58 9:29.20

Event 601D: Female Age 14 800m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m 400m 450m 500m 550m 600m 650m 700m 750m
6 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 9:44.21 581 32.94 1:08.38 1:44.81 2:20.48 2:56.51 3:32.86 4:09.49 4:46.11 5:23.43 6:00.56 6:38.04 7:15.08 7:53.39 8:30.67 9:07.93

Event 602B: Male Age 11-12 200m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:36.65 385 34.12 1:15.72 2:02.93
5 Alexander Cook 05 Guildford City 2:40.75 357 35.49 1:15.90 2:05.04
7 Dan Hicks 05 Guildford City 2:42.33 346 34.11 1:19.17 2:05.20
22 Leonard Page 05 Guildford City 2:48.84 308 36.67 1:19.86 2:11.50
25 William Smith 05 Guildford City 2:49.81 303 37.29 1:21.94 2:13.22

Event 602C: Male Age 13 200m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
18 Nathan Potgieter 04 Guildford City 2:35.08 397 32.64 1:13.37 1:59.58

Event 602D: Male Age 14 200m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Jordon McPhail 03 Guildford City 2:19.35 548 30.78 1:06.26 1:47.58
14 Ollie Bedworth 03 Guildford City 2:27.75 459 33.31 1:09.48 1:54.65
20 Callum Wimble 03 Guildford City 2:30.95 431 34.50 1:12.39 1:55.69

Back to Top

Event 611B: Female Age 11-12 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Louise Bressler 06 Guildford City 2:54.41 507 39.72 1:24.10 2:09.87
16 Ciara Wimble 05 Guildford City 3:10.49 389 41.72 1:30.51 2:20.71
23 Constance Mortimer 05 Guildford City 3:13.44 372 43.11 1:32.70 2:22.74

Event 611C: Female Age 13 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
9 Nicole Farmer 04 Guildford City 2:57.31 483 39.47 1:25.29 2:11.57
13 Emily Ankers 04 Guildford City 3:00.71 456 40.21 1:25.11 2:12.75

Event 611D: Female Age 14 200m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
8 Izzy Bryant 03 Guildford City 2:50.70 541 39.49 1:23.05 2:07.35
21 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 3:00.08 461 41.26 1:26.98 2:13.61

Event 612B: Male Age 11-12 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Alexander Cook 05 Guildford City 2:41.54 329 36.25 1:17.99 1:59.79
6 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:46.28 302 34.94 1:17.04 2:00.74
11 Leonard Page 05 Guildford City 2:53.31 266 36.86 1:20.75 2:07.13
17 Thomas Agar 06 Guildford City 3:03.36 225 1:28.16
21 Andrew Brett 06 Guildford City 3:11.61 197 39.44 1:27.30 2:18.63
Dan Hicks 05 Guildford City DQ.Swimmer left wall on his back at turn 1

Event 612C: Male Age 13 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
11 Nathan Potgieter 04 Guildford City 2:37.19 357 33.67 1:13.96 1:55.02

Event 612D: Male Age 14 200m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Toby Stewart 03 Guildford City 2:21.61 488 31.02 1:06.36 1:43.80
10 Ollie Bedworth 03 Guildford City 2:30.12 410 32.86 1:10.16 1:49.62

Event 613B: Female Age 11-12 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
9 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 1:07.32 463 32.65
11 Annabel Mullooly 05 Guildford City 1:07.43 460 32.80
24 Ella Barker 05 Guildford City 1:09.16 427 33.57
28 Darcy Revitt 05 Guildford City 1:09.67 417 33.73
31 Louisa Hughes 05 Guildford City 1:09.80 415 33.41

Event 613C: Female Age 13 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
3 Jasmine Findlay 04 Guildford City 1:03.52 551 30.60
17 Charlotte Wensley 04 Guildford City 1:05.55 501 31.91

Event 613D: Female Age 14 100m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
6 Abigail Poulton 03 Guildford City 1:01.56 605 29.57
12 Paige Coombs 03 Guildford City 1:03.15 561 30.25
34 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 1:05.71 498 31.94

Event 614B: Male Age 11-12 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Mackenzie Russell 05 Guildford City 1:12.22 372 34.96
12 Alexander Cook 05 Guildford City 1:17.02 307 37.80
25 William Smith 05 Guildford City 1:19.63 278 38.99
26 Leonard Page 05 Guildford City 1:19.89 275 38.79

Event 614C: Male Age 13 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
4 Joshua Shaw 04 Guildford City 1:08.08 444
27 Deniz Yalcinkaya 04 Guildford City 1:14.17 343 35.88

Event 614D: Male Age 14 100m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
3 Jordon McPhail 03 Guildford City 1:04.89 513 32.28
4 Toby Stewart 03 Guildford City 1:05.03 510 31.87

Event 615B: Female Age 11-12 50m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
22 Louisa Hughes 05 Guildford City 36.58 405
23 Annabel Mullooly 05 Guildford City 36.61 404
30 Darcy Revitt 05 Guildford City 37.29 382
31 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 37.30 382
34 Lara Turan 06 Guildford City 37.83 366

Event 615C: Female Age 13 50m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
4 Harriet Southey 04 Guildford City 33.02 550
11 Jasmine Findlay 04 Guildford City 33.94 507
28 Rebecca Augier 04 Guildford City 35.00 462
35 Charlotte Wensley 04 Guildford City 35.62 438
36 Lauren Dekker 04 Guildford City 36.01 424

Event 615D: Female Age 14 50m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
19 Paige Coombs 03 Guildford City 33.96 506

Event 616B: Male Age 11-12 50m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 29.13 370
26 Alex Paton 05 Guildford City 31.53 292
29 William Smith 05 Guildford City 31.93 281
32 Alexander Cook 05 Guildford City 32.15 275
34 Dan Hicks 05 Guildford City 32.20 274

Event 616C: Male Age 13 50m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Joshua Shaw 04 Guildford City 26.12 513
31 Deniz Yalcinkaya 04 Guildford City 29.92 341

Event 616D: Male Age 14 50m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt
4 Callum Wimble 03 Guildford City 26.66 482
22 Ethan Habgood 03 Guildford City 27.75 428

Back to Top

Event 621: Male Age 11-12 200m Individual Medley FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:34.75 400 34.07 1:12.86 2:01.54
6 Dan Hicks 05 Guildford City 2:41.07 355 34.93 1:18.25 2:03.64

Event 623: Male Age 14 200m Individual Medley FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Jordon McPhail 03 Guildford City 2:20.06 539 30.97 1:06.96 1:48.50

Event 624: Female Age 11-12 200m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Louise Bressler 06 Guildford City 2:52.13 528 39.90 1:24.09 2:08.05

Event 627: Male Age 11-12 200m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Alexander Cook 05 Guildford City 2:40.65 334 36.22 1:17.68 1:59.18

Event 629: Male Age 14 200m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
4 Toby Stewart 03 Guildford City 2:21.14 493 31.21 1:06.79 1:44.11

Event 631: Female Age 13 100m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
8 Jasmine Findlay 04 Guildford City 1:05.38 505 31.30

Event 632: Female Age 14 100m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
8 Abigail Poulton 03 Guildford City 1:01.17 617 29.66

Event 633: Male Age 11-12 100m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Mackenzie Russell 05 Guildford City 1:11.42 385 34.95

Event 634: Male Age 13 100m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Joshua Shaw 04 Guildford City 1:06.30 481 31.90

Event 635: Male Age 14 100m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
3 Jordon McPhail 03 Guildford City 1:03.85 538 31.74
4 Toby Stewart 03 Guildford City 1:05.31 503 32.16

Event 637: Female Age 13 50m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
5 Harriet Southey 04 Guildford City 33.37 533

Event 639: Male Age 11-12 50m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Mackenzie Russell 05 Guildford City 28.67 388

Event 640: Male Age 13 50m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
1 Joshua Shaw 04 Guildford City 26.14 512

Event 641: Male Age 14 50m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
6 Callum Wimble 03 Guildford City 26.97 466

Back to Top

Event 701B: Male Age 11-12 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Alexander Cook 05 Guildford City 2:34.51 380 36.85 1:16.50 1:56.43
3 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:36.31 367 35.55 1:16.02 1:57.33
14 Leonard Page 05 Guildford City 2:45.82 307 38.87 1:20.67 2:03.21

Event 701C: Male Age 13 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
19 Michael Young 04 Guildford City 2:36.28 367 36.09 1:16.10 1:57.33
26 Deniz Yalcinkaya 04 Guildford City 2:39.53 345 36.49 1:16.59 1:57.97

Event 701D: Male Age 14 200m Backstroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
2 Jordon McPhail 03 Guildford City 2:17.63 538 31.88 1:06.68 1:42.79
5 Toby Stewart 03 Guildford City 2:20.72 503 32.99 1:08.62 1:45.15
10 Daniel Donovan 03 Guildford City 2:25.21 458 35.23 1:12.31 1:49.53
14 Ollie Bedworth 03 Guildford City 2:28.25 430 34.62 1:11.99 1:50.36

Event 702B: Female Age 11-12 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
13 Charlotte Fakkel 05 Guildford City 2:27.80 447 33.81 1:11.97 1:50.66
15 Louisa Hughes 05 Guildford City 2:28.07 444 34.21 2:28.07 1:51.76

Event 702C: Female Age 13 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Jasmine Findlay 04 Guildford City 2:14.47 593 31.31 1:05.27 1:40.16
8 Charlotte Wensley 04 Guildford City 2:18.39 544 32.80 1:07.99 1:43.30

Event 702D: Female Age 14 200m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
7 Abigail Poulton 03 Guildford City 2:14.31 595 30.39 1:04.66 1:39.41
10 Izzy Bryant 03 Guildford City 2:16.05 573 31.33 1:05.58 1:41.02
11 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 2:16.34 569 31.38 1:05.35 1:40.79

Event 703B: Male Age 11-12 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Dan Hicks 05 Guildford City 1:12.68 322 34.05
4 William Smith 05 Guildford City 1:14.26 302 35.95
5 Alexander Cook 05 Guildford City 1:14.33 301 35.28
15 Leonard Page 05 Guildford City 1:17.55 265 36.40
33 Andrew Brett 06 Guildford City 1:24.03 208 37.98

Event 703C: Male Age 13 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
11 Nathan Potgieter 04 Guildford City 1:10.26 357 32.25
27 Matthew Pullen 04 Guildford City 1:15.14 291 33.64

Event 703D: Male Age 14 100m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
5 Toby Stewart 03 Guildford City 1:04.00 472 30.31
9 Ethan Habgood 03 Guildford City 1:05.01 450 29.64
20 Ollie Bedworth 03 Guildford City 1:07.85 396 31.59

Event 704B: Female Age 11-12 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
1 Louise Bressler 06 Guildford City 1:23.14 464 39.34
10 Constance Mortimer 05 Guildford City 1:26.46 412 40.67
18 Darcy Revitt 05 Guildford City 1:28.24 388 41.24
21 Ciara Wimble 05 Guildford City 1:28.91 379 41.48

Event 704C: Female Age 13 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
5 Nicole Farmer 04 Guildford City 1:22.38 477 38.73
13 Emily Ankers 04 Guildford City 1:24.77 437 40.00

Event 704D: Female Age 14 100m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
15 Izzy Bryant 03 Guildford City 1:21.46 493 39.06

Event 705B: Male Age 11-12 50m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
2 Alex Paton 05 Guildford City 38.45 324
8 Dan Hicks 05 Guildford City 39.83 292
29 William Smith 05 Guildford City 42.60 239

Event 705C: Male Age 13 50m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
3 Joshua Shaw 04 Guildford City 35.70 405
23 Jono Hicks 04 Guildford City 38.36 327

Event 705D: Male Age 14 50m Breaststroke

Place Name YoB Club Time FINA Pt
11 Callum Wimble 03 Guildford City 34.63 444

Event 706B: Female Age 11-12 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
6 Annabel Mullooly 05 Guildford City 33.00 406
21 Constance Mortimer 05 Guildford City 34.16 366
24 Ella Barker 05 Guildford City 34.54 354
32 Lara Turan 06 Guildford City 35.91 315

Event 706C: Female Age 13 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
11 Piper Ridley-Parish 04 Guildford City 32.30 433
15 Rebecca Augier 04 Guildford City 32.53 424
19 Charlotte Wensley 04 Guildford City 32.93 408
24 Emily Ankers 04 Guildford City 33.15 400
34 Lauren Dekker 04 Guildford City 33.78 378

Event 706D: Female Age 14 50m Butterfly

Place Name YoB Club Time FINA Pt
3 Abigail Poulton 03 Guildford City 29.94 543

Back to Top

Event 711: Male Age 11-12 200m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Mackenzie Russell 05 Guildford City 2:34.49 380 36.00 1:16.06
5 Alexander Cook 05 Guildford City 2:36.34 367 36.75 1:16.19 1:56.80

Event 713: Male Age 14 200m Backstroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
3 Jordon McPhail 03 Guildford City 2:17.11 544 32.37 1:06.98 1:42.73
4 Toby Stewart 03 Guildford City 2:19.59 515 32.65 1:08.18 1:44.20
8 Daniel Donovan 03 Guildford City 2:24.42 465 34.61 1:11.44 1:48.45

Event 715: Female Age 13 200m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
1 Jasmine Findlay 04 Guildford City 2:13.98 600 31.43 1:05.28 1:40.38
8 Charlotte Wensley 04 Guildford City 2:17.28 557 32.52 1:07.38 1:42.54

Event 716: Female Age 14 200m Freestyle FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m
7 Abigail Poulton 03 Guildford City 2:13.68 604 31.02 1:04.93 1:38.87

Event 717: Male Age 11-12 100m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
3 Dan Hicks 05 Guildford City 1:11.63 336 34.07
5 William Smith 05 Guildford City 1:13.86 307 35.08
8 Alexander Cook 05 Guildford City 1:17.49 266 36.13

Event 719: Male Age 14 100m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
5 Toby Stewart 03 Guildford City 1:03.57 481 29.94

Event 720: Female Age 11-12 100m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
2 Louise Bressler 06 Guildford City 1:21.76 488 39.24

Event 721: Female Age 13 100m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m
4 Nicole Farmer 04 Guildford City 1:20.86 504 38.78

Event 723: Male Age 11-12 50m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
3 Alex Paton 05 Guildford City 38.06 334
7 Dan Hicks 05 Guildford City 39.56 298

Event 724: Male Age 13 50m Breaststroke FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
5 Joshua Shaw 04 Guildford City 35.63 408

Event 726: Female Age 11-12 50m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
7 Annabel Mullooly 05 Guildford City 33.20 398

Event 728: Female Age 14 50m Butterfly FINAL

Place Name YoB Club Time FINA Pt
4 Abigail Poulton 03 Guildford City 29.99 541

Back to Top

Event 731B: Male Age 11-12 400m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
2 Mackenzie Russell 05 Guildford City 4:44.54 463 31.53 1:43.66 2:21.07 2:58.29 4:10.94
11 Leonard Page 05 Guildford City 5:03.41 382 34.36 1:12.54 2:30.69 3:09.89 3:49.40 4:26.85
13 Alexander Cook 05 Guildford City 5:06.51 370 1:13.22 2:31.53 3:10.17 3:50.38 4:28.33
14 Dan Hicks 05 Guildford City 5:06.99 368 35.13 1:12.98 1:35.54 2:31.74 4:09.45
20 William Smith 05 Guildford City 5:15.77 339 36.00 1:15.78 1:56.00 2:37.03 3:17.42 3:58.05 4:38.15

Event 731D: Male Age 14 400m Freestyle

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
1 Daniel Donovan 03 Guildford City 4:20.08 606 30.99 1:04.04 1:37.55 2:10.92 2:44.05 3:16.91 3:49.28
4 Jordon McPhail 03 Guildford City 4:24.37 577 30.89 1:03.93 1:37.67 2:11.28 2:45.23 3:18.89 3:52.64
6 Ollie Bedworth 03 Guildford City 4:28.22 552 30.50 1:03.70 1:37.85 2:11.96 2:46.42 3:20.73 3:55.02
7 Toby Stewart 03 Guildford City 4:31.65 532 31.12 1:05.21 1:39.93 2:14.53 2:49.67 3:24.41 3:59.39

Event 732B: Female Age 11-12 400m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
3 Louise Bressler 06 Guildford City 5:38.13 500 38.14 1:22.22 2:07.58 2:51.58 3:36.27 4:21.81 5:00.59
8 Annabel Mullooly 05 Guildford City 5:47.04 463 35.11 1:18.20 2:02.36 2:45.29 3:38.46 4:31.47 5:10.46
14 Katie Sherlock 06 Guildford City 5:58.50 420 39.00 1:23.94 2:09.29 2:54.50 3:47.14 4:39.92 5:19.69
20 Ciara Wimble 05 Guildford City 6:05.59 396 37.22 1:23.34 3:00.65 3:50.13 4:41.71 5:25.79
21 Freya Taylor 05 Guildford City 6:06.17 394 33.91 1:23.94 2:09.06 2:53.59 4:48.90

Event 732C: Female Age 13 400m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
4 Jasmine Findlay 04 Guildford City 5:30.80 534 1:12.71 2:35.69 3:27.00 4:18.26
5 Rebecca Augier 04 Guildford City 5:35.89 510 34.72 1:15.29 1:58.01 2:38.42 3:27.86 4:20.97 5:00.06
12 Charlotte Wensley 04 Guildford City 5:41.83 484 36.08 1:17.01 1:59.86 2:41.67 3:34.51 4:27.59 5:05.94

Event 732D: Female Age 14 400m Individual Medley

Place Name YoB Club Time FINA Pt 50m 100m 150m 200m 250m 300m 350m
6 Izzy Bryant 03 Guildford City 5:24.92 564 34.78 1:16.75 2:00.90 2:42.86 3:27.76 4:13.18 4:49.28
8 Genevieve Moller-Butcher 03 Guildford City 5:26.05 558 33.83 1:13.65 1:56.15 2:36.88 3:25.56 4:12.85 4:50.44

Back to Top