Entry Confirmation: All Entries

Entry No Name Club YOB Sex Event Details Entry Time
1 Tonbridge Tonbridge F 301 400m Medley Relay
Caitlin Ebbage
Holly Geake
Erin Nisbet
Maddy Holland
4:40.15
2 Brighton Brighton M 401 400m Medley Relay
Matthew Hind
William Allan
Laurence Seymour
Jake Beagley
4:28.65
3 Leatherhead Leatherhead M 221 800m Freestyle Relay
Joseph Palmer
Tomos Knowles
Dominic Morgan
Christian Duetoft
8:34.80
321 400m Freestyle Relay
Joseph Palmer
Tomos Knowles
Dominic Morgan
Christian Duetoft
3:56.35
322 400m Freestyle Relay
Cameron McKay
Huw Morgan
Henry Melrose
Conor Ballard
3:50.53
401 400m Medley Relay
Christian Duetoft
Tomos Knowles
Dominic Morgan
Joseph Palmer
4:13.24
4 Leatherhead Leatherhead F 301 400m Medley Relay 4:40.86 Withdrawn
421 400m Freestyle Relay 4:17.07 Withdrawn
5 Wycombe District A Wycombe District M 221 800m Freestyle Relay
Luke Burton
Thomas Lean
Thomas Sansome
Sammy Tucker
8:11.89
222 800m Freestyle Relay
James Baxter
Piers Bowden
Jamie Owen
Joshua Williams
7:46.62
321 400m Freestyle Relay
Luke Burton
Luke Ibbeson
Sammy Tucker
Ellis Morgan
3:45.42
322 400m Freestyle Relay
James Baxter
Piers Bowden
Matthew Burton
Joshua Williams
3:36.07
401 400m Medley Relay
Ellis Morgan
Luke Ibbeson
Sammy Tucker
Luke Burton
4:05.60
402 400m Medley Relay
Cameron Brooker
Charles Rayner
James Baxter
Joshua Williams
3:56.29
6 Wycombe District A Wycombe District F 201 800m Freestyle Relay
Ella Dyson
Niamh Barber
Merissa Booth
Rachel Cornford
8:40.11
202 800m Freestyle Relay
Caitlin Mackay
Brodie Judge
Emilia Sansome
Jemima Hall
8:22.66
301 400m Medley Relay
Ella Dyson
Megan Daley
Merissa Booth
Rachel Cornford
4:30.67
302 400m Medley Relay
Ceara Barber
Daria Poma Kostik
Brodie Judge
Jemima Hall
4:17.29
421 400m Freestyle Relay
Merissa Booth
Niamh Barber
Megan Daley
Rachel Cornford
4:02.25
422 400m Freestyle Relay
Brodie Judge
Caitlin Mackay
Emilia Sansome
Jemima Hall
3:56.24
7 Wycombe District B Wycombe District M 221 800m Freestyle Relay
Jan Poulton
Daniel Cox
Joshua Weston
Ellis Morgan
8:27.06
222 800m Freestyle Relay
Cameron Brooker
Matthew Burton
Thomas Selby
Benjamin Prosser
7:59.00
321 400m Freestyle Relay
Thomas Lean
Joshua Weston
Jan Poulton
Thomas Sansome
3:49.60
322 400m Freestyle Relay
Jamie Owen
Thomas Selby
Cameron Brooker
Benjamin Prosser
4:00.40
401 400m Medley Relay
Jan Poulton
David Eddy
Thomas Sansome
Thomas Lean
4:11.75
402 400m Medley Relay
Matthew Burton
Timur Gulyiyen
Piers Bowden
Benjamin Prosser
3:41.04
8 Wycombe District B Wycombe District F 201 800m Freestyle Relay
Kate Haveron Jones
Charlotte West
Megan Daley
Adel Zakrzewski
8:59.25
202 800m Freestyle Relay
Avani Gill
Lucy Wheeler
Eleanor Cowan
Lara Richmond
8:39.60
302 400m Medley Relay
Lara Richmond
Eleanor Cowan
Caitlin Mackay
Emilia Sansome
4:30.13
421 400m Freestyle Relay
Ella Dyson
Charlotte West
Kate Haveron Jones
Adel Zakrzewski
4:10.06
422 400m Freestyle Relay
Lucy Wheeler
Daria Poma Kostik
Eleanor Cowan
Lara Richmond
4:00.66
9 City Of Oxford A City of Oxford M 221 800m Freestyle Relay
Geo Ratouly
Billy Wotton
Logan Bryan
Nicholas Skelton
8:08.95
321 400m Freestyle Relay
Geo Ratouly
Billy Wotton
Logan Bryan
Nicholas Skelton
3:45.31
401 400m Medley Relay
Nicholas Skelton
Christopher Sims
Billy Wotton
Geo Ratouly
4:05.75
402 400m Medley Relay
Christopher Motha
Connor Bryan
Maximillian Bolcato
Daniel Jenkins
3:58.14
10 City Of Oxford A City of Oxford F 201 800m Freestyle Relay
Gretel Goodgame
Safiya Sillah
Madeline Powell
Megan Smit
9:02.93
301 400m Medley Relay
Mimi Morley Iszatt
Illizane Pinfold
Ayanna Fulga
Safiya Sillah
4:24.71
421 400m Freestyle Relay
Evie McLean
Gretel Goodgame
Illizane Pinfold
Safiya Sillah
4:03.14
12 City Of Milton Keynes A City of Milton Keynes M 221 800m Freestyle Relay
Joshua Press
Matthew Sturgess
Tyler Reeve
Rafe Dobson
8:20.46
321 400m Freestyle Relay
Tyler Reeve
Rafe Dobson
Joshua Press
Simon Mydliar
3:51.38
401 400m Medley Relay
Jack Edwards
Joshua Press
Tyler Reeve
Simon Mydliar
4:09.25
13 City Of Milton Keynes A City of Milton Keynes F 201 800m Freestyle Relay
Lottie Wynne-Jones
Lottie Shaw
Holly Showler
Edith Patey
8:58.48
202 800m Freestyle Relay
Rhiannon Jeffreys
Aiyana Lawson
Hannah Shaw
Kaelah Lawson
8:55.52
301 400m Medley Relay
Sophie Govan
Abby Murrell
Lottie Wynne-Jones
Lottie Shaw
4:33.35
302 400m Medley Relay
Kaelah Lawson
Aiyana Lawson
Hannah Shaw
Rhiannon Jeffreys
4:28.62
421 400m Freestyle Relay
Lottie Wynne-Jones
Lottie Shaw
Edith Patey
Abbie Kremer
4:08.24
422 400m Freestyle Relay
Rhiannon Jeffreys
Hannah Shaw
Kaelah Lawson
Kaitlyn Grose
4:07.10
14 City Of Milton Keynes B City of Milton Keynes M 221 800m Freestyle Relay
Max Shaw
Harry Wynne-Jones
Simon Mydliar
Matus Mydliar
8:32.67
321 400m Freestyle Relay
Matthew Sturgess
Matus Mydliar
Jack Edwards
Harry Wynne-Jones
3:58.27
401 400m Medley Relay
Harry Wynne-Jones
Rafe Dobson
Max Shaw
Matus Mydliar
4:32.28
15 City Of Milton Keynes B City of Milton Keynes F 201 800m Freestyle Relay
Sophie Siong
Abby Murrell
Ellie McManus
Sophie Govan
9:31.20
301 400m Medley Relay
Ellie McManus
Abbie Kremer
Jamila Clare
Edith Patey
4:53.68
421 400m Freestyle Relay
Sophie Siong
Ellie McManus
Holly Showler
Sophie Govan
4:17.22
16 University Of Surrey University of Surrey M 222 800m Freestyle Relay
Chris Finch
Adam Toy
Benjamin Tritton
Rory Huggins
7:56.14
322 400m Freestyle Relay
Chris Finch
Adam Toy
Henry Goodlud
Rory Huggins
3:34.63
402 400m Medley Relay
Adam Toy
Henry Goodlud
Rory Huggins
Chris Finch
3:56.85
17 University Of Surrey University of Surrey F 202 800m Freestyle Relay
Amie Buttle
Morgan Penney
Emily Blissett
Millie Emmans
8:47.10
302 400m Medley Relay
Amie Buttle
Morgan Penney
Emily Blissett
Millie Emmans
4:25.13
422 400m Freestyle Relay
Amie Buttle
Morgan Penney
Emily Blissett
Millie Emmans
4:00.56
18 Crawley Crawley M 401 400m Medley Relay
Oliver Thornton
Jamie Scutt
Dominik Strba
Gerasimas Vuliyerys
4:18.22
19 Crawley Crawley F 421 400m Freestyle Relay
Daisy Gilder
Brooke Mickel
Maisie Thornton
Keira Narraway
4:13.13
20 Amersham Amersham M 321 400m Freestyle Relay
Dylan Woolven
George Andrews
Timothy Everett
Alexander Bainbridge
3:59.00
401 400m Medley Relay
Timothy Everett
Alexander Hedges
George Andrews
Alexander Bainbridge
4:26.00
21 Amersham Amersham F 202 800m Freestyle Relay
Sophie Lawrence
Katie Thompson
Stephanie Roycroft
Ellie Lock
9:08.00
301 400m Medley Relay
May McKenny
Lauren Cliffe
Lucy West
Jenna Lee Campbell-Byrne
4:49.00
302 400m Medley Relay
Lara Charlton
Lottie Preston-Howes
Sophie Lawrence
Katie Thompson
4:36.00
421 400m Freestyle Relay
May McKenny
Jenna Lee Campbell-Byrne
Lucy Horlock
Maia Campbell
4:17.00
22 Littlehampton Littlehampton M 321 400m Freestyle Relay
William Le Merle
Oliver Iden
Archie Strowger
Tom Hogg
4:00.61
401 400m Medley Relay
William Le Merle
Tom Hogg
Oliver Iden
Archie Strowger
4:25.78
23 Bracknell And Wokingham Bracknell and Wokingham M 321 400m Freestyle Relay
Eliot Desforges
Sam Law Chin Yung
Alex Weston
Justin Morrow
3:55.05
401 400m Medley Relay
Brogan Hyde
Sam Law Chin Yung
Eliot Desforges
Justin Morrow
4:13.93
24 Bracknell And Wokingham Bracknell and Wokingham F 301 400m Medley Relay
Daisy Dewsbury
Ali Castle
Rebecca Thornton
Joslyn Knaap
4:38.31
302 400m Medley Relay
Ffion Thomas
Lauren Richards
Chloe Stedman
Charlotte Stevenson
4:35.12
421 400m Freestyle Relay
Joslyn Knaap
Lotte Koudijs
Ashleigh Morrow
Zoe Potter
4:11.35
422 400m Freestyle Relay
Ffion Thomas
Lauren Richards
Chloe Stedman
Charlotte Stevenson
4:13.18
25 Portsmouth Northsea Portsmouth Northsea M 221 800m Freestyle Relay
Marcus Scullion
Joseph Packham
Oliver Kettle
Pietro Forconi
8:09.65
222 800m Freestyle Relay
Matthew Brooks
Filip Fraczek-Krygier
Jamie Robertson
Joseph Tibbetts
7:56.96
321 400m Freestyle Relay
Oliver Kettle
Pietro Forconi
Marcus Scullion
Joseph Packham
3:45.08
322 400m Freestyle Relay
Matthew Brooks
Joseph Tibbetts
Filip Fraczek-Krygier
Max Nugent
3:36.49
401 400m Medley Relay
Pietro Forconi
Oliver Kettle
Marcus Scullion
Joseph Packham
4:02.34
402 400m Medley Relay
Joseph Tibbetts
Neil Redman
Jamie Robertson
Matthew Brooks
3:56.00
26 Portsmouth Northsea Portsmouth Northsea F 201 800m Freestyle Relay
Kate Baxter
Faye Francis
Sophie Hawkes
Madeleine Cooper
8:55.78
301 400m Medley Relay
Kate Baxter
Madeleine Cooper
Faye Francis
Madeline Rowden
4:39.90
302 400m Medley Relay
Maya Hoyland
Grace Poynter
Abigail Lacey
Megan King
4:32.22
421 400m Freestyle Relay
Faye Francis
Kate Baxter
Sophie Hawkes
Madeline Rowden
4:06.90
422 400m Freestyle Relay
Abigail Lacey
Maya Hoyland
Megan King
Grace Poynter
4:10.43
27 Atlantis A Atlantis F 301 400m Medley Relay
Amber Ranson
Anna Sayers
Isabella Hayes
Jessica Glassford
4:36.48
421 400m Freestyle Relay
Amber Ranson
Isabella Hayes
Jessica Glassford
Hirkiranjit Sandhu
4:12.56
28 Atlantis B Atlantis F 301 400m Medley Relay
Anna Templar
Millie Weeden
Emma Harrison
Hirkiranjit Sandhu
4:45.11
29 Atlantis Atlantis F 201 800m Freestyle Relay
Amber Ranson
Hirkiranjit Sandhu
Isabella Hayes
Anna Sayers
9:12.77
30 Farnham Farnham M 321 400m Freestyle Relay
Alessandro Harker
Ross Porter
Jordan Hammond
Alex Riddell
4:16.60
401 400m Medley Relay
Jordan Hammond
Alessandro Harker
Ross Porter
Marco Addison
4:43.46
31 Farnham Farnham F 301 400m Medley Relay
Ella Hale
Anthi Tsopanakos
Amy Strode
Kate Butterwick
4:58.09
421 400m Freestyle Relay
Ella Hale
Amy Strode
Kate Butterwick
Hannah Runyard
4:29.37
32 Mid Sussex Marlins B Mid Sussex Marlins M 221 800m Freestyle Relay
Thomas Midmer
Samuel Wiles
William Chan
Ross Murray
9:02.70
321 400m Freestyle Relay
Harry Robinson
William Chan
Ross Murray
Arthur Logan
4:05.64
33 Mid Sussex Marlins B Mid Sussex Marlins F 301 400m Medley Relay
Abigail Lashbrook
Imogen Goodhew
Isabel Valovin
Tiegan Salt
4:48.28
421 400m Freestyle Relay
Tiegan Salt
Amelia Stone
Georgia Maguire
Abigail Lashbrook
4:21.26
34 Mid Sussex Marlins A Mid Sussex Marlins M 221 800m Freestyle Relay
Oliver Richardson
Michael Edwards
Arthur Logan
Harry Robinson
8:35.69
321 400m Freestyle Relay
Oliver Richardson
Samuel Wiles
Thomas Midmer
Michael Edwards
3:50.09
401 400m Medley Relay
Jacob Golbey
Michael Edwards
Samuel Wiles
Oliver Richardson
4:15.42
402 400m Medley Relay
Aidan Cannon
Alexander Curry
Robin Boyden
Harry Rienecker-Found
4:07.09
35 Mid Sussex Marlins A Mid Sussex Marlins F 201 800m Freestyle Relay
Charlotte Johnson
Bethany Abrams
Imogen Goodhew
Millie Forcier
9:03.00
301 400m Medley Relay
Millie Forcier
Bethany Abrams
Amelia Stone
Charlotte Johnson
4:35.94
421 400m Freestyle Relay
Charlotte Johnson
Bethany Abrams
Imogen Goodhew
Millie Forcier
4:10.71
36 Maidenhead Maidenhead F 301 400m Medley Relay
Lola Mateos-Cantero
Karina Andrea
Amelia Bell
Hui Qing Liew
4:45.12
421 400m Freestyle Relay
Lola Mateos-Cantero
Rachel Brooks
Louise Ashford
Hui Qing Liew
4:17.99
37 Maidenhead Maidenhead M 321 400m Freestyle Relay
James Meyrick
Hayden Netherwood-Meek
Dylan Hillier
William Dean
3:57.09
401 400m Medley Relay
James Meyrick
William Dean
Hayden Netherwood-Meek
Dylan Hillier
4:19.80
38 Newport Pagnell Newport Pagnell M 322 400m Freestyle Relay
Ellis Stephenson
Jason Ashley
Joseph Stapert
Adam Wrighting
4:02.41
39 Abingdon Vale A Abingdon Vale F 301 400m Medley Relay
Lottie James
Theodora Wornham
Pia Forrestal
Jana Cooper Marcos
4:33.66
421 400m Freestyle Relay
Pia Forrestal
Libby Gotta
Eva Ponting
Madison Langley
4:07.56
40 Abingdon Vale A Abingdon Vale M 321 400m Freestyle Relay
Sebastian Rawes
Thomas Wilsher
Joshua Tucker
Oliver Devetta
4:01.44
401 400m Medley Relay
Theodora Wornham
Jonty Wright
Sebastian Rawes
Oliver Devetta
4:29.65
41 Abingdon Vale B Abingdon Vale F 301 400m Medley Relay
Isabelle Langley
Libby Gotta
Eva Ponting
Madison Langley
4:42.00
421 400m Freestyle Relay
Pia Forrestal
Libby Gotta
Eva Ponting
Madison Langley
4:17.35
42 Guildford City A Guildford City F 201 800m Freestyle Relay
Pearle Griffiths
Isobel Bryant
Paige Coombs
Kennedy Gordon
8:38.81
202 800m Freestyle Relay
Caroline Laursen
Tilly Hansen-Hamilton
Tatiana Belonogoff
Rosanna Arnold
8:46.32
301 400m Medley Relay
Paige Coombs
Constance Mortimer
Kennedy Gordon
Pearle Griffiths
4:32.28
302 400m Medley Relay
Tilly Hansen-Hamilton
Tatiana Belonogoff
Ciara Walsh
Caroline Laursen
4:16.96
421 400m Freestyle Relay
Paige Coombs
Isobel Bryant
Pearle Griffiths
Kennedy Gordon
4:03.11
422 400m Freestyle Relay
Caroline Laursen
Tilly Hansen-Hamilton
Tatiana Belonogoff
Rosanna Arnold
4:03.88
43 Guildford City A Guildford City M 221 800m Freestyle Relay
Daniel Donovan
Filip Price
Rory Quirk
Toby Stewart
8:06.22
222 800m Freestyle Relay
Alexander Armstrong
Reuben Alexander
Yahia Makky
David Hammond
8:04.53
321 400m Freestyle Relay
Daniel Donovan
Mackenzie Russell
Toby Stewart
Rory Quirk
3:48.00
322 400m Freestyle Relay
Ewan Taylor
Yahia Makky
Alexander Armstrong
David Hammond
3:37.06
401 400m Medley Relay
Toby Stewart
Oliver Bedworth
Ethan Habgood
Daniel Donovan
4:03.85
402 400m Medley Relay
Alexander Armstrong
Charlie Trotman
David Hammond
Ewan Taylor
3:53.37
44 Guildford City B Guildford City F 201 800m Freestyle Relay
Genevieve Moller-Butcher
Charlotte Wensley
Naomi McGuire
Charlotte Fakkel
9:01.75
301 400m Medley Relay
Harriet Southey
Amy Fowlds
Charlotte Moores
Isobel Bryant
4:34.69
421 400m Freestyle Relay
Charlotte Moores
Genevieve Moller-Butcher
Charlotte Wensley
Darcy Revitt
4:12.77
45 Guildford City B Guildford City M 221 800m Freestyle Relay
Mackenzie Russell
Henry Dibdin
Oliver Bedworth
Callum Wimble
8:26.08
222 800m Freestyle Relay
Noa Doest
Ben Rowett
Ewan Armstrong
Ewan Taylor
8:20.15
321 400m Freestyle Relay
Callum Wimble
Oliver Bedworth
Nathan Potgieter
Ethan Habgood
3:47.65
322 400m Freestyle Relay
Noa Doest
Reuben Alexander
Ben Rowett
Ewan Armstrong
3:43.92
401 400m Medley Relay
Kai Jackson
Rory Quirk
Filip Price
Henry Dibdin
4:26.76
402 400m Medley Relay
Reuben Alexander
Charlie Trotman
David Hammond
Ewan Taylor
4:05.77
46 Kent Weald Kent Weald F 301 400m Medley Relay
Lily Durnford
Nell Young
Grace Dolman
Georgia McKean
4:56.11
421 400m Freestyle Relay
Lily Durnford
Olivia Ray
Grace Dolman
Georgia McKean
4:30.50
47 Kent Weald Kent Weald M 321 400m Freestyle Relay
Brandon Harris
Oliver Isaacs
Joshua Baar
Daniel Oliver
4:07.04
401 400m Medley Relay
Brandon Harris
Oliver Isaacs
Joshua Baar
Daniel Oliver
4:32.68
48 Maxwell Maxwell F 301 400m Medley Relay
Imogen Walton
Gracie Hudson
Rowan Cyster
Izzy Ford
4:37.14
421 400m Freestyle Relay
Imogen Walton
Poppy Baybutt
Izzy Ford
Gracie Hudson
4:14.73
49 Maxwell Maxwell M 321 400m Freestyle Relay
Samuel Drew
John Manser
Sam Pyefinch
Sean Richards
4:02.68
401 400m Medley Relay
Samuel Drew
Josh McNab
Sean Richards
Sam Pyefinch
4:37.24
50 Thanet Red Thanet M 221 800m Freestyle Relay
Ali Setterfield
Conor Wright
Ben Millington
Toby Cook
8:34.33
321 400m Freestyle Relay
Oscar Miles
Ben Millington
Luke Fowle
Toby Cook
3:57.41
401 400m Medley Relay
Archie Hawkins
Oscar Miles
Ali Setterfield
Ben Millington
4:22.42
51 Thanet Blue Thanet M 221 800m Freestyle Relay
Oscar Miles
Luca McAvoy
Archie Hawkins
Joshua Crabtree
8:16.31
321 400m Freestyle Relay
Luca McAvoy
Joshua Crabtree
Ali Setterfield
Archie Hawkins
3:47.38
401 400m Medley Relay
Joshua Crabtree
Conor Wright
Luke Fowle
Luca McAvoy
4:11.40
52 Thanet Blue Thanet F 202 800m Freestyle Relay
Maisie Macartney
Daisy Anderson
Olivia Miles
Robyn Moon
8:31.76
302 400m Medley Relay
Robyn Moon
Lily Jewell
Daisy Anderson
Maisie Macartney
4:23.47
422 400m Freestyle Relay
Maisie Macartney
Daisy Anderson
Olivia Miles
Lily Jewell
4:02.66
53 Rushmoor Royals Rushmoor Royals F 301 400m Medley Relay
Isobel Buist
Ella Holdway
Mia Stephenson
Lauren Kendall
4:33.94
302 400m Medley Relay
Julia Lebosse
Naomi Van Dongen
Jessica Cross
Samantha Wilson
4:27.40
421 400m Freestyle Relay
Isobel Buist
Lauren Kendall
Ella Smith
Mia Stephenson
4:10.44
422 400m Freestyle Relay
Julia Lebosse
Naomi Van Dongen
Jessica Cross
Samantha Wilson
4:04.20
54 Rushmoor Royals Rushmoor Royals M 222 800m Freestyle Relay
Charlie Palmer
Aidan Gill
Matthew Scally
Andrew Hooper
8:16.91
322 400m Freestyle Relay
Lawrence Gilfrin
Charlie Palmer
Aidan Gill
Andrew Hooper
3:46.74
401 400m Medley Relay
Charlie Hazell
Zack Kaemmerlen
Charlie Curran
Matt Batchelor
4:19.60
55 Elmbridge Phoenix Elmbridge Phoenix M 322 400m Freestyle Relay
Sebastian Leather
Morgan Portat
Glen Melson
Rory Burdin
3:36.09
56 Sevenoaks Sevenoaks F 201 800m Freestyle Relay
Amelia Childs
Maddy Glen
Jasmine Wallace
Lilie Chambers
8:55.77
301 400m Medley Relay
Jasmine Wallace
Maddy Glen
Lilie Chambers
Amelia Childs
4:34.67
421 400m Freestyle Relay
Lilie Chambers
Edith Norton
Maddy Glen
Amelia Childs
4:07.10
57 Sevenoaks Sevenoaks M 321 400m Freestyle Relay
Aiden McMillan
Euan Terry
Zachary Raymond
Oscar Wilson
4:34.67
401 400m Medley Relay
Robert Allen
Jacob Hudson
Aiden McMillan
Zachary Raymond
4:07.40
58 Chalfont Otters Chalfont Otters F 301 400m Medley Relay
Sadie Lucas
Ellie Martin
Olivia Lee
Emily Sharpe
4:39.85
421 400m Freestyle Relay
Ellie Martin
Daniella Hoyland
Emily Sharpe
Olivia Lee
4:15.15
59 Chalfont Otters Chalfont Otters M 401 400m Medley Relay
Matthew Aldred
Shanil Vora
Harry Lee-Knowles
Ben Jackson
4:30.15
60 Woking A Woking F 301 400m Medley Relay
Kiera Heney
Zoe Ryan
Abigail Stemp
Danel Jansen
4:38.48
421 400m Freestyle Relay
Danel Jansen
Zoe Ryan
Abigail Stemp
Kiera Heney
4:09.56
61 Woking A Woking M 321 400m Freestyle Relay
Hendrik Van Der Leest
Alexei Baldwin
Dominic Gunn
Brin Dorrell
3:47.22
322 400m Freestyle Relay
Matthew Ferguson
Noah Trundle
Alexander Smith
Alexander Smith
3:34.82
401 400m Medley Relay
Hendrik Van Der Leest
Joshua Thompson
Brin Dorrell
Dominic Gunn
4:15.48
402 400m Medley Relay
Matthew Ferguson
Max Dorrell
Noah Trundle
Alexander Smith
4:11.56
62 Woking B Woking F 301 400m Medley Relay



5:01.95
421 400m Freestyle Relay 4:22.71
63 Woking B Woking M 321 400m Freestyle Relay 4:08.31
401 400m Medley Relay 4:43.83
64 Reading Reading F 201 800m Freestyle Relay 9:20.00
301 400m Medley Relay 4:33.00
421 400m Freestyle Relay 4:11.00
65 Reading Reading M 221 800m Freestyle Relay 8:34.00
322 400m Freestyle Relay 3:47.00
321 400m Freestyle Relay 3:51.00
402 400m Medley Relay 4:12.00
401 400m Medley Relay 4:12.00
66 Rosie Jenkinson Bracknell and Wokingham 00F 101G 1500m Freestyle 18.45.09
67 Ellie Abel Hailsham 05F 601D 50m Breaststroke 37.90
68 Bethany Abrams Mid Sussex Marlins 05F 501D 800m Freestyle 9.37.72
522D 50m Freestyle 28.39
601D 50m Breaststroke 35.60 (34.70s)
651D 400m Freestyle 4.36.58 (4:31.48s)
702D 1500m Freestyle 18.36.52
725D 100m Freestyle 1.00.90 (59.50s)
804D 200m Freestyle 2.11.22
852D 400m Individual Medley 5.21.30
69 Kirsten Abrams Mid Sussex Marlins 08F 804B 200m Freestyle 2.27.02
806B 100m Breaststroke 1.27.68
70 Kieran Adams Staines 02M 205G 200m Freestyle 2.02.88 (1:59.98s)
224G 50m Freestyle 25.78
71 Chloe Adams Wycombe District 06F 503C 200m Individual Medley 2.40.59 (2:38.09s)
524C 200m Butterfly 2.48.09
601C 50m Breaststroke 36.69
723C 200m Breaststroke 2.55.04
806C 100m Breaststroke 1.19.41
852C 400m Individual Medley 5.36.43 (5:31.13s)
74 Matthew Aldred Chalfont Otters 05M 726D 100m Backstroke 1.07.61
803D 200m Backstroke 2.24.06
805D 100m Butterfly 1.06.97
851D 400m Freestyle 4.41.93
75 Reuben Alexander Guildford City 99M 330G 200m Individual Medley 2.11.81
404G 400m Individual Medley 4.42.24
425G 200m Breaststroke 2.28.01
76 William Allan Brighton 05M 523D 200m Breaststroke 2.45.56
606D 100m Breaststroke 1.16.78
801D 50m Breaststroke 34.86
77 Emma Allatt-File Crawley 06F 503C 200m Individual Medley 2.33.05
601C 50m Breaststroke 36.20
605C 100m Butterfly 1.12.15
651C 400m Freestyle 5.00.62
723C 200m Breaststroke 2.50.04
804C 200m Freestyle 2.18.68
806C 100m Breaststroke 1.18.59
78 David Allen Black Lion 05M 502D 1500m Freestyle 17.42.46
521D 50m Backstroke 31.58 (30.88s)
523D 200m Breaststroke 2.49.88 (2:46.78s)
525D 100m Freestyle 58.12
602D 50m Butterfly 30.08
604D 200m Freestyle 2.04.50
652D 400m Individual Medley 5.03.29
701D 800m Freestyle 9.11.12
703D 200m Individual Medley 2.25.32 (2:22.62s)
722D 50m Freestyle 27.05
724D 200m Butterfly 2.22.36 (2:20.16s)
726D 100m Backstroke 1.08.03
803D 200m Backstroke 2.21.59
805D 100m Butterfly 1.06.48
851D 400m Freestyle 4.24.47
79 Eleanor Allen Sevenoaks 04F 424E 50m Breaststroke 36.55
80 Ralph Allen Abingdon Vale 07M 801B 50m Breaststroke 41.75 (40.95s)
81 Demi Alli Sevenoaks 07M 521B 50m Backstroke 36.18
523B 200m Breaststroke 3.07.08 (3:04.28s)
525B 100m Freestyle 1.06.17
602B 50m Butterfly 32.95
606B 100m Breaststroke 1.24.47 (1:22.97s)
703B 200m Individual Medley 2.49.24 (2:46.94s)
722B 50m Freestyle 30.02
801B 50m Breaststroke 37.28
805B 100m Butterfly 1.18.31
83 Jack Allman Thame 06M 521C 50m Backstroke 34.12 (33.52s)
602C 50m Butterfly 31.94 (31.34s)
724C 200m Butterfly 2.45.55 (2:43.65s)
805C 100m Butterfly 1.12.23 (1:11.13s)
84 Carmelo Almadin Wycombe District 05M 525D 100m Freestyle 1.00.53
602D 50m Butterfly 29.63
606D 100m Breaststroke 1.18.39
703D 200m Individual Medley 2.32.35
722D 50m Freestyle 27.84
801D 50m Breaststroke 35.84
805D 100m Butterfly 1.07.23
85 Clara Alston Epsom District 04F 323E 50m Freestyle 28.40
86 Daisy Anderson Thanet 01F 206G 200m Backstroke 2.14.83
225G 200m Butterfly 2.16.96
304G 400m Individual Medley 4.50.23
327G 100m Backstroke 1.04.17
329G 400m Freestyle 4.23.97
428G 100m Butterfly 1.03.39 (1:02.19s)
430G 200m Individual Medley 2.18.80
87 Karina Andrea Maidenhead 04F 227E 100m Breaststroke 1.18.65
325E 200m Breaststroke 2.50.60 (2:47.50s)
424E 50m Breaststroke 35.75
88 Lola Andrews Windsor 06F 522C 50m Freestyle 30.05
721C 50m Backstroke 34.51
89 George Andrews Amersham 04M 324E 50m Butterfly 28.25
427E 100m Butterfly 1.02.24
92 Alexander Andrews Mid Sussex Marlins 07M 521B 50m Backstroke 36.81
525B 100m Freestyle 1.04.88
602B 50m Butterfly 33.40
604B 200m Freestyle 2.24.10 (2:21.70s)
722B 50m Freestyle 29.65
726B 100m Backstroke 1.18.39
805B 100m Butterfly 1.15.53
93 James Angell Dartford District 02M 224G 50m Freestyle 25.26
94 Hayden Annan RTW Monson 07M 521B 50m Backstroke 36.87
525B 100m Freestyle 1.06.38
602B 50m Butterfly 34.46
604B 200m Freestyle 2.24.55
722B 50m Freestyle 30.18
805B 100m Butterfly 1.17.17
95 Hugo Aplin Mid Sussex Marlins 06M 602C 50m Butterfly 32.22
96 Tessene Arezki Atlantis 05F 524D 200m Butterfly 2.41.69 (2:39.69s)
605D 100m Butterfly 1.10.57 (1:09.47s)
651D 400m Freestyle 4.49.04 (4:44.14s)
802D 50m Butterfly 31.93
852D 400m Individual Medley 5.35.71 (5:30.41s)
97 Millie Armstrong Sevenoaks 06F 503C 200m Individual Medley 2.41.49 (2:38.98s)
526C 100m Backstroke 1.11.29 (1:10.09s)
603C 200m Backstroke 2.33.24 (2:31.04s)
605C 100m Butterfly 1.13.03 (1:12.03s)
721C 50m Backstroke 33.16 (32.56s)
802C 50m Butterfly 31.25
852C 400m Individual Medley 5.40.84 (5:35.64s)
98 Alexander Armstrong Guildford City 01M 205G 200m Freestyle 1.58.01 (1:55.01s)
207G 100m Backstroke 57.17
326G 200m Backstroke 2.06.72 (2:04.02s)
423G 50m Backstroke 27.28 (26.48s)
427G 100m Butterfly 57.17
101 James Arnold Havant and Waterlooville 03M 205F 200m Freestyle 2.04.19 (2:01.39s)
103 Rosanna Arnold Guildford City 00F 227G 100m Breaststroke 1.11.45
304G 400m Individual Medley 5.01.43
325G 200m Breaststroke 2.28.83
430G 200m Individual Medley 2.19.41
104 Kahlen Arundell Gravesend and Northfleet 07F 522B 50m Freestyle 30.60
526B 100m Backstroke 1.13.53 (1:12.43s)
603B 200m Backstroke 2.44.31 (2:42.21s)
651B 400m Freestyle 5.14.27
721B 50m Backstroke 35.36
725B 100m Freestyle 1.06.50
804B 200m Freestyle 2.25.63 (2:23.23s)
106 Louise Ashford Maidenhead 05F 651D 400m Freestyle 4.48.37
702D 1500m Freestyle 18.38.37
804D 200m Freestyle 2.18.38
107 Jason Ashley Newport Pagnell 02M 203G 50m Breaststroke 30.58 (29.58s)
228G 100m Breaststroke 1.08.66 (1:06.76s) Withdrawn
108 Ashleigh Aslett Portsmouth Northsea 01F 424G 50m Breaststroke 35.27 (34.37s)
110 Hollie Atton Basingstoke Bluefins 06F 802C 50m Butterfly 32.38 (31.78s)
112 Sofia Aumonier Hart 06F 601C 50m Breaststroke 38.10 (37.30s)
723C 200m Breaststroke 3.01.02
113 Paige Austin-Burrows Rushmoor Royals 06F 503C 200m Individual Medley 2.34.00 (2:31.40s)
522C 50m Freestyle 30.01
526C 100m Backstroke 1.12.13 (1:10.93s)
601C 50m Breaststroke 37.31 (36.41s)
603C 200m Backstroke 2.34.61 (2:32.41s)
605C 100m Butterfly 1.12.13
721C 50m Backstroke 34.04 (33.44s)
723C 200m Breaststroke 2.53.16 (2:50.06s)
802C 50m Butterfly 31.03
806C 100m Breaststroke 1.21.33 (1:19.73s)
852C 400m Individual Medley 5.41.13
114 Skye Austin-Burrows Rushmoor Royals 07F 651B 400m Freestyle 5.15.67
117 Harrison Bacon-Canning Bracknell and Wokingham 06M 521C 50m Backstroke 34.36
525C 100m Freestyle 1.04.49
722C 50m Freestyle 29.17
803C 200m Backstroke 2.37.17
118 Harry Badnell Winchester City Penguins 00M 326G 200m Backstroke 2.14.36 (2:11.76s) Withdrawn
119 Amelia Badnell Winchester City Penguins 04F 206E 200m Backstroke 2.31.07 (2:28.77s)
225E 200m Butterfly 2.36.00 (2:34.00s)
304E 400m Individual Medley 5.24.89 (5:19.39s)
120 Ellen Bagley City of Oxford 05F 601D 50m Breaststroke 34.82 (33.92s)
723D 200m Breaststroke 2.40.33 (2:37.03s)
725D 100m Freestyle 1.03.60 (1:02.30s)
804D 200m Freestyle 2.16.92 (2:14.32s)
806D 100m Breaststroke 1.14.06 (1:12.36s)
852D 400m Individual Medley 5.27.39 (5:21.99s)
121 Alexander Bainbridge Amersham 05M 525D 100m Freestyle 1.00.09
602D 50m Butterfly 30.44
722D 50m Freestyle 27.66
122 Damir Bajohr Windsor 05M 525D 100m Freestyle 59.68
722D 50m Freestyle 27.63
851D 400m Freestyle 4.40.54
123 Amelia Baker RTW Monson 05F 601D 50m Breaststroke 36.95
723D 200m Breaststroke 2.57.68 (2:54.68s)
806D 100m Breaststroke 1.20.87 (1:19.27s)
125 Conor Ballard Leatherhead 02M 207G 100m Backstroke 1.08.93 (1:07.73s) S10
330G 200m Individual Medley 2.31.57 (2:28.97s) S10
427G 100m Butterfly 1.04.75 (1:03.55s) S10
127 Niamh Barber Wycombe District 03F 208F 100m Freestyle 1.00.36
323F 50m Freestyle 28.37
329F 400m Freestyle 4.33.34 (4:28.14s)
424F 50m Breaststroke 36.29
426F 200m Freestyle 2.10.82
128 Ceara Barber Wycombe District 02F 206G 200m Backstroke 2.20.55
223G 50m Backstroke 30.75
327G 100m Backstroke 1.03.00
129 Tom Barden Hailsham 03M 207F 100m Backstroke 1.01.98 (1:00.68s)
224F 50m Freestyle 25.64
226F 200m Butterfly 2.18.79 (2:16.49s)
324F 50m Butterfly 27.27
326F 200m Backstroke 2.12.60 (2:10.00s)
404F 400m Individual Medley 4.53.38 (4:47.38s)
423F 50m Backstroke 29.69 (28.99s)
130 Henry Barella Godalming 01M 324G 50m Butterfly 27.20
131 Marley Barham Thanet 06M 652C 400m Individual Medley 5.45.49 (5:40.39s)
724C 200m Butterfly 2.43.19 (2:41.19s)
726C 100m Backstroke 1.12.25 (1:11.15s)
803C 200m Backstroke 2.33.06 (2:30.76s)
805C 100m Butterfly 1.13.89 (1:12.89s)
133 Ella Barker Guildford City 05F 524D 200m Butterfly 2.42.12 (2:40.12s)
605D 100m Butterfly 1.11.40 (1:10.30s)
134 Freya Barlow Newbury 04F 206E 200m Backstroke 2.23.45
327E 100m Backstroke 1.07.99
135 Lauren Barras Leatherhead 06F 524C 200m Butterfly 2.37.75
605C 100m Butterfly 1.12.58
136 Adam Barrett Tilehurst 92M 224G 50m Freestyle 23.41
324G 50m Butterfly 24.12
137 Lily Barwick RTW Monson 06F 651C 400m Freestyle 4.58.82 (4:54.12s)
725C 100m Freestyle 1.05.56
804C 200m Freestyle 2.19.57 (2:17.07s)
138 Alexandra Bassett City of Southampton 07F 522B 50m Freestyle 30.81
605B 100m Butterfly 1.19.01 (1:18.01s)
651B 400m Freestyle 5.12.07
725B 100m Freestyle 1.07.88 (1:06.58s)
802B 50m Butterfly 34.08 (33.48s)
804B 200m Freestyle 2.25.67 (2:23.27s)
139 George Baster Maidstone 05M 521D 50m Backstroke 32.07 (31.37s)
143 Kate Baxter Portsmouth Northsea 03F 206F 200m Backstroke 2.20.52 (2:18.02s)
225F 200m Butterfly 2.20.99 (2:18.69s)
304F 400m Individual Medley 5.09.88
327F 100m Backstroke 1.05.95 (1:04.65s)
428F 100m Butterfly 1.04.93 (1:03.73s)
430F 200m Individual Medley 2.24.67 (2:21.87s)
145 James Baxter Wycombe District 98M 226G 200m Butterfly 2.01.47
427G 100m Butterfly 55.38
146 Poppy Baybutt Maxwell 05F 503D 200m Individual Medley 2.35.60 (2:33.00s)
522D 50m Freestyle 29.41 (28.71s)
524D 200m Butterfly 2.40.07 (2:38.07s)
526D 100m Backstroke 1.11.05 (1:09.85s)
605D 100m Butterfly 1.10.57 (1:09.47s)
721D 50m Backstroke 33.57 (32.97s)
723D 200m Breaststroke 2.59.46 (2:56.46s)
725D 100m Freestyle 1.03.96 (1:02.66s)
802D 50m Butterfly 30.90
804D 200m Freestyle 2.18.59 (2:16.09s)
806D 100m Breaststroke 1.21.32 (1:19.72s)
852D 400m Individual Medley 5.33.18 (5:27.88s)
147 Daniel Beadle Maxwell 07M 523B 200m Breaststroke 3.16.19 (3:13.49s)
606B 100m Breaststroke 1.31.06 (1:29.66s)
801B 50m Breaststroke 41.09 (40.29s)
148 Jake Beagley Brighton 05M 521D 50m Backstroke 31.89
726D 100m Backstroke 1.07.69
803D 200m Backstroke 2.24.75
150 Max Beavington Kent Weald 07M 523B 200m Breaststroke 3.16.09 (3:13.39s)
606B 100m Breaststroke 1.32.70
801B 50m Breaststroke 40.72 (39.92s)
151 Jonathan Beck Beau Sejour 97M 224G 50m Freestyle 24.64 (23.74s)
152 Kieran Beckett City of Southampton 00M 324G 50m Butterfly 26.08
427G 100m Butterfly 58.40 (57.10s)
153 Lucy Beckley White Oak 04F 223E 50m Backstroke 33.11
154 Oliver Bedworth Guildford City 03M 203F 50m Breaststroke 31.56
226F 200m Butterfly 2.18.18
228F 100m Breaststroke 1.09.30 (1:07.50s)
330F 200m Individual Medley 2.16.19
404F 400m Individual Medley 4.53.01 (4:47.01s)
425F 200m Breaststroke 2.31.38 (2:27.88s)
158 Amelia Bell Maidenhead 05F 503D 200m Individual Medley 2.37.30 (2:34.80s)
522D 50m Freestyle 29.58
526D 100m Backstroke 1.09.61 (1:08.41s)
603D 200m Backstroke 2.32.92 (2:30.44s)
605D 100m Butterfly 1.11.07
721D 50m Backstroke 32.23 (31.63s)
802D 50m Butterfly 32.08
159 Ava Bennell Fareham Nomads 07F 806B 100m Breaststroke 1.29.81
160 Emma Bennett RTW Monson 05F 501D 800m Freestyle 9.40.75
522D 50m Freestyle 29.00
526D 100m Backstroke 1.10.06
603D 200m Backstroke 2.31.25 (2:28.95s)
651D 400m Freestyle 4.43.17
702D 1500m Freestyle 18.42.84
721D 50m Backstroke 32.83
725D 100m Freestyle 1.03.01
804D 200m Freestyle 2.13.93
161 Jessica Bennett Leatherhead 04F 227E 100m Breaststroke 1.18.77 (1:17.17s)
325E 200m Breaststroke 2.53.38
424E 50m Breaststroke 35.74
162 Henry Benton Rushmoor Royals 07M 606B 100m Breaststroke 1.32.13 (1:30.73s)
801B 50m Breaststroke 41.76
163 Jemimah Berkeley RTW Monson 04F 227E 100m Breaststroke 1.11.93
325E 200m Breaststroke 2.37.38
424E 50m Breaststroke 32.28
164 Isabella Rose Berlin Crawley 01F 227G 100m Breaststroke 1.17.25 (1:15.65s)
424G 50m Breaststroke 34.83
165 Ignasi Bernaus Blanes Brighton 00M 203G 50m Breaststroke 30.78
228G 100m Breaststroke 1.08.09
330G 200m Individual Medley 2.13.83
404G 400m Individual Medley 4.44.32
425G 200m Breaststroke 2.25.40
166 Olivia Bevan Newbury 05F 522D 50m Freestyle 29.32
725D 100m Freestyle 1.02.70
167 Ethan Binding Farnham 06M 724C 200m Butterfly 2.52.54 (2:50.74s)
168 Ethan Bird City of Oxford 06M 523C 200m Breaststroke 2.55.02 (2:51.92s)
606C 100m Breaststroke 1.23.63 (1:22.13s)
801C 50m Breaststroke 38.00 (37.20s)
169 Aran Bissett RTW Monson 08M 521B 50m Backstroke 34.66
523B 200m Breaststroke 3.03.91
525B 100m Freestyle 1.05.73
602B 50m Butterfly 32.27
604B 200m Freestyle 2.20.04
606B 100m Breaststroke 1.24.34
703B 200m Individual Medley 2.39.98
722B 50m Freestyle 29.44
726B 100m Backstroke 1.16.72
801B 50m Breaststroke 38.23
803B 200m Backstroke 2.42.60
805B 100m Butterfly 1.17.70
851B 400m Freestyle 4.59.34
170 Emily Blissett University of Surrey 97F 204G 50m Butterfly 29.90
323G 50m Freestyle 28.05
428G 100m Butterfly 1.06.63
171 Libby Blissett Aylesbury 02F 325G 200m Breaststroke 2.48.12 (2:44.92s)
430G 200m Individual Medley 2.29.17 (2:26.47s)
172 Lucy Block Thame 04F 206E 200m Backstroke 2.22.22 (2:19.82s)
223E 50m Backstroke 30.91 (30.21s)
327E 100m Backstroke 1.06.01 (1:04.71s)
430E 200m Individual Medley 2.32.69 (2:30.09s)
173 Ciara Blount Winchester City Penguins 03F 323F 50m Freestyle 28.38 (27.68s)
174 Maximillian Bolcato City of Oxford 02M 226G 200m Butterfly 2.12.98 (2:10.58s)
324G 50m Butterfly 27.30
330G 200m Individual Medley 2.14.17 (2:11.17s)
404G 400m Individual Medley 4.50.09 (4:43.99s)
423G 50m Backstroke 28.92 (28.22s)
427G 100m Butterfly 59.52
175 Louis Bolton Wycombe District 06M 652C 400m Individual Medley 5.35.75
176 Amelie Bond Worthing 08F 601B 50m Breaststroke 41.12
177 Merissa Booth Wycombe District 05F 501D 800m Freestyle 9.27.39
503D 200m Individual Medley 2.27.09
522D 50m Freestyle 28.53
524D 200m Butterfly 2.26.91
526D 100m Backstroke 1.10.35
601D 50m Breaststroke 35.99
603D 200m Backstroke 2.30.54
605D 100m Butterfly 1.06.95
651D 400m Freestyle 4.31.45
702D 1500m Freestyle 18.11.32
721D 50m Backstroke 32.76
723D 200m Breaststroke 2.47.66
725D 100m Freestyle 1.00.51
802D 50m Butterfly 30.21
804D 200m Freestyle 2.09.52
806D 100m Breaststroke 1.19.23
852D 400m Individual Medley 5.13.62
178 Jude Borg-Cardona Windsor 06M 722C 50m Freestyle 29.72
801C 50m Breaststroke 39.18
179 Albert Botros Kings School Canterbury 05M 602D 50m Butterfly 29.89
722D 50m Freestyle 28.21
180 Max Bourne RTW Monson 06M 521C 50m Backstroke 34.01 (33.41s)
726C 100m Backstroke 1.13.65
183 Piers Bowden Wycombe District 01M 102G 800m Freestyle 8.42.04
205G 200m Freestyle 1.57.32
207G 100m Backstroke 1.00.90 (59.50s)
303G 1500m Freestyle 16.51.69
326G 200m Backstroke 2.12.97 (2:10.37s)
423G 50m Backstroke 28.06 (27.36s)
427G 100m Butterfly 58.56
429G 400m Freestyle 4.10.33
184 Ted Bowling City of Oxford 07M 602B 50m Butterfly 33.73 (33.13s)
185 Joseph Box Sevenoaks 06M 521C 50m Backstroke 33.30
722C 50m Freestyle 28.89
187 Tara Box Tigers (Jersey) 02F 101G 1500m Freestyle 18.36.23 (18:17.63s)
206G 200m Backstroke 2.21.68 (2:19.28s)
190 Fern Boyden City of Milton Keynes 05F 526D 100m Backstroke 1.11.87 (1:10.67s)
721D 50m Backstroke 33.38 (32.78s)
191 Robin Boyden Mid Sussex Marlins 00M 203G 50m Breaststroke 31.68
324G 50m Butterfly 26.19
330G 200m Individual Medley 2.16.41 (2:13.51s)
427G 100m Butterfly 58.67
192 Amelia Boyes Fareham Nomads 05F 522D 50m Freestyle 29.11
526D 100m Backstroke 1.11.49 (1:10.29s)
721D 50m Backstroke 33.06
193 Hollie Bozeat East Invicta eXcel 04F 424E 50m Breaststroke 36.92
194 Lily Brabbin City of Oxford 05F 503D 200m Individual Medley 2.36.49 (2:33.99s)
522D 50m Freestyle 29.32 (28.62s)
601D 50m Breaststroke 36.79 (35.89s)
605D 100m Butterfly 1.12.34 (1:11.24s)
723D 200m Breaststroke 2.52.01 (2:48.91s)
802D 50m Butterfly 32.06
806D 100m Breaststroke 1.18.87
852D 400m Individual Medley 5.27.59 (5:22.19s)
195 Tom Bracher Abingdon Vale 07M 521B 50m Backstroke 35.94
726B 100m Backstroke 1.18.19
196 Kody Bradbury RTW Monson 03M 207F 100m Backstroke 1.03.29 (1:01.99s)
226F 200m Butterfly 2.14.69 (2:12.29s)
326F 200m Backstroke 2.19.80 (2:17.30s)
423F 50m Backstroke 30.19
197 Lauren Braddon Maidstone 01F 204G 50m Butterfly 29.99
206G 200m Backstroke 2.20.06 (2:17.56s)
225G 200m Butterfly 2.26.20 (2:24.00s)
428G 100m Butterfly 1.05.49
430G 200m Individual Medley 2.27.45 (2:24.75s)
198 Grace Bradney Bicester Blue Fins 05F 526D 100m Backstroke 1.08.31 (1:07.11s)
603D 200m Backstroke 2.31.35 (2:29.05s)
721D 50m Backstroke 32.46 (31.86s)
199 Paige Braithwaite East Invicta eXcel 05F 605D 100m Butterfly 1.12.36 (1:11.26s)
802D 50m Butterfly 31.10
200 Albert Branch Black Lion 05M 521D 50m Backstroke 31.83
525D 100m Freestyle 58.78
602D 50m Butterfly 29.03
604D 200m Freestyle 2.06.77
652D 400m Individual Medley 5.17.18
703D 200m Individual Medley 2.27.80
722D 50m Freestyle 26.87
724D 200m Butterfly 2.23.76
726D 100m Backstroke 1.09.18
805D 100m Butterfly 1.02.98
851D 400m Freestyle 4.38.20
201 Louise Bressler Guildford City 06F 501C 800m Freestyle 9.39.06
503C 200m Individual Medley 2.27.48
522C 50m Freestyle 29.18
524C 200m Butterfly 2.42.00
601C 50m Breaststroke 35.26
603C 200m Backstroke 2.38.31
651C 400m Freestyle 4.40.66
723C 200m Breaststroke 2.40.82
725C 100m Freestyle 1.03.37
804C 200m Freestyle 2.15.71
806C 100m Breaststroke 1.15.55
852C 400m Individual Medley 5.09.03
202 Andrew Brett Guildford City 06M 521C 50m Backstroke 32.02 (31.32s)
602C 50m Butterfly 30.82
652C 400m Individual Medley 5.32.39 (5:27.09s)
703C 200m Individual Medley 2.37.33 (2:34.83s)
724C 200m Butterfly 2.36.90 (2:34.90s)
726C 100m Backstroke 1.08.99 (1:07.79s)
803C 200m Backstroke 2.26.72 (2:24.42s)
805C 100m Butterfly 1.09.51
203 Millie Brindle Aylesbury 05F 522D 50m Freestyle 29.30 (28.60s)
526D 100m Backstroke 1.10.29 (1:09.09s)
721D 50m Backstroke 32.03 (31.43s)
204 Reuben Brindley Havant and Waterlooville 07M 722B 50m Freestyle 31.59
205 Aimee Britton-Docker Atlantis 05F 601D 50m Breaststroke 37.10
723D 200m Breaststroke 2.59.07 (2:56.07s)
206 Felix Brockdorff Haslemere 06M 602C 50m Butterfly 31.84
801C 50m Breaststroke 37.86
805C 100m Butterfly 1.13.83 (1:12.83s)
207 Ava Bromfield Shiverers 06F 725C 100m Freestyle 1.05.00
208 Cameron Brooker Wycombe District 02M 205G 200m Freestyle 1.58.15
207G 100m Backstroke 58.03
224G 50m Freestyle 25.14
326G 200m Backstroke 2.04.19
330G 200m Individual Medley 2.10.75
404G 400m Individual Medley 4.36.23
423G 50m Backstroke 27.12
425G 200m Breaststroke 2.29.48
209 Matthew Brooks Portsmouth Northsea 97M 224G 50m Freestyle 24.30 (23.40s)
328G 100m Freestyle 52.51 (50.91s)
211 Rachel Brooks Maidenhead 05F 651D 400m Freestyle 4.47.97 (4:43.07s)
804D 200m Freestyle 2.19.22
212 Halle Broughton Thanet 04F 204E 50m Butterfly 30.08
208E 100m Freestyle 1.00.41 (59.01s)
223E 50m Backstroke 32.37
323E 50m Freestyle 28.01 (27.21s)
428E 100m Butterfly 1.06.85
213 Emily Brown Sevenoaks 06F 522C 50m Freestyle 29.99
601C 50m Breaststroke 37.52 (36.62s)
721C 50m Backstroke 34.01 (33.41s)
723C 200m Breaststroke 3.01.42 (2:58.52s)
725C 100m Freestyle 1.05.44 (1:04.14s)
802C 50m Butterfly 32.42 (31.82s)
806C 100m Breaststroke 1.21.75
214 Victoria Brown Didcot Barramundi 06F 524C 200m Butterfly 2.42.96 (2:40.96s)
605C 100m Butterfly 1.10.98 (1:09.88s)
216 Charlotte Brown Newbury 07F 601B 50m Breaststroke 40.78
806B 100m Breaststroke 1.30.18
217 Molly Brown Wycombe District 06F 524C 200m Butterfly 2.44.59 (2:42.69s)
804C 200m Freestyle 2.21.49 (2:18.99s)
218 Nina Brown City of Oxford 06F 601C 50m Breaststroke 38.57 (37.77s)
723C 200m Breaststroke 3.03.10 (3:00.20s)
806C 100m Breaststroke 1.23.62 (1:22.12s)
219 Jessica Browne Isle of Wight 04F 223E 50m Backstroke 32.66 (32.06s)
220 Eleanor Browne Witney and District 02F 325G 200m Breaststroke 2.46.15 (2:42.95s)
221 Giselle Bruce Newbury 07F 721B 50m Backstroke 36.17
222 Logan Bryan City of Oxford 03M 203F 50m Breaststroke 32.70
228F 100m Breaststroke 1.11.30
425F 200m Breaststroke 2.36.59
223 Connor Bryan City of Oxford 00M 203G 50m Breaststroke 29.20
228G 100m Breaststroke 1.02.96
425G 200m Breaststroke 2.18.45
224 Isobel Bryant Guildford City 03F 101F 1500m Freestyle 17.42.96 Withdrawn
329F 400m Freestyle 4.28.11 (4:22.81s)
403F 800m Freestyle 9.12.04 (9:01.44s)
426F 200m Freestyle 2.10.10
225 Liam Budd Portsmouth Northsea 03M 326F 200m Backstroke 2.15.87 (2:13.37s)
404F 400m Individual Medley 4.57.88 (4:51.88s)
226 Daria Budris City of Oxford 03F 206F 200m Backstroke 2.27.59 (2:25.29s)
223F 50m Backstroke 32.30
327F 100m Backstroke 1.09.15 (1:07.95s)
430F 200m Individual Medley 2.29.78 (2:27.08s)
227 Emily Buist Rushmoor Royals 01F 223G 50m Backstroke 31.06 (30.36s)
323G 50m Freestyle 27.49 (26.69s)
228 Isobel Buist Rushmoor Royals 04F 208E 100m Freestyle 1.01.66 (1:00.26s)
223E 50m Backstroke 31.70 (31.00s)
323E 50m Freestyle 28.13 (27.33s)
327E 100m Backstroke 1.08.91 (1:07.71s)
229 Oli Bulpett Winchester City Penguins 02M 203G 50m Breaststroke 32.53 (31.53s)
228G 100m Breaststroke 1.10.93 (1:09.13s)
230 James Bunyard Witney and District 01M 203G 50m Breaststroke 30.78
205G 200m Freestyle 1.59.50 (1:56.60s)
228G 100m Breaststroke 1.09.65 (1:07.85s)
328G 100m Freestyle 54.06 (52.46s)
231 Rory Burdin Elmbridge Phoenix 98M 224G 50m Freestyle 23.63
328G 100m Freestyle 52.48
233 Mia Burns RTW Monson 02F 225G 200m Butterfly 2.25.58
428G 100m Butterfly 1.05.29
234 Mila Burovska City of Oxford 06F 522C 50m Freestyle 29.56 (28.86s)
721C 50m Backstroke 34.21 (33.61s)
235 Matt Burrows Maidstone 05M 523D 200m Breaststroke 2.35.49
606D 100m Breaststroke 1.12.63
801D 50m Breaststroke 33.41
236 Luke Burton Wycombe District 03M 205F 200m Freestyle 2.03.31
224F 50m Freestyle 25.91
226F 200m Butterfly 2.15.25
324F 50m Butterfly 27.67
328F 100m Freestyle 56.35
330F 200m Individual Medley 2.18.77
427F 100m Butterfly 1.00.86
237 Matthew Burton Wycombe District 01M 205G 200m Freestyle 1.58.37
207G 100m Backstroke 1.00.05
224G 50m Freestyle 24.76
326G 200m Backstroke 2.12.60
328G 100m Freestyle 54.05 (52.45s)
330G 200m Individual Medley 2.15.52
238 Jordan Butcher Amersham 07M 521B 50m Backstroke 36.46
240 Amie Buttle University of Surrey 97F 208G 100m Freestyle 59.84 (58.44s)
327G 100m Backstroke 1.05.61 (1:04.31s)
426G 200m Freestyle 2.08.92 (2:06.22s)
242 Joseph Buxton Reading 03M 203F 50m Breaststroke 32.79
228F 100m Breaststroke 1.09.50
330F 200m Individual Medley 2.18.57 (2:15.67s)
404F 400m Individual Medley 4.55.72
425F 200m Breaststroke 2.22.30 (2:18.60s)
243 Katherine Cairney Hart 04F 223E 50m Backstroke 31.97 (31.27s)
244 James Calliss Maidenhead 02M 303G 1500m Freestyle 17.40.70
245 Caitlin Calverley Maidstone 06F 601C 50m Breaststroke 38.77 (37.97s)
806C 100m Breaststroke 1.23.43
246 Hannah Campbell Maxwell 08F 524B 200m Butterfly 3.02.02 (3:00.32s)
247 Scott Campbell Basingstoke Bluefins 03M 102F 800m Freestyle 9.02.43 (8:51.63s)
248 Alex Campbell Tilehurst 07M 602B 50m Butterfly 33.77
604B 200m Freestyle 2.27.97
722B 50m Freestyle 31.30
724B 200m Butterfly 2.57.54 (2:55.74s)
805B 100m Butterfly 1.16.86
249 Jenna Lee Campbell-Byrne Amersham 04F 323E 50m Freestyle 28.61
250 Aidan Cannon Mid Sussex Marlins 00M 224G 50m Freestyle 24.73
324G 50m Butterfly 26.70
251 Mackenzie Cannon Mid Sussex Marlins 02M 203G 50m Breaststroke 31.27
228G 100m Breaststroke 1.09.14 (1:07.34s)
425G 200m Breaststroke 2.34.56 (2:31.06s)
253 Isabel Carroll Aylesbury 03F 225F 200m Butterfly 2.30.32 (2:28.22s)
227F 100m Breaststroke 1.16.28 (1:14.58s)
325F 200m Breaststroke 2.50.47 (2:47.37s)
424F 50m Breaststroke 35.05 (34.15s)
254 Ella Carstairs City of Southampton 03F 304F 400m Individual Medley 5.28.30 (5:22.90s)
325F 200m Breaststroke 2.54.82 (2:51.72s)
255 Macey Carstairs City of Southampton 06F 503C 200m Individual Medley 2.39.92 (2:37.42s)
524C 200m Butterfly 2.47.40 (2:45.50s)
605C 100m Butterfly 1.12.89 (1:11.79s)
725C 100m Freestyle 1.05.76 (1:04.46s)
802C 50m Butterfly 31.36
804C 200m Freestyle 2.21.04 (2:18.54s)
256 Joe Carter Isle of Wight 05M 521D 50m Backstroke 30.64
525D 100m Freestyle 58.32
602D 50m Butterfly 28.91
722D 50m Freestyle 26.10 (25.30s)
726D 100m Backstroke 1.07.52 (1:06.32s)
805D 100m Butterfly 1.05.75 (1:04.55s)
259 Ali Castle Bracknell and Wokingham 04F 227E 100m Breaststroke 1.17.83 (1:16.23s)
424E 50m Breaststroke 35.48 (34.58s)
260 Sofia Caulfield Brighton 04F 325E 200m Breaststroke 2.52.64 (2:49.54s)
424E 50m Breaststroke 36.89 (35.99s)
262 Katelin Cavill Bicester Blue Fins 04F 225E 200m Butterfly 2.37.41 (2:35.41s)
263 Oscar Cawdron Portsmouth Northsea 04M 425E 200m Breaststroke 2.38.52 (2:35.12s)
264 Zoe Cawsey Atlantis 99F 204G 50m Butterfly 29.73
208G 100m Freestyle 59.96 (58.56s)
223G 50m Backstroke 30.48 (29.78s)
323G 50m Freestyle 27.40
327G 100m Backstroke 1.06.38 (1:05.08s)
265 Frank Chadwick Maidstone 07M 521B 50m Backstroke 35.24
525B 100m Freestyle 1.08.02
602B 50m Butterfly 33.68
604B 200m Freestyle 2.28.65
722B 50m Freestyle 30.48
726B 100m Backstroke 1.15.62
801B 50m Breaststroke 41.04
805B 100m Butterfly 1.18.63 (1:17.63s)
267 Lilie Chambers Sevenoaks 04F 204E 50m Butterfly 30.14
208E 100m Freestyle 1.01.03
223E 50m Backstroke 32.47 (31.87s)
323E 50m Freestyle 28.04
426E 200m Freestyle 2.13.28
428E 100m Butterfly 1.08.45
268 Holly Chapman RTW Monson 06F 503C 200m Individual Medley 2.36.90
522C 50m Freestyle 29.78
524C 200m Butterfly 2.34.60
605C 100m Butterfly 1.12.09
651C 400m Freestyle 4.51.04
725C 100m Freestyle 1.03.56
804C 200m Freestyle 2.20.44
852C 400m Individual Medley 5.35.10
269 George Chapman Lancing College 05M 502D 1500m Freestyle 18.00.78
525D 100m Freestyle 57.63
604D 200m Freestyle 2.05.26
652D 400m Individual Medley 5.08.25
701D 800m Freestyle 9.15.34
703D 200m Individual Medley 2.24.41
722D 50m Freestyle 27.66
726D 100m Backstroke 1.05.16
803D 200m Backstroke 2.20.40
851D 400m Freestyle 4.26.62
271 Lara Charlton Amersham 98F 223G 50m Backstroke 31.14 (30.44s)
327G 100m Backstroke 1.06.32 (1:05.02s)
274 Lars Cheli Maidenhead 06M 523C 200m Breaststroke 2.51.31
606C 100m Breaststroke 1.20.15
275 Thaneson Chen Bourne End 05M 525D 100m Freestyle 1.01.08 (59.68s)
652D 400m Individual Medley 5.24.80 (5:19.30s)
722D 50m Freestyle 28.33 (27.63s)
276 Jake Chesworth Maxwell 07M 521B 50m Backstroke 35.29 (34.69s)
523B 200m Breaststroke 3.05.11 (3:02.21s)
525B 100m Freestyle 1.07.75 (1:06.45s)
602B 50m Butterfly 33.15 (32.55s)
604B 200m Freestyle 2.27.85
606B 100m Breaststroke 1.25.91 (1:24.41s)
652B 400m Individual Medley 5.44.59
703B 200m Individual Medley 2.42.46 (2:40.06s)
724B 200m Butterfly 2.42.36 (2:40.36s)
726B 100m Backstroke 1.14.68 (1:13.58s)
801B 50m Breaststroke 40.68 (39.88s)
803B 200m Backstroke 2.40.26 (2:38.06s)
805B 100m Butterfly 1.13.85 (1:12.85s)
851B 400m Freestyle 5.04.94 (5:00.24s)
277 Jeffrey Cheung City of Oxford 07M 602B 50m Butterfly 33.51 (32.91s)
606B 100m Breaststroke 1.23.98 (1:22.48s)
801B 50m Breaststroke 37.44
279 Amelia Childs Sevenoaks 04F 206E 200m Backstroke 2.21.36 (2:18.96s)
208E 100m Freestyle 1.01.59
223E 50m Backstroke 31.40 (30.70s)
323E 50m Freestyle 28.57
327E 100m Backstroke 1.06.69 (1:05.49s)
329E 400m Freestyle 4.41.60
426E 200m Freestyle 2.11.93
430E 200m Individual Medley 2.28.91 (2:26.21s)
280 Joshua Childs Aylesbury 03M 423F 50m Backstroke 29.65 (28.95s)
281 Ethan Childs Fareham Nomads 02M 226G 200m Butterfly 2.18.49 (2:16.19s)
427G 100m Butterfly 1.01.20
282 Marcel Chodnicki Staines 06M 523C 200m Breaststroke 2.43.50 (2:40.20s)
525C 100m Freestyle 1.01.15
606C 100m Breaststroke 1.17.42
703C 200m Individual Medley 2.34.64 (2:32.04s)
722C 50m Freestyle 29.10
801C 50m Breaststroke 35.80
805C 100m Butterfly 1.10.92 (1:09.82s)
283 Maciek Cholewinski Portsmouth Northsea 06M 525C 100m Freestyle 1.03.73 (1:02.43s)
602C 50m Butterfly 32.77 (32.17s)
606C 100m Breaststroke 1.22.82 (1:21.32s)
722C 50m Freestyle 28.27 (27.57s)
801C 50m Breaststroke 36.34
284 Louis Choron Hastings Seagull 02M 207G 100m Backstroke 1.00.01
224G 50m Freestyle 25.05
324G 50m Butterfly 26.85
328G 100m Freestyle 54.93
423G 50m Backstroke 27.87
427G 100m Butterfly 59.71
285 Justin Christie Leatherhead 06M 521C 50m Backstroke 34.07 (33.47s)
523C 200m Breaststroke 3.01.49 (2:58.59s)
525C 100m Freestyle 1.03.10 (1:01.80s)
602C 50m Butterfly 32.05
604C 200m Freestyle 2.17.50
606C 100m Breaststroke 1.23.90 (1:22.40s)
652C 400m Individual Medley 5.25.77 (5:20.27s)
703C 200m Individual Medley 2.35.07 (2:32.47s)
722C 50m Freestyle 28.87
724C 200m Butterfly 2.35.87
726C 100m Backstroke 1.13.43 (1:12.33s)
801C 50m Breaststroke 38.11
803C 200m Backstroke 2.33.88 (2:31.68s)
805C 100m Butterfly 1.10.76
851C 400m Freestyle 4.49.11
286 Louisa Cipolletta Elmbridge Phoenix 07F 522B 50m Freestyle 30.33
524B 200m Butterfly 2.59.59
605B 100m Butterfly 1.14.99
725B 100m Freestyle 1.07.27
802B 50m Butterfly 32.09
287 Jamila Clare City of Milton Keynes 05F 802D 50m Butterfly 30.97
288 Matthew Clark Eastbourne 08M 521B 50m Backstroke 36.89
525B 100m Freestyle 1.08.74
602B 50m Butterfly 33.97
722B 50m Freestyle 31.41
724B 200m Butterfly 3.00.99
805B 100m Butterfly 1.17.41
289 Owen Clark Abingdon Vale 06M 523C 200m Breaststroke 3.03.45 (3:00.55s)
606C 100m Breaststroke 1.25.43 (1:23.93s)
801C 50m Breaststroke 38.82 (38.02s)
290 Isabella Clarke Black Lion 05F 522D 50m Freestyle 29.08
603D 200m Backstroke 2.33.14 (2:30.94s)
291 Charles Clarke Guildford City 07M 525B 100m Freestyle 1.09.59
602B 50m Butterfly 35.26
724B 200m Butterfly 2.54.56 (2:52.76s)
805B 100m Butterfly 1.18.90 (1:17.90s)
292 Oliver Clegg Aylesbury 05M 521D 50m Backstroke 32.22 (31.62s)
293 Milla Clench East Grinstead 06F 601C 50m Breaststroke 38.43
806C 100m Breaststroke 1.24.05
294 Lauren Cliffe Amersham 04F 227E 100m Breaststroke 1.19.74
424E 50m Breaststroke 35.09
295 Olivia Clinton Portsmouth Northsea 06F 522C 50m Freestyle 29.98
296 Harry Cocks Thanet 08M 602B 50m Butterfly 35.12 (34.62s)
805B 100m Butterfly 1.19.61 (1:18.61s)
297 Elle Cogan Aylesbury 03F 227F 100m Breaststroke 1.16.83 (1:15.13s)
424F 50m Breaststroke 34.59
299 Sidney Collingwood Fareham Nomads 07M 521B 50m Backstroke 34.80 (34.20s)
525B 100m Freestyle 1.07.63
604B 200m Freestyle 2.28.15
722B 50m Freestyle 30.87
726B 100m Backstroke 1.16.22 (1:15.12s)
803B 200m Backstroke 2.42.07 (2:39.97s)
300 Lexie Collins Hailsham 05F 522D 50m Freestyle 29.40
721D 50m Backstroke 33.61 (33.01s)
725D 100m Freestyle 1.03.48
802D 50m Butterfly 31.24
301 Oliver Colombo Atlantis 06M 521C 50m Backstroke 32.83
525C 100m Freestyle 1.02.45
602C 50m Butterfly 30.34
722C 50m Freestyle 28.39
726C 100m Backstroke 1.13.86
801C 50m Breaststroke 38.84
805C 100m Butterfly 1.08.13
302 Holly Colwell Black Lion 04F 206E 200m Backstroke 2.31.96 (2:29.66s)
223E 50m Backstroke 33.21 (32.61s)
323E 50m Freestyle 28.92
303 Mia Colyer Black Lion 05F 503D 200m Individual Medley 2.36.06 (2:33.46s)
526D 100m Backstroke 1.10.17
603D 200m Backstroke 2.30.65
721D 50m Backstroke 33.22
725D 100m Freestyle 1.03.97
304 Rose Compton RTW Monson 03F 430F 200m Individual Medley 2.23.11 (2:20.31s)
305 Annabelle Compton Wycombe District 08F 802B 50m Butterfly 34.32
306 Amy Conner Maidstone 06F 526C 100m Backstroke 1.12.26 (1:11.16s)
603C 200m Backstroke 2.37.53 (2:35.33s)
852C 400m Individual Medley 5.40.00 (5:34.80s)
307 Peter Conte Hastings Seagull 05M 606D 100m Breaststroke 1.19.55
801D 50m Breaststroke 36.04
309 Oliver Conway City of Oxford 05M 523D 200m Breaststroke 2.51.94 (2:48.84s)
606D 100m Breaststroke 1.18.66 (1:17.06s)
310 Alexander Cook Guildford City 05M 521D 50m Backstroke 31.32
525D 100m Freestyle 1.00.32
604D 200m Freestyle 2.11.28
652D 400m Individual Medley 5.08.52
703D 200m Individual Medley 2.25.44
724D 200m Butterfly 2.31.01
726D 100m Backstroke 1.06.84
803D 200m Backstroke 2.21.78
851D 400m Freestyle 4.37.47
312 Libby Coombs Staines 07F 524B 200m Butterfly 3.01.98 (3:00.18s)
313 Paige Coombs Guildford City 03F 206F 200m Backstroke 2.23.74
208F 100m Freestyle 59.63
223F 50m Backstroke 31.34
323F 50m Freestyle 27.24
327F 100m Backstroke 1.08.04
426F 200m Freestyle 2.10.64
428F 100m Butterfly 1.05.58
314 Zoe Coombs City of Oxford 02F 323G 50m Freestyle 28.39 (27.69s)
315 Melissa Cooper Portsmouth Northsea 06F 524C 200m Butterfly 2.46.34 (2:44.44s)
601C 50m Breaststroke 38.93 (38.13s)
723C 200m Breaststroke 2.59.63 (2:56.63s)
806C 100m Breaststroke 1.23.26 (1:21.76s)
316 Hannah Cooper Fareham Nomads 03F 227F 100m Breaststroke 1.17.62 (1:16.02s)
304F 400m Individual Medley 5.27.22 (5:21.82s)
325F 200m Breaststroke 2.46.62 (2:43.42s)
317 Bethan Cooper Tigers (Jersey) 04F 101E 1500m Freestyle 18.11.31
206E 200m Backstroke 2.25.78 (2:23.38s)
208E 100m Freestyle 1.02.11 (1:00.71s)
327E 100m Backstroke 1.08.06 (1:06.86s)
329E 400m Freestyle 4.38.29 (4:33.19s)
403E 800m Freestyle 9.36.02 (9:25.92s)
426E 200m Freestyle 2.11.92 (2:09.22s)
318 Alexander Cooper Wycombe District 06M 502C 1500m Freestyle 17.37.59
521C 50m Backstroke 34.56
523C 200m Breaststroke 2.47.57
525C 100m Freestyle 59.47
602C 50m Butterfly 30.02
604C 200m Freestyle 2.09.69 (2:06.99s)
606C 100m Breaststroke 1.17.71
652C 400m Individual Medley 5.13.62
701C 800m Freestyle 9.09.58
703C 200m Individual Medley 2.27.92
722C 50m Freestyle 28.04
724C 200m Butterfly 2.26.35
801C 50m Breaststroke 35.91
803C 200m Backstroke 2.38.60
805C 100m Butterfly 1.05.69
851C 400m Freestyle 4.27.43
319 Alex Cooper Marcos Abingdon Vale 05M 602D 50m Butterfly 30.61 (30.01s)
722D 50m Freestyle 28.21
320 Jana Cooper Marcos Abingdon Vale 03F 204F 50m Butterfly 30.23
208F 100m Freestyle 1.00.76
223F 50m Backstroke 32.49 (31.89s)
323F 50m Freestyle 27.36
321 Charlotte Cope Guildford City 07F 503B 200m Individual Medley 2.41.82 (2:39.32s)
601B 50m Breaststroke 36.82
723B 200m Breaststroke 2.53.79
806B 100m Breaststroke 1.18.47
852B 400m Individual Medley 5.59.25
322 Reuben Coppuck Witney and District 04M 228E 100m Breaststroke 1.12.95
323 Poppy Cordell-Thompson Winchester City Penguins 04F 223E 50m Backstroke 33.05 (32.45s)
428E 100m Butterfly 1.08.64 (1:07.54s)
324 Rachel Cornford Wycombe District 03F 204F 50m Butterfly 29.32
208F 100m Freestyle 59.77
304F 400m Individual Medley 5.03.43 (4:57.63s)
323F 50m Freestyle 28.38
329F 400m Freestyle 4.36.57
426F 200m Freestyle 2.06.73 (2:03.93s)
325 Jocelyn Cosmatos Leatherhead 02F 204G 50m Butterfly 29.51
223G 50m Backstroke 30.55
323G 50m Freestyle 27.74
327G 100m Backstroke 1.05.04 (1:03.74s)
327 Eleanor Cowan Wycombe District 02F 204G 50m Butterfly 29.10
428G 100m Butterfly 1.03.21
430G 200m Individual Medley 2.19.55
328 Chale Cowles Maxwell 07M 523B 200m Breaststroke 3.12.37 (3:09.57s)
606B 100m Breaststroke 1.31.02 (1:29.62s)
652B 400m Individual Medley 6.07.70 (6:02.90s)
724B 200m Butterfly 3.03.73 (3:02.03s)
801B 50m Breaststroke 42.26 (41.46s)
330 Ruben Cowley Antelo Tonbridge 07M 521B 50m Backstroke 36.67
525B 100m Freestyle 1.09.50
602B 50m Butterfly 33.34
722B 50m Freestyle 30.61
332 Grace Cox Basingstoke Bluefins 04F 325E 200m Breaststroke 2.53.89 (2:50.79s)
333 Adam Cox Bracknell and Wokingham 05M 521D 50m Backstroke 32.45
334 Daniel Cox Wycombe District 04M 102E 800m Freestyle 9.02.94
303E 1500m Freestyle 17.04.28 (16:43.98s)
335 Joshua Crabtree Thanet 04M 207E 100m Backstroke 1.03.53
224E 50m Freestyle 25.46
326E 200m Backstroke 2.17.49
336 Matthew Crawford Dorking 03M 226F 200m Butterfly 2.14.69 (2:12.29s)
324F 50m Butterfly 27.22
326F 200m Backstroke 2.18.29
404F 400m Individual Medley 4.58.16 (4:52.26s)
427F 100m Butterfly 59.38
337 Lauren Crawford Hastings Seagull 05F 601D 50m Breaststroke 37.21
338 Thomas Creasey Sevenoaks 05M 521D 50m Backstroke 32.02 (31.42s)
525D 100m Freestyle 1.00.47
703D 200m Individual Medley 2.30.35 (2:27.75s)
722D 50m Freestyle 27.97
803D 200m Backstroke 2.28.31 (2:26.01s)
805D 100m Butterfly 1.08.51
339 Jessica Creasy Aylesbury 04F 227E 100m Breaststroke 1.19.48 (1:17.88s)
325E 200m Breaststroke 2.53.83 (2:50.73s)
424E 50m Breaststroke 36.78 (35.88s)
340 Alfie Creek Newport Pagnell 07M 521B 50m Backstroke 34.73 (34.13s)
602B 50m Butterfly 35.35
726B 100m Backstroke 1.14.70 (1:13.60s)
803B 200m Backstroke 2.40.75 (2:38.65s)
341 Samuel Crew Woking 02M 224G 50m Freestyle 24.59
324G 50m Butterfly 26.83
328G 100m Freestyle 54.80
427G 100m Butterfly 1.01.13
342 Charles Crewe RTW Monson 04M 303E 1500m Freestyle 17.44.83
429E 400m Freestyle 4.24.27 (4:18.87s)
343 Daisy Crook Hailsham 06F 721C 50m Backstroke 34.42
345 Jessica Cross Rushmoor Royals 01F 204G 50m Butterfly 29.57 (28.97s)
227G 100m Breaststroke 1.16.61 (1:14.91s)
304G 400m Individual Medley 5.11.56 (5:05.86s)
428G 100m Butterfly 1.05.26 (1:04.06s)
430G 200m Individual Medley 2.27.22 (2:24.52s)
346 Katie Crowhurst Wycombe District 04F 208E 100m Freestyle 1.10.29 S13
227E 100m Breaststroke 1.35.65 (1:34.35s) SB13
323E 50m Freestyle 31.72 S13
327E 100m Backstroke 1.16.99 S13
329E 400m Freestyle 5.17.36 S13
428E 100m Butterfly 1.21.13 S13
430E 200m Individual Medley 2.51.37 (2:49.07s) SM13
347 Sophy Croydon-Kempster Crawley 99F 204G 50m Butterfly 29.79
323G 50m Freestyle 28.37
424G 50m Breaststroke 34.74
348 Leo Cruz-O'Dwyer Guildford City 06M 523C 200m Breaststroke 2.57.38 (2:54.38s)
525C 100m Freestyle 1.01.88
604C 200m Freestyle 2.18.61
606C 100m Breaststroke 1.22.73 (1:21.23s)
703C 200m Individual Medley 2.35.83 (2:33.23s)
722C 50m Freestyle 29.57
801C 50m Breaststroke 38.74 (37.94s)
851C 400m Freestyle 4.57.23 (4:52.43s)
349 Caspar Cumberland Wantage White Horses 07M 523B 200m Breaststroke 3.11.46 (3:08.66s)
606B 100m Breaststroke 1.31.58 (1:30.18s)
801B 50m Breaststroke 42.55 (41.85s)
351 James Cummings-Candal Portsmouth Northsea 05M 652D 400m Individual Medley 5.05.73
701D 800m Freestyle 9.21.46
703D 200m Individual Medley 2.27.53 (2:24.83s)
724D 200m Butterfly 2.32.42 (2:30.32s)
851D 400m Freestyle 4.31.04
352 Emma Cunliffe Black Lion 06F 802C 50m Butterfly 32.52
353 Charlie Curran Rushmoor Royals 05M 525D 100m Freestyle 1.00.16 (58.76s)
602D 50m Butterfly 29.08
604D 200m Freestyle 2.12.43 (2:09.73s)
722D 50m Freestyle 27.32
724D 200m Butterfly 2.27.91 (2:25.71s)
805D 100m Butterfly 1.05.40
354 Alexander Curry Mid Sussex Marlins 02M 203G 50m Breaststroke 31.16
228G 100m Breaststroke 1.08.32
324G 50m Butterfly 27.76
425G 200m Breaststroke 2.31.65 (2:28.15s)
355 Lilia Curtis Wantage White Horses 06F 522C 50m Freestyle 29.90 (29.20s)
356 Amber Curtis Aylesbury 07F 601B 50m Breaststroke 39.16 (38.36s)
357 Rowan Cyster Maxwell 04F 225E 200m Butterfly 2.31.06 (2:28.96s)
428E 100m Butterfly 1.08.47
358 Alex Dack East Invicta eXcel 07M 602B 50m Butterfly 35.00 (34.50s)
652B 400m Individual Medley 6.11.13
724B 200m Butterfly 3.00.38
805B 100m Butterfly 1.17.27
359 Kieran Dale Thanet 02M 226G 200m Butterfly 2.11.97
330G 200m Individual Medley 2.12.24
404G 400m Individual Medley 4.40.66
360 Victoria Daley Chalfont Otters 07F 503B 200m Individual Medley 2.46.19
522B 50m Freestyle 30.05
524B 200m Butterfly 2.53.60
526B 100m Backstroke 1.17.67
605B 100m Butterfly 1.15.70
721B 50m Backstroke 35.67
725B 100m Freestyle 1.07.44
802B 50m Butterfly 31.47
852B 400m Individual Medley 5.49.95
361 Megan Daley Wycombe District 03F 204F 50m Butterfly 30.62
208F 100m Freestyle 1.01.35
227F 100m Breaststroke 1.13.42 (1:11.72s)
325F 200m Breaststroke 2.39.11 (2:35.71s)
424F 50m Breaststroke 33.70
426F 200m Freestyle 2.12.88
428F 100m Butterfly 1.07.92
430F 200m Individual Medley 2.26.31 (2:23.61s)
362 Anoush Danelian Winchester City Penguins 07F 503B 200m Individual Medley 2.39.69
524B 200m Butterfly 2.45.61 (2:43.71s)
526B 100m Backstroke 1.12.34 (1:11.24s)
601B 50m Breaststroke 39.62 (38.82s)
605B 100m Butterfly 1.13.61 (1:12.61s)
721B 50m Backstroke 34.12 (33.52s)
725B 100m Freestyle 1.07.36 (1:06.06s)
802B 50m Butterfly 31.94
806B 100m Breaststroke 1.24.22 (1:22.72s)
363 Bella Daniel Reading 07F 725B 100m Freestyle 1.08.29
365 Samriddhi Das Sevenoaks 06F 522C 50m Freestyle 29.60
526C 100m Backstroke 1.11.19 (1:09.99s)
603C 200m Backstroke 2.35.04 (2:32.84s)
721C 50m Backstroke 33.20
725C 100m Freestyle 1.04.75
802C 50m Butterfly 31.46
804C 200m Freestyle 2.21.97
852C 400m Individual Medley 5.43.40 (5:38.20s)
366 Isabella Dash Guildford City 06F 601C 50m Breaststroke 37.36
723C 200m Breaststroke 2.59.69 (2:56.69s)
802C 50m Butterfly 32.68
806C 100m Breaststroke 1.22.67 (1:21.17s)
367 Joseph Davies Fareham Nomads 03M 207F 100m Backstroke 1.01.23
326F 200m Backstroke 2.13.08
423F 50m Backstroke 29.02
369 Alexander Davis Mid Sussex Marlins 06M 801C 50m Breaststroke 37.96
370 Jacob Davis Atlantis 04M 203E 50m Breaststroke 31.64
228E 100m Breaststroke 1.10.89
425E 200m Breaststroke 2.36.95 (2:33.55s)
371 Lily Davis Atlantis 99F 227G 100m Breaststroke 1.13.87
325G 200m Breaststroke 2.42.78
424G 50m Breaststroke 33.33
373 Ethan De Ville Epsom District 05M 606D 100m Breaststroke 1.20.17 (1:18.57s)
801D 50m Breaststroke 36.59
374 Claudia De Vivo East Invicta eXcel 05F 522D 50m Freestyle 29.21
526D 100m Backstroke 1.11.89
605D 100m Butterfly 1.09.69
721D 50m Backstroke 33.36
802D 50m Butterfly 29.45
375 William Dean Maidenhead 05M 523D 200m Breaststroke 2.42.69
606D 100m Breaststroke 1.14.33
722D 50m Freestyle 28.24
801D 50m Breaststroke 33.65
376 Thomas Deffains Tigers (Jersey) 04M 102E 800m Freestyle 8.51.82
205E 200m Freestyle 2.01.67
224E 50m Freestyle 26.18
226E 200m Butterfly 2.24.20 (2:22.00s)
303E 1500m Freestyle 16.34.92 (16:14.02s)
328E 100m Freestyle 55.74 (54.24s)
330E 200m Individual Medley 2.15.29 (2:12.39s)
404E 400m Individual Medley 4.44.29 (4:38.09s)
423E 50m Backstroke 30.09 (29.39s)
429E 400m Freestyle 4.16.06 (4:10.56s)
377 Matthew Deffains Tigers (Jersey) 07M 523B 200m Breaststroke 3.12.58 (3:09.78s)
525B 100m Freestyle 1.05.11 (1:03.81s)
602B 50m Butterfly 34.63
604B 200m Freestyle 2.26.84 (2:24.44s)
606B 100m Breaststroke 1.31.24 (1:29.84s)
652B 400m Individual Medley 5.51.45 (5:46.45s)
378 Daisy Degen Staines 03F 225F 200m Butterfly 2.37.43 (2:35.43s)
426F 200m Freestyle 2.15.18 (2:12.58s)
379 Dylan Dejahang Guildford City 03M 326F 200m Backstroke 2.18.88 (2:16.38s)
380 Lauren Dekker Leatherhead 04F 204E 50m Butterfly 31.04
381 Bethan Delaney Reading 04F 424E 50m Breaststroke 37.16
382 Hajar Dellys East Invicta eXcel 07F 524B 200m Butterfly 2.58.72
605B 100m Butterfly 1.18.42
383 Hannah Denny Thanet 99F 204G 50m Butterfly 28.72
208G 100m Freestyle 59.31 (57.91s)
323G 50m Freestyle 27.57
428G 100m Butterfly 1.03.27
384 Eliot Desforges Bracknell and Wokingham 03M 205F 200m Freestyle 2.01.14
224F 50m Freestyle 26.04
324F 50m Butterfly 26.81
328F 100m Freestyle 55.16
427F 100m Butterfly 59.97
385 Chloe Desiderio East Invicta eXcel 07F 601B 50m Breaststroke 40.84
386 Lilli Deste Chesham 05F 721D 50m Backstroke 33.69
388 Mia Devey Tonbridge 05F 601D 50m Breaststroke 37.37
389 Daisy Dewsbury Bracknell and Wokingham 05F 503D 200m Individual Medley 2.36.46 (2:33.96s)
524D 200m Butterfly 2.34.67
526D 100m Backstroke 1.10.39 (1:09.19s)
603D 200m Backstroke 2.31.57 (2:29.27s)
605D 100m Butterfly 1.08.91
721D 50m Backstroke 33.11 (32.51s)
802D 50m Butterfly 31.10
852D 400m Individual Medley 5.33.68
392 Maisie Dickinson Wycombe District 07F 522B 50m Freestyle 30.67
526B 100m Backstroke 1.17.36
651B 400m Freestyle 5.06.74 (5:02.14s)
721B 50m Backstroke 35.80 (35.20s)
725B 100m Freestyle 1.06.02
804B 200m Freestyle 2.25.11 (2:22.71s)
393 Thomas Dickson Fareham Nomads 04M 303E 1500m Freestyle 17.44.24 Withdrawn
427E 100m Butterfly 1.02.43
394 Isobelle Dill-Russell East Invicta eXcel 07F 601B 50m Breaststroke 41.14 (40.30s)
395 Kara Dimond Sevenoaks 05F 601D 50m Breaststroke 35.37
723D 200m Breaststroke 2.52.00
806D 100m Breaststroke 1.17.22
396 Ben Dinsdale Tilehurst 00M 203G 50m Breaststroke 30.07
228G 100m Breaststroke 1.07.60
425G 200m Breaststroke 2.28.83
397 Oliver Dobson RTW Monson 05M 523D 200m Breaststroke 2.49.32 (2:46.22s)
801D 50m Breaststroke 36.27
398 Alice Dobson RTW Monson 07F 601B 50m Breaststroke 39.06
723B 200m Breaststroke 3.05.71
806B 100m Breaststroke 1.26.47
399 Rafe Dobson City of Milton Keynes 04M 203E 50m Breaststroke 31.44
228E 100m Breaststroke 1.09.02 (1:07.22s)
328E 100m Freestyle 56.39 (54.89s)
330E 200m Individual Medley 2.17.42
425E 200m Breaststroke 2.26.54 (2:22.94s)
400 Oscar Dodds Tigers (Jersey) 06M 502C 1500m Freestyle 18.06.82
523C 200m Breaststroke 2.48.57
604C 200m Freestyle 2.17.06
606C 100m Breaststroke 1.19.15
652C 400m Individual Medley 5.11.18
701C 800m Freestyle 9.34.50
703C 200m Individual Medley 2.29.27 (2:26.57s)
726C 100m Backstroke 1.10.92 (1:09.72s)
801C 50m Breaststroke 37.89
803C 200m Backstroke 2.20.27 (2:17.77s)
805C 100m Butterfly 1.12.35
851C 400m Freestyle 4.42.69
401 Isaac Dodds Tigers (Jersey) 04M 102E 800m Freestyle 8.47.46
205E 200m Freestyle 2.00.80 (1:57.90s)
207E 100m Backstroke 1.00.79 (59.39s)
226E 200m Butterfly 2.11.89
303E 1500m Freestyle 16.30.70 (16:09.70s)
326E 200m Backstroke 2.08.59 (2:05.89s)
330E 200m Individual Medley 2.13.41 (2:10.41s)
404E 400m Individual Medley 4.43.22 (4:36.92s)
427E 100m Butterfly 1.00.36
429E 400m Freestyle 4.12.12 (4:06.52s)
402 Noa Doest Guildford City 02M 207G 100m Backstroke 1.03.17 (1:01.87s)
224G 50m Freestyle 25.30
326G 200m Backstroke 2.16.99 (2:14.49s)
403 Joseph Dollamore Gosport Dolphins 07M 521B 50m Backstroke 36.36 (35.76s)
523B 200m Breaststroke 2.59.87 (2:56.87s)
606B 100m Breaststroke 1.28.91 (1:27.51s)
703B 200m Individual Medley 2.45.18
726B 100m Backstroke 1.17.31 (1:16.21s)
801B 50m Breaststroke 39.26 (38.46s)
803B 200m Backstroke 2.42.07 (2:39.97s)
404 Joseph Doncom Hamble Aquatics 05M 523D 200m Breaststroke 2.50.03
606D 100m Breaststroke 1.17.83
405 Ethan Donovan Bracknell and Wokingham 06M 523C 200m Breaststroke 2.59.56
602C 50m Butterfly 32.50
606C 100m Breaststroke 1.23.19
801C 50m Breaststroke 36.70
406 Daniel Donovan Guildford City 03M 102F 800m Freestyle 8.36.30
205F 200m Freestyle 1.58.07
303F 1500m Freestyle 16.16.75
328F 100m Freestyle 54.75
429F 400m Freestyle 4.10.77 (4:05.07s)
408 Brin Dorrell Woking 03M 207F 100m Backstroke 1.02.92 (1:01.62s)
224F 50m Freestyle 24.90 (24.10s)
324F 50m Butterfly 27.26 (26.56s)
328F 100m Freestyle 55.79 (54.29s)
423F 50m Backstroke 28.79 (28.09s)
411 Miles Drabwell City of Milton Keynes 01M 205G 200m Freestyle 1.57.91 (1:54.91s)
207G 100m Backstroke 59.07 (57.67s)
224G 50m Freestyle 24.31 (23.41s)
228G 100m Breaststroke 1.06.12 (1:04.22s)
326G 200m Backstroke 2.05.69 (2:02.99s)
328G 100m Freestyle 52.51 (50.91s)
404G 400m Individual Medley 4.40.97 (4:34.67s)
427G 100m Butterfly 58.39 (57.09s)
412 Samuel Drew Maxwell 03M 423F 50m Backstroke 30.04 (29.34s)
413 Natalia Druett Abingdon Vale 03F 424F 50m Breaststroke 33.78
430F 200m Individual Medley 2.26.03
414 Jacques Du Plessis Winchester City Penguins 04M 207E 100m Backstroke 1.03.53 (1:02.23s)
423E 50m Backstroke 29.30 (28.60s)
415 Thomas Duddridge Guildford City 06M 525C 100m Freestyle 1.03.00 (1:01.60s)
602C 50m Butterfly 31.08
604C 200m Freestyle 2.14.95 (2:12.35s)
652C 400m Individual Medley 5.19.42
703C 200m Individual Medley 2.35.98 (2:33.38s)
722C 50m Freestyle 29.10
724C 200m Butterfly 2.32.42
805C 100m Butterfly 1.09.35 (1:08.25s)
416 Olivia Duddy Shiverers 06F 524C 200m Butterfly 2.40.53
605C 100m Butterfly 1.09.77
802C 50m Butterfly 31.88
417 Isabel Duetoft Leatherhead 07F 503B 200m Individual Medley 2.46.66
524B 200m Butterfly 2.46.27
601B 50m Breaststroke 40.14
605B 100m Butterfly 1.15.23
723B 200m Breaststroke 3.05.47 (3:02.57s)
806B 100m Breaststroke 1.27.38 (1:25.88s)
852B 400m Individual Medley 5.51.16 (5:46.16s)
418 Christian Duetoft Leatherhead 05M 521D 50m Backstroke 28.44
523D 200m Breaststroke 2.52.62 (2:49.52s)
525D 100m Freestyle 57.03
602D 50m Butterfly 28.16
604D 200m Freestyle 2.05.28
606D 100m Breaststroke 1.20.15 (1:18.55s)
652D 400m Individual Medley 5.06.07 (5:00.27s)
701D 800m Freestyle 9.14.66
703D 200m Individual Medley 2.24.71
722D 50m Freestyle 26.23
726D 100m Backstroke 1.01.32
801D 50m Breaststroke 35.34
803D 200m Backstroke 2.18.43
805D 100m Butterfly 1.03.85
851D 400m Freestyle 4.29.14
419 Georgia Duff Witney and District 02F 204G 50m Butterfly 29.90 (29.30s)
223G 50m Backstroke 31.77 (31.07s)
420 Thomas Dupre East Invicta eXcel 03M 423F 50m Backstroke 29.33 (28.63s)
421 Baptiste Dupre East Invicta eXcel 05M 521D 50m Backstroke 31.57
602D 50m Butterfly 30.53
422 Wesley Dye Hailsham 07M 521B 50m Backstroke 36.22
423 Ella Dyson Wycombe District 04F 206E 200m Backstroke 2.24.27 (2:21.87s)
304E 400m Individual Medley 5.18.22
325E 200m Breaststroke 2.53.44
329E 400m Freestyle 4.23.18
403E 800m Freestyle 9.06.42
426E 200m Freestyle 2.11.36
424 Elena Eardley Guildford City 06F 501C 800m Freestyle 10.12.94
503C 200m Individual Medley 2.41.42
526C 100m Backstroke 1.11.72 (1:10.52s)
603C 200m Backstroke 2.32.33 (2:30.03s)
605C 100m Butterfly 1.13.75 (1:12.75s)
651C 400m Freestyle 4.54.80 (4:50.00s)
702C 1500m Freestyle 19.39.48
721C 50m Backstroke 34.28
725C 100m Freestyle 1.05.22
804C 200m Freestyle 2.20.46 (2:17.96s)
852C 400m Individual Medley 5.39.05
425 Elizabeth Eardley Guildford City 04F 206E 200m Backstroke 2.26.94
208E 100m Freestyle 1.02.28
223E 50m Backstroke 32.31 (31.71s)
323E 50m Freestyle 28.49
327E 100m Backstroke 1.07.73
426 Chloe Eastwood Black Lion 02F 227G 100m Breaststroke 1.15.70 (1:14.00s)
325G 200m Breaststroke 2.44.41
424G 50m Breaststroke 34.31
427 Caitlin Ebbage Tonbridge 05F 503D 200m Individual Medley 2.26.29 (2:23.59s)
522D 50m Freestyle 28.62
526D 100m Backstroke 1.04.49
603D 200m Backstroke 2.13.83 (2:11.23s)
605D 100m Butterfly 1.06.66 (1:05.56s)
651D 400m Freestyle 4.38.29 (4:33.19s)
721D 50m Backstroke 30.00 (29.30s)
725D 100m Freestyle 1.00.19 (58.79s)
802D 50m Butterfly 29.76
804D 200m Freestyle 2.11.27 (2:08.57s)
852D 400m Individual Medley 5.04.04 (4:58.24s)
428 David Eddy Wycombe District 04M 203E 50m Breaststroke 32.04
228E 100m Breaststroke 1.11.61
425E 200m Breaststroke 2.37.76
429 Jack Eden Chalfont Otters 02M 207G 100m Backstroke 1.03.37 (1:02.07s)
326G 200m Backstroke 2.19.53 (2:17.03s)
431 Matthew Edmonds 4 Shires 06M 525C 100m Freestyle 1.03.59 (1:02.29s)
604C 200m Freestyle 2.20.54 (2:18.04s)
432 Reuben Edwards RTW Monson 03M 224F 50m Freestyle 24.45
328F 100m Freestyle 54.63
423F 50m Backstroke 29.53
433 Toby Edwards RTW Monson 06M 602C 50m Butterfly 31.92
722C 50m Freestyle 29.69
434 Jack Edwards City of Milton Keynes 04M 207E 100m Backstroke 1.02.98 (1:01.68s)
326E 200m Backstroke 2.18.55 (2:16.05s)
423E 50m Backstroke 29.64 (28.94s)
435 Michael Edwards Mid Sussex Marlins 04M 203E 50m Breaststroke 32.05
228E 100m Breaststroke 1.09.62
425E 200m Breaststroke 2.29.67 (2:26.07s)
436 Ella Edwards Witney and District 03F 204F 50m Butterfly 30.46 (29.86s)
225F 200m Butterfly 2.33.36 (2:31.26s)
227F 100m Breaststroke 1.18.33 (1:16.73s)
424F 50m Breaststroke 36.98 (36.08s)
428F 100m Butterfly 1.07.91 (1:06.81s)
437 Max El-Mokadem RTW Monson 08M 722B 50m Freestyle 31.49
438 Gemma Elliott Havant and Waterlooville 02F 204G 50m Butterfly 29.33
206G 200m Backstroke 2.20.85 (2:18.45s)
223G 50m Backstroke 31.38 (30.68s)
327G 100m Backstroke 1.05.85
428G 100m Butterfly 1.05.00
439 Lucy Ellis Portsmouth Northsea 04F 206E 200m Backstroke 2.28.95 (2:26.65s)
223E 50m Backstroke 32.38 (31.78s)
327E 100m Backstroke 1.08.96 (1:07.76s)
442 Kieran Elvy Black Lion 06M 604C 200m Freestyle 2.18.50
652C 400m Individual Medley 5.38.32
851C 400m Freestyle 4.52.39
443 Christopher Emberlin Newbury 07M 521B 50m Backstroke 34.19
525B 100m Freestyle 1.06.26
604B 200m Freestyle 2.22.82
703B 200m Individual Medley 2.46.33
722B 50m Freestyle 30.78
726B 100m Backstroke 1.14.77
803B 200m Backstroke 2.38.50 (2:36.30s)
851B 400m Freestyle 5.05.83 (5:01.23s)
444 Millie Emmans University of Surrey 99F 101G 1500m Freestyle 17.23.56
225G 200m Butterfly 2.25.34
329G 400m Freestyle 4.29.22 (4:23.92s)
403G 800m Freestyle 9.08.37
426G 200m Freestyle 2.08.76
445 Madison Emment Guildford City 07F 804B 200m Freestyle 2.29.02 (2:26.62s)
446 George Emre Portsmouth Northsea 07M 801B 50m Breaststroke 42.39
805B 100m Butterfly 1.21.01 (1:20.01s)
447 Jack Endersby Reading 00M 330G 200m Individual Medley 2.15.62 (2:12.72s)
448 Noah Enticknap Sevenoaks 05M 523D 200m Breaststroke 2.49.41 (2:46.31s)
606D 100m Breaststroke 1.18.73
652D 400m Individual Medley 5.15.00 (5:09.40s)
703D 200m Individual Medley 2.30.92 (2:28.32s)
722D 50m Freestyle 28.22
801D 50m Breaststroke 35.55
805D 100m Butterfly 1.09.61 (1:08.51s)
450 Edward Estcourt East Invicta eXcel 03M 423F 50m Backstroke 29.31
451 Oliver Etheridge Atlantis 03M 102F 800m Freestyle 8.58.61
303F 1500m Freestyle 17.12.74
452 Emily Evans Thame 05F 524D 200m Butterfly 2.43.64 (2:41.74s)
605D 100m Butterfly 1.12.18 (1:11.08s)
453 Matthew Evans Thame 02M 425G 200m Breaststroke 2.34.81 (2:31.41s)
455 Alfie Evans Reading 01M 226G 200m Butterfly 2.18.40
324G 50m Butterfly 27.05
427G 100m Butterfly 58.42
456 Emily-Rose Evans East Invicta eXcel 07F 522B 50m Freestyle 30.41
605B 100m Butterfly 1.18.24
721B 50m Backstroke 35.92
802B 50m Butterfly 33.05
460 Lottie Evershed Hailsham 06F 601C 50m Breaststroke 38.06
723C 200m Breaststroke 3.01.96 (2:59.06s)
806C 100m Breaststroke 1.23.09 (1:21.59s)
461 Thomas Exall Hailsham 02M 224G 50m Freestyle 24.41
328G 100m Freestyle 55.08 (53.58s)
463 Charlotte Fakkel Guildford City 05F 522D 50m Freestyle 29.48
651D 400m Freestyle 4.49.46
725D 100m Freestyle 1.03.52 (1:02.22s)
804D 200m Freestyle 2.16.62 (2:14.02s)
464 Zoe Falconer Rushmoor Royals 07F 526B 100m Backstroke 1.17.58 (1:16.48s)
721B 50m Backstroke 35.13
465 Tia Falkner Bicester Blue Fins 04F 204E 50m Butterfly 30.83
225E 200m Butterfly 2.33.40 (2:31.30s)
466 Luca Fankhauser Guildford City 02M 205G 200m Freestyle 1.59.89
228G 100m Breaststroke 1.08.72 (1:06.82s)
328G 100m Freestyle 54.71
330G 200m Individual Medley 2.13.98
404G 400m Individual Medley 4.47.42 (4:41.22s)
425G 200m Breaststroke 2.34.67
427G 100m Butterfly 1.00.14
468 Amy Farrell Hailsham 07F 725B 100m Freestyle 1.08.32
804B 200m Freestyle 2.26.77
469 Callum Farrow Black Lion 06M 521C 50m Backstroke 34.49 (33.89s)
606C 100m Breaststroke 1.25.82 (1:24.32s)
726C 100m Backstroke 1.12.73 (1:11.63s)
803C 200m Backstroke 2.38.38
470 Callum Farthing Haslemere 07M 801B 50m Breaststroke 41.71
471 James Faull Havant and Waterlooville 97M 328G 100m Freestyle 54.28 (52.68s)
473 Sara Fente-Damers Elmbridge Phoenix 05F 503D 200m Individual Medley 2.34.63
522D 50m Freestyle 29.42
526D 100m Backstroke 1.07.84 (1:06.64s)
605D 100m Butterfly 1.09.26
651D 400m Freestyle 4.50.56
721D 50m Backstroke 32.78
725D 100m Freestyle 1.02.56
802D 50m Butterfly 31.55
804D 200m Freestyle 2.15.73
474 Rafael Fente-Damers Elmbridge Phoenix 06M 502C 1500m Freestyle 18.24.04
525C 100m Freestyle 1.01.79
604C 200m Freestyle 2.12.16
703C 200m Individual Medley 2.34.44
722C 50m Freestyle 28.37
805C 100m Butterfly 1.08.19
851C 400m Freestyle 4.39.42
475 Laura Ferguson Amersham 06F 721C 50m Backstroke 34.32 (33.72s)
476 Matthew Ferguson Woking 01M 224G 50m Freestyle 23.71
328G 100m Freestyle 52.16
423G 50m Backstroke 27.53
478 Chris Finch University of Surrey 97M 224G 50m Freestyle 23.64
324G 50m Butterfly 24.77
328G 100m Freestyle 53.76
423G 50m Backstroke 27.77 (27.07s)
479 Eshaan Firake Tilehurst 07M 521B 50m Backstroke 36.77 (36.17s)
480 Nahum Fisher Black Lion 06M 521C 50m Backstroke 34.52
602C 50m Butterfly 32.33
722C 50m Freestyle 29.70
724C 200m Butterfly 2.56.04
482 Emma Fleming Reading 05F 501D 800m Freestyle 9.48.62
522D 50m Freestyle 28.89
601D 50m Breaststroke 37.57
651D 400m Freestyle 4.44.32
725D 100m Freestyle 1.02.25
804D 200m Freestyle 2.16.30
806D 100m Breaststroke 1.19.88
483 Ciara Flisher East Invicta eXcel 08F 522B 50m Freestyle 31.08
721B 50m Backstroke 36.10
802B 50m Butterfly 34.35
484 Leila Flower Epsom District 04F 101E 1500m Freestyle 18.29.12
204E 50m Butterfly 30.99
225E 200m Butterfly 2.30.08
403E 800m Freestyle 9.46.01
428E 100m Butterfly 1.07.63
485 Sadie Flynn Epsom District 02F 101G 1500m Freestyle 17.49.47
403G 800m Freestyle 9.26.79
487 Millie Forcier Mid Sussex Marlins 04F 204E 50m Butterfly 30.61
223E 50m Backstroke 32.89
323E 50m Freestyle 28.81
428E 100m Butterfly 1.08.08
488 Pietro Forconi Portsmouth Northsea 03M 102F 800m Freestyle 8.40.59
205F 200m Freestyle 1.56.65
207F 100m Backstroke 1.00.13 (58.73s)
326F 200m Backstroke 2.09.92
330F 200m Individual Medley 2.11.56
404F 400m Individual Medley 4.40.79
429F 400m Freestyle 4.04.47
489 Luigi Forconi Portsmouth Northsea 06M 523C 200m Breaststroke 2.54.77
525C 100m Freestyle 1.00.73
602C 50m Butterfly 31.23
604C 200m Freestyle 2.12.70
606C 100m Breaststroke 1.22.28
652C 400m Individual Medley 5.15.50
701C 800m Freestyle 9.46.81
703C 200m Individual Medley 2.30.62
722C 50m Freestyle 28.86
724C 200m Butterfly 2.36.23
801C 50m Breaststroke 37.73
805C 100m Butterfly 1.08.04
851C 400m Freestyle 4.36.37
490 Izzy Ford Maxwell 05F 503D 200m Individual Medley 2.36.51 (2:34.01s)
522D 50m Freestyle 28.27
725D 100m Freestyle 1.02.02
804D 200m Freestyle 2.17.36 (2:14.76s)
806D 100m Breaststroke 1.21.98 (1:20.38s)
491 Katie Ford Windsor 06F 522C 50m Freestyle 29.54
721C 50m Backstroke 34.05
725C 100m Freestyle 1.03.71
492 Emily Ford City of Oxford 02F 206G 200m Backstroke 2.20.34 (2:17.84s)
327G 100m Backstroke 1.06.13
494 Elizabeth Foster Havant and Waterlooville 04F 227E 100m Breaststroke 2.32.55 (2:31.55s) SB6
495 Ellie Foster Eastbourne 02F 204G 50m Butterfly 30.26
223G 50m Backstroke 31.10
323G 50m Freestyle 27.68
496 Amy Fowlds Guildford City 04F 227E 100m Breaststroke 1.18.10
325E 200m Breaststroke 2.52.51 (2:49.41s)
424E 50m Breaststroke 35.36
497 Kaleb Fox-Jones Newbury 04M 207E 100m Backstroke 1.03.07
423E 50m Backstroke 29.08
498 Filip Fraczek-Krygier Portsmouth Northsea 02M 207G 100m Backstroke 59.68 (58.28s)
224G 50m Freestyle 24.93
324G 50m Butterfly 26.79
328G 100m Freestyle 54.39
423G 50m Backstroke 27.70 (27.00s)
499 Faye Francis Portsmouth Northsea 03F 204F 50m Butterfly 29.33 (28.63s)
208F 100m Freestyle 59.63 (58.23s)
223F 50m Backstroke 31.43
327F 100m Backstroke 1.04.69 (1:03.39s)
329F 400m Freestyle 4.30.37 (4:25.17s)
426F 200m Freestyle 2.08.64
500 Levi Francisco Summers Wycombe District 05M 521D 50m Backstroke 31.61
602D 50m Butterfly 30.39
652D 400m Individual Medley 5.18.29 (5:12.69s)
703D 200m Individual Medley 2.31.55
726D 100m Backstroke 1.09.14
803D 200m Backstroke 2.29.15
805D 100m Butterfly 1.09.04
851D 400m Freestyle 4.41.17 (4:36.17s)
503 Jessica Frayne Littlehampton 96F 323G 50m Freestyle 28.25 (27.45s)
504 Max Freedman Portsmouth Northsea 98M 203G 50m Breaststroke 29.97
228G 100m Breaststroke 1.09.35 (1:07.55s)
505 Amber Freeman Abingdon Vale 06F 526C 100m Backstroke 1.13.77 (1:12.67s)
506 Oliver Freemantle Alton and District 08M 724B 200m Butterfly 3.00.54
507 Callum Frith Hart 05M 525D 100m Freestyle 1.00.73 (59.33s)
606D 100m Breaststroke 1.18.76 (1:17.16s)
722D 50m Freestyle 27.57
801D 50m Breaststroke 36.05 (35.15s)
508 Adam Frost East Invicta eXcel 04M 203E 50m Breaststroke 33.37
228E 100m Breaststroke 1.12.81 (1:11.11s)
324E 50m Butterfly 28.47
423E 50m Backstroke 30.69
509 Ayanna Fulga City of Oxford 04F 204E 50m Butterfly 29.92
428E 100m Butterfly 1.07.48
510 Jessica Gable RTW Monson 07F 526B 100m Backstroke 1.16.75
603B 200m Backstroke 2.42.40
721B 50m Backstroke 34.98
511 Aoife Galbraith City of Milton Keynes 06F 503C 200m Individual Medley 2.41.50 (2:39.00s)
522C 50m Freestyle 29.63
601C 50m Breaststroke 38.17
802C 50m Butterfly 32.72
806C 100m Breaststroke 1.23.94 (1:22.44s)
513 Stella Gamski Guildford City 06F 806C 100m Breaststroke 1.25.14 (1:23.64s)
514 Fernando Garcia City of Southampton 95M 330G 200m Individual Medley 2.17.28 (2:14.38s)
404G 400m Individual Medley 4.53.99 (4:47.99s)
515 Bella Gardner Hastings Seagull 06F 503C 200m Individual Medley 2.40.26
524C 200m Butterfly 2.41.75
605C 100m Butterfly 1.10.04
725C 100m Freestyle 1.05.31
802C 50m Butterfly 31.70
804C 200m Freestyle 2.21.91
806C 100m Breaststroke 1.24.89
852C 400m Individual Medley 5.41.06
516 Adam Gatland Redhill and Reigate 05M 525D 100m Freestyle 1.00.82
722D 50m Freestyle 27.41
517 William Gatland Redhill and Reigate 03M 203F 50m Breaststroke 33.18 Withdrawn
519 Christian Gayle Portsmouth Northsea 07M 722B 50m Freestyle 31.30
801B 50m Breaststroke 42.53 (41.73s)
520 Holly Geake Tonbridge 05F 601D 50m Breaststroke 36.56
723D 200m Breaststroke 2.55.84 (2:52.84s)
806D 100m Breaststroke 1.21.98
521 Matt Geddes Tigers (Jersey) 05M 726D 100m Backstroke 1.08.08 (1:06.88s)
803D 200m Backstroke 2.24.84 (2:22.44s)
522 Leons Geicuns City of Milton Keynes 05M 602D 50m Butterfly 29.56
805D 100m Butterfly 1.06.23
523 Alyze Gentles Sevenoaks 07F 503B 200m Individual Medley 2.41.97 (2:39.47s)
522B 50m Freestyle 30.49
526B 100m Backstroke 1.16.28 (1:15.18s)
601B 50m Breaststroke 40.12 (39.32s)
605B 100m Butterfly 1.12.23
651B 400m Freestyle 5.10.08
721B 50m Backstroke 35.04
723B 200m Breaststroke 3.06.51
725B 100m Freestyle 1.05.54
802B 50m Butterfly 33.17
804B 200m Freestyle 2.23.92 (2:21.52s)
806B 100m Breaststroke 1.27.21 (1:25.71s)
852B 400m Individual Medley 5.48.55 (5:43.45s)
525 Zebina George Chalfont Otters 02F 325G 200m Breaststroke 2.47.06 (2:43.86s)
527 Calvin Georgescu-Spiers Godalming 06M 521C 50m Backstroke 32.27
722C 50m Freestyle 27.69
726C 100m Backstroke 1.12.13
801C 50m Breaststroke 37.14
528 Despoina Giannakaki City of Milton Keynes 07F 503B 200m Individual Medley 2.39.18
522B 50m Freestyle 30.52
524B 200m Butterfly 2.36.41
605B 100m Butterfly 1.08.53
651B 400m Freestyle 5.07.54
721B 50m Backstroke 34.34
725B 100m Freestyle 1.06.71
802B 50m Butterfly 31.45
804B 200m Freestyle 2.27.74
852B 400m Individual Medley 5.54.16 (5:49.16s)
529 Harry Gibb Chalfont Otters 06M 521C 50m Backstroke 34.41 (33.81s)
726C 100m Backstroke 1.13.60 (1:12.50s)
530 Lilia Gilbert Didcot Barramundi 07F 522B 50m Freestyle 31.23
526B 100m Backstroke 1.12.65
603B 200m Backstroke 2.38.19
651B 400m Freestyle 5.05.28
721B 50m Backstroke 35.06
725B 100m Freestyle 1.06.85
802B 50m Butterfly 33.86
804B 200m Freestyle 2.24.13
531 Daisy Gilder Crawley 03F 206F 200m Backstroke 2.30.91 (2:28.61s)
223F 50m Backstroke 31.47 (30.77s)
323F 50m Freestyle 28.65 (27.95s)
327F 100m Backstroke 1.08.79 (1:07.59s)
426F 200m Freestyle 2.13.76 (2:11.16s)
533 Avani Gill Wycombe District 02F 101G 1500m Freestyle 18.01.31
206G 200m Backstroke 2.23.02
304G 400m Individual Medley 5.15.98 (5:10.38s)
403G 800m Freestyle 9.30.09
534 Jessica Glassford Atlantis 03F 323F 50m Freestyle 28.57
535 Haniya Glazebrook Chalfont Otters 06F 601C 50m Breaststroke 38.62
723C 200m Breaststroke 2.59.46 (2:56.46s)
806C 100m Breaststroke 1.24.95 (1:23.45s)
536 Maddy Glen Sevenoaks 03F 227F 100m Breaststroke 1.15.70 (1:14.00s)
325F 200m Breaststroke 2.45.53 (2:42.33s)
424F 50m Breaststroke 34.59
538 Dylan Godfrey Wantage White Horses 04M 224E 50m Freestyle 25.86 (25.06s)
324E 50m Butterfly 27.57
328E 100m Freestyle 55.96
539 Thomas Goldup East Invicta eXcel 07M 602B 50m Butterfly 35.10
805B 100m Butterfly 1.19.83
541 Mia Goodale Winchester City Penguins 06F 503C 200m Individual Medley 2.37.63 (2:35.13s)
522C 50m Freestyle 30.03 (29.33s)
603C 200m Backstroke 2.37.10 (2:34.90s)
651C 400m Freestyle 4.57.88 (4:53.08s)
721C 50m Backstroke 34.06
725C 100m Freestyle 1.04.94
802C 50m Butterfly 32.64 (32.04s)
804C 200m Freestyle 2.15.43 (2:12.83s)
542 Dorothy Goodgame City of Oxford 01F 101G 1500m Freestyle 18.10.14
225G 200m Butterfly 2.26.98
403G 800m Freestyle 9.32.31 (9:22.11s)
543 Gretel Goodgame City of Oxford 04F 101E 1500m Freestyle 18.24.22 (18:05.42s)
208E 100m Freestyle 1.00.72 (59.32s)
323E 50m Freestyle 28.73 (28.03s)
329E 400m Freestyle 4.39.38 (4:34.28s)
403E 800m Freestyle 9.34.60 (9:24.40s)
426E 200m Freestyle 2.10.67 (2:07.97s)
544 Imogen Goodhew Mid Sussex Marlins 03F 227F 100m Breaststroke 1.18.99 (1:17.39s)
325F 200m Breaststroke 2.49.63 (2:46.53s)
424F 50m Breaststroke 36.69
430F 200m Individual Medley 2.31.89
545 Henry Goodlud University of Surrey 97M 203G 50m Breaststroke 29.50
228G 100m Breaststroke 1.06.19
546 Jack Goodwin Portsmouth Northsea 03M 203F 50m Breaststroke 30.73
224F 50m Freestyle 26.04
228F 100m Breaststroke 1.07.25 (1:05.35s)
425F 200m Breaststroke 2.28.13
547 Libby Gordon Basingstoke Bluefins 04F 101E 1500m Freestyle 18.25.10
304E 400m Individual Medley 5.29.62 (5:24.22s)
548 Josh Gordon Guildford City 07M 523B 200m Breaststroke 3.07.29 (3:04.49s)
606B 100m Breaststroke 1.25.80
722B 50m Freestyle 31.65
801B 50m Breaststroke 41.24
549 Kennedy Gordon Guildford City 05F 501D 800m Freestyle 9.26.55
522D 50m Freestyle 27.94
605D 100m Butterfly 1.07.11
651D 400m Freestyle 4.35.00
702D 1500m Freestyle 18.03.13
725D 100m Freestyle 59.95
802D 50m Butterfly 30.27
804D 200m Freestyle 2.09.18
550 Lyanna Gore Larkfield 07F 721B 50m Backstroke 35.96 (35.36s)
551 Andrew Gore Larkfield 05M 521D 50m Backstroke 31.25
726D 100m Backstroke 1.07.61 (1:06.41s)
803D 200m Backstroke 2.28.79 (2:26.49s)
553 Molly Gorse City of Milton Keynes 05F 601D 50m Breaststroke 37.13
806D 100m Breaststroke 1.22.03
554 Libby Gotta Abingdon Vale 04F 206E 200m Backstroke 2.31.94 (2:29.64s)
304E 400m Individual Medley 5.24.97 (5:19.47s)
325E 200m Breaststroke 2.54.44 (2:51.34s)
430E 200m Individual Medley 2.32.43 (2:29.83s)
555 Kayah Gough Woking 07F 526B 100m Backstroke 1.16.96
603B 200m Backstroke 2.44.73
721B 50m Backstroke 35.24
556 Sophie Govan City of Milton Keynes 05F 503D 200m Individual Medley 2.30.02 (2:27.32s)
522D 50m Freestyle 29.40
526D 100m Backstroke 1.07.35 (1:06.15s)
603D 200m Backstroke 2.26.01 (2:23.61s)
605D 100m Butterfly 1.11.20 (1:10.10s)
651D 400m Freestyle 4.45.65 (4:40.65s)
721D 50m Backstroke 31.55
725D 100m Freestyle 1.03.43 (1:02.13s)
802D 50m Butterfly 30.98 (30.38s)
852D 400m Individual Medley 5.27.23 (5:21.83s)
559 Fern Gray Sevenoaks 07F 603B 200m Backstroke 2.45.55 (2:43.45s)
802B 50m Butterfly 33.36
560 Emily Graziano Edenbridge Piranhas 05F 601D 50m Breaststroke 37.08
806D 100m Breaststroke 1.21.86
561 Joseph Greaves Littlehampton 03M 205F 200m Freestyle 2.24.48 S14
207F 100m Backstroke 1.20.99 (1:19.99s) S14
224F 50m Freestyle 29.90 (29.20s) S14
228F 100m Breaststroke 1.32.39 (1:30.99s) S14
328F 100m Freestyle 1.05.71 S14
563 Bella Green City of Oxford 07F 522B 50m Freestyle 31.24 (30.54s)
526B 100m Backstroke 1.18.02 (1:16.92s)
721B 50m Backstroke 35.96 (35.36s)
564 Zoe Griffin Woking 03F 424F 50m Breaststroke 36.58
565 Kimberly Griffith Worthing 05F 802D 50m Butterfly 32.28
566 Olivia Griffiths RTW Monson 07F 605B 100m Butterfly 1.16.62
802B 50m Butterfly 33.84
567 Pearle Griffiths Guildford City 03F 101F 1500m Freestyle 18.00.04
208F 100m Freestyle 1.01.29
329F 400m Freestyle 4.30.58
403F 800m Freestyle 9.21.38
426F 200m Freestyle 2.08.79
568 Kaitlyn Grose City of Milton Keynes 00F 323G 50m Freestyle 28.31 (27.61s)
569 Megan Grover Guildford City 06F 526C 100m Backstroke 1.11.96 (1:10.76s)
570 Angel Gruev Gravesend and Northfleet 04M 224E 50m Freestyle 25.95
571 Ethan Grundy Eastleigh 05M 801D 50m Breaststroke 36.33
572 Timur Gulyiyen Wycombe District 01M 203G 50m Breaststroke 30.88
228G 100m Breaststroke 1.06.92
573 Dominic Gunn Woking 03M 224F 50m Freestyle 25.79
574 Holli Gushlow Sevenoaks 05F 503D 200m Individual Medley 2.37.23 (2:34.73s)
723D 200m Breaststroke 2.56.86
806D 100m Breaststroke 1.21.92 (1:20.32s)
575 Benjamin Guthrie City of Milton Keynes 07M 523B 200m Breaststroke 3.12.15 (3:09.35s)
525B 100m Freestyle 1.09.37 (1:08.17s)
606B 100m Breaststroke 1.26.42 (1:24.92s)
703B 200m Individual Medley 2.46.86 (2:44.46s)
801B 50m Breaststroke 40.71 (39.91s)
576 Collette Guyett-Smith Portsmouth Northsea 05F 503D 200m Individual Medley 2.32.87 (2:30.27s)
524D 200m Butterfly 2.46.97 (2:45.07s)
526D 100m Backstroke 1.11.02 (1:09.82s)
603D 200m Backstroke 2.33.61
721D 50m Backstroke 33.31
852D 400m Individual Medley 5.29.95 (5:24.55s)
578 Ethan Habgood Guildford City 03M 224F 50m Freestyle 25.97
324F 50m Butterfly 26.67
328F 100m Freestyle 56.21
427F 100m Butterfly 58.88
579 Ivy Haggerty Thanet 08F 605B 100m Butterfly 1.17.24 (1:16.24s)
580 Marcus Haigh Wycombe District 08M 521B 50m Backstroke 36.06 (35.46s)
523B 200m Breaststroke 3.15.48
602B 50m Butterfly 35.48
604B 200m Freestyle 2.28.95 (2:26.55s)
606B 100m Breaststroke 1.30.67
703B 200m Individual Medley 2.49.05 (2:46.75s)
722B 50m Freestyle 31.30 (30.60s)
726B 100m Backstroke 1.16.92 (1:15.82s)
801B 50m Breaststroke 41.67 (40.87s)
803B 200m Backstroke 2.45.79 (2:43.69s)
805B 100m Butterfly 1.18.99
851B 400m Freestyle 5.18.33
581 Hawkan Hall City of Milton Keynes 06M 525C 100m Freestyle 1.04.13 (1:02.83s)
602C 50m Butterfly 31.80
604C 200m Freestyle 2.19.33
703C 200m Individual Medley 2.39.04 (2:36.54s)
805C 100m Butterfly 1.11.44
582 Evelyn Hall Fareham Nomads 04F 223E 50m Backstroke 32.45 (31.85s)
323E 50m Freestyle 28.66 (27.96s)
583 Jemima Hall Wycombe District 01F 204G 50m Butterfly 30.04
206G 200m Backstroke 2.21.54
223G 50m Backstroke 30.75 (30.05s)
329G 400m Freestyle 4.22.21
426G 200m Freestyle 2.02.12
584 Charlie-Joe Hallett Guernsey 01M 203G 50m Breaststroke 30.00
207G 100m Backstroke 1.00.47 (59.07s)
224G 50m Freestyle 24.78
228G 100m Breaststroke 1.08.17
330G 200m Individual Medley 2.13.45 (2:10.45s)
404G 400m Individual Medley 4.49.75
425G 200m Breaststroke 2.28.50 (2:24.90s)
585 Ronny Hallett Guernsey 04M 203E 50m Breaststroke 33.46
224E 50m Freestyle 26.52
586 Henry Halloran-Day Portsmouth Northsea 05M 521D 50m Backstroke 32.49 (31.89s)
525D 100m Freestyle 59.17
602D 50m Butterfly 28.69
604D 200m Freestyle 2.08.74 (2:06.04s)
606D 100m Breaststroke 1.17.82 (1:16.22s)
652D 400m Individual Medley 5.10.70 (5:05.00s)
703D 200m Individual Medley 2.24.89 (2:22.09s)
722D 50m Freestyle 27.51
724D 200m Butterfly 2.18.05 (2:15.75s)
801D 50m Breaststroke 36.16 (35.26s)
805D 100m Butterfly 1.02.65
588 Seamus Hamilton Sevenoaks 06M 523C 200m Breaststroke 3.00.55 (2:57.55s)
606C 100m Breaststroke 1.23.07
722C 50m Freestyle 29.64 (28.94s)
801C 50m Breaststroke 38.12
589 Sophie Hamilton Hamble Aquatics 05F 601D 50m Breaststroke 36.23
806D 100m Breaststroke 1.22.06 (1:20.46s)
590 David Hammond Guildford City 98M 224G 50m Freestyle 23.99
324G 50m Butterfly 25.08
328G 100m Freestyle 52.62
427G 100m Butterfly 54.90
591 Liam Hamp Thanet 06M 521C 50m Backstroke 33.34
525C 100m Freestyle 1.02.67
602C 50m Butterfly 30.69
604C 200m Freestyle 2.17.57
652C 400m Individual Medley 5.25.32
703C 200m Individual Medley 2.33.36
722C 50m Freestyle 28.83
724C 200m Butterfly 2.35.73
726C 100m Backstroke 1.11.43
801C 50m Breaststroke 39.21
803C 200m Backstroke 2.32.58
805C 100m Butterfly 1.08.39
592 Tilly Hansen-Hamilton Guildford City 02F 206G 200m Backstroke 2.23.14
225G 200m Butterfly 2.24.81
304G 400m Individual Medley 4.58.72
327G 100m Backstroke 1.06.65
329G 400m Freestyle 4.32.74
430G 200m Individual Medley 2.25.28
593 Megan Hansford Tigers (Jersey) 06F 503C 200m Individual Medley 2.40.58 (2:38.08s)
522C 50m Freestyle 30.18 (29.48s)
526C 100m Backstroke 1.13.96 (1:12.86s)
603C 200m Backstroke 2.34.85 (2:32.65s)
594 Jamie Hanss City of Milton Keynes 03M 324F 50m Butterfly 27.48
328F 100m Freestyle 53.37
597 Jessica Harmer Guildford City 07F 503B 200m Individual Medley 2.39.82 (2:37.32s)
522B 50m Freestyle 28.80
526B 100m Backstroke 1.15.16
601B 50m Breaststroke 36.44
603B 200m Backstroke 2.40.22 (2:38.02s)
721B 50m Backstroke 33.79
723B 200m Breaststroke 2.57.29
725B 100m Freestyle 1.04.62
802B 50m Butterfly 31.64
804B 200m Freestyle 2.23.05
806B 100m Breaststroke 1.21.76
598 Madeleine Harris Elmbridge Phoenix 03F 208F 100m Freestyle 1.23.96 S9
227F 100m Breaststroke 1.59.67 (1:58.57s) SB8
323F 50m Freestyle 35.97 S9
327F 100m Backstroke 1.38.00 S9
329F 400m Freestyle 6.13.73 S9
430F 200m Individual Medley 3.43.77 SM9
599 Brandon Harris Kent Weald 03M 203F 50m Breaststroke 31.82
207F 100m Backstroke 1.02.23
228F 100m Breaststroke 1.10.59
324F 50m Butterfly 27.29
330F 200m Individual Medley 2.16.27 (2:13.37s)
423F 50m Backstroke 29.02
425F 200m Breaststroke 2.35.02 (2:31.62s)
600 Libby Harris Leatherhead 04F 204E 50m Butterfly 31.05
225E 200m Butterfly 2.26.52 (2:24.32s)
424E 50m Breaststroke 36.56
428E 100m Butterfly 1.07.46
430E 200m Individual Medley 2.33.58
603 Emma Harrison Atlantis 03F 227F 100m Breaststroke 1.19.56
325F 200m Breaststroke 2.55.12 (2:52.12s)
424F 50m Breaststroke 37.00
605 Devon Harwin Atlantis 06M 521C 50m Backstroke 34.25
523C 200m Breaststroke 3.03.02 (3:00.12s)
602C 50m Butterfly 32.03
606C 100m Breaststroke 1.25.67
801C 50m Breaststroke 38.20
606 Niamh Hasselwander Epsom District 07F 501B 800m Freestyle 10.25.54
524B 200m Butterfly 2.41.34
605B 100m Butterfly 1.13.90
651B 400m Freestyle 5.02.08
702B 1500m Freestyle 19.44.19
723B 200m Breaststroke 3.05.60
852B 400m Individual Medley 5.38.36
607 Benjamin Hatfield Winchester City Penguins 06M 521C 50m Backstroke 31.95
525C 100m Freestyle 1.00.58
604C 200m Freestyle 2.12.08
606C 100m Breaststroke 1.20.08
652C 400m Individual Medley 5.19.55 (5:13.95s)
703C 200m Individual Medley 2.28.88
722C 50m Freestyle 28.29
726C 100m Backstroke 1.08.31 (1:07.11s)
803C 200m Backstroke 2.27.89 (2:25.59s)
805C 100m Butterfly 1.09.47 (1:08.37s)
851C 400m Freestyle 4.48.13
608 Kate Haveron Jones Wycombe District 03F 101F 1500m Freestyle 18.06.13
403F 800m Freestyle 9.17.34 (9:06.84s)
609 Sophie Hawkes Portsmouth Northsea 04F 204E 50m Butterfly 30.66 (30.06s)
225E 200m Butterfly 2.32.87 (2:30.77s)
304E 400m Individual Medley 5.26.53 (5:21.13s)
428E 100m Butterfly 1.06.46 (1:05.26s)
610 Archie Hawkins Thanet 05M 502D 1500m Freestyle 17.44.98 (17:25.48s)
521D 50m Backstroke 30.59 (29.89s)
525D 100m Freestyle 56.99
602D 50m Butterfly 29.16
604D 200m Freestyle 2.02.69 (1:59.79s)
652D 400m Individual Medley 4.56.29 (4:50.29s)
701D 800m Freestyle 8.54.11
703D 200m Individual Medley 2.19.77 (2:16.97s)
722D 50m Freestyle 26.72
724D 200m Butterfly 2.18.60 (2:16.30s)
726D 100m Backstroke 1.05.43 (1:04.13s)
803D 200m Backstroke 2.22.53
805D 100m Butterfly 1.03.90
851D 400m Freestyle 4.24.12 (4:18.72s)
611 Harry Hawtree Wycombe District 05M 523D 200m Breaststroke 2.51.56 (2:48.46s)
652D 400m Individual Medley 5.14.79 (5:09.19s)
703D 200m Individual Medley 2.31.33
726D 100m Backstroke 1.09.48 (1:08.28s)
803D 200m Backstroke 2.28.07 (2:25.77s)
851D 400m Freestyle 4.39.53 (4:34.43s)
612 Louis Hayes Sevenoaks 04M 203E 50m Breaststroke 31.89
205E 200m Freestyle 2.01.73
224E 50m Freestyle 25.18
324E 50m Butterfly 26.77
328E 100m Freestyle 54.23
330E 200m Individual Medley 2.16.22
423E 50m Backstroke 28.74
427E 100m Butterfly 59.05
613 Isabella Hayes Atlantis 04F 204E 50m Butterfly 30.61
225E 200m Butterfly 2.36.07
428E 100m Butterfly 1.07.63
614 Rebecca Hayward Wycombe District 06F 501C 800m Freestyle 9.51.38
503C 200m Individual Medley 2.38.79 (2:36.29s)
526C 100m Backstroke 1.09.62
603C 200m Backstroke 2.27.95 (2:25.65s)
605C 100m Butterfly 1.12.92
651C 400m Freestyle 4.46.55
721C 50m Backstroke 32.78
802C 50m Butterfly 32.68
804C 200m Freestyle 2.17.50
852C 400m Individual Medley 5.33.83 (5:28.53s)
615 Charlie Hazell Rushmoor Royals 04M 207E 100m Backstroke 1.02.49 (1:01.19s)
226E 200m Butterfly 2.21.44 (2:19.24s)
326E 200m Backstroke 2.13.87 (2:11.27s)
330E 200m Individual Medley 2.20.80 (2:18.00s)
404E 400m Individual Medley 4.53.02
423E 50m Backstroke 29.29 (28.59s)
616 Isla Healy Maidstone 08F 522B 50m Freestyle 31.23
617 Antonia Heberden Leatherhead 06F 522C 50m Freestyle 29.59
721C 50m Backstroke 33.68
618 Nathan Hedges Amersham 06M 722C 50m Freestyle 29.66
620 Kiera Heney Woking 05F 522D 50m Freestyle 28.07
526D 100m Backstroke 1.10.46
603D 200m Backstroke 2.31.10
605D 100m Butterfly 1.11.68
721D 50m Backstroke 32.30
725D 100m Freestyle 1.00.34
802D 50m Butterfly 30.41
804D 200m Freestyle 2.11.20
621 Emma Hepworth Windsor 02F 101G 1500m Freestyle 18.45.61
623 Ruby Herd Guildford City 05F 524D 200m Butterfly 2.34.39
605D 100m Butterfly 1.09.04
802D 50m Butterfly 31.84
852D 400m Individual Medley 5.35.44
624 Ronnie Hester Wycombe District 01M 425G 200m Breaststroke 2.34.81 (2:31.41s)
625 Caiden Hibbert Sevenoaks 05M 521D 50m Backstroke 32.53
626 Alexander Hicks Guildford City 02M 228G 100m Breaststroke 1.10.33 (1:08.53s)
425G 200m Breaststroke 2.27.01 (2:23.41s)
627 Dan Hicks Guildford City 05M 523D 200m Breaststroke 2.42.62
602D 50m Butterfly 29.56
606D 100m Breaststroke 1.15.83
703D 200m Individual Medley 2.29.25
801D 50m Breaststroke 34.38
805D 100m Butterfly 1.06.73 (1:05.63s)
629 Trinity Higham Staines 05F 522D 50m Freestyle 29.58
721D 50m Backstroke 33.40 (32.80s)
630 Jayden Hill City of Milton Keynes 04M 303E 1500m Freestyle 17.39.20 (17:19.60s)
632 Akane Hincapie Woking 07F 526B 100m Backstroke 1.16.63
603B 200m Backstroke 2.41.37
721B 50m Backstroke 35.33
633 Matthew Hind Brighton 04M 207E 100m Backstroke 1.03.15
224E 50m Freestyle 26.18
324E 50m Butterfly 28.53
326E 200m Backstroke 2.15.31 (2:12.81s)
423E 50m Backstroke 29.34 (28.64s)
634 Victoria Hines Hailsham 05F 522D 50m Freestyle 28.93
526D 100m Backstroke 1.11.04 (1:09.84s)
603D 200m Backstroke 2.32.45 (2:30.15s)
605D 100m Butterfly 1.09.45 (1:08.35s)
721D 50m Backstroke 32.54
725D 100m Freestyle 1.03.71
802D 50m Butterfly 30.95
804D 200m Freestyle 2.18.25 (2:15.75s)
637 Oliver Hoey Mid Sussex Marlins 07M 502B 1500m Freestyle 20.07.19
521B 50m Backstroke 35.20
523B 200m Breaststroke 3.07.89 (3:05.09s)
525B 100m Freestyle 1.08.03
602B 50m Butterfly 34.01
604B 200m Freestyle 2.27.02
606B 100m Breaststroke 1.29.62
703B 200m Individual Medley 2.44.49 (2:42.09s)
722B 50m Freestyle 31.48 (30.78s)
726B 100m Backstroke 1.16.09
801B 50m Breaststroke 42.21
803B 200m Backstroke 2.43.73
805B 100m Butterfly 1.16.58
851B 400m Freestyle 5.10.15
638 Tom Hogg Littlehampton 03M 203F 50m Breaststroke 32.83
324F 50m Butterfly 27.70
639 Ella Holdway Rushmoor Royals 03F 227F 100m Breaststroke 1.15.00 (1:13.30s)
325F 200m Breaststroke 2.47.55 (2:44.35s)
424F 50m Breaststroke 34.61
640 Abigail Holland Newbury 04F 225E 200m Butterfly 2.29.27
428E 100m Butterfly 1.08.47
643 Zoe Holligan Chalfont Otters 05F 522D 50m Freestyle 29.32
644 Zara Holligan Chalfont Otters 07F 601B 50m Breaststroke 40.38
645 Natasha Holroyd Rushmoor Royals 04F 101E 1500m Freestyle 18.42.87
206E 200m Backstroke 2.29.42 (2:27.12s)
225E 200m Butterfly 2.36.35
329E 400m Freestyle 4.41.80 (4:36.80s)
403E 800m Freestyle 9.41.44
426E 200m Freestyle 2.14.78
646 John Holt Basingstoke Bluefins 02M 324G 50m Butterfly 27.68
647 Charles Holyer Fareham Nomads 05M 502D 1500m Freestyle 17.44.21
525D 100m Freestyle 57.50
604D 200m Freestyle 2.08.49
701D 800m Freestyle 9.17.05
722D 50m Freestyle 27.26
851D 400m Freestyle 4.29.00
650 Moritz Hoogers Windsor 01M 207G 100m Backstroke 57.89 (56.49s)
324G 50m Butterfly 26.73
330G 200m Individual Medley 2.13.50 (2:10.50s)
423G 50m Backstroke 26.25 (25.45s)
651 Kian Hooker Guildford City 07M 523B 200m Breaststroke 3.01.58 (2:58.68s)
604B 200m Freestyle 2.28.67 (2:26.27s)
606B 100m Breaststroke 1.28.09
652B 400m Individual Medley 5.55.37
703B 200m Individual Medley 2.46.43
724B 200m Butterfly 3.01.45
726B 100m Backstroke 1.19.20 (1:18.10s)
801B 50m Breaststroke 40.50
803B 200m Backstroke 2.46.81
805B 100m Butterfly 1.19.56 (1:18.56s)
851B 400m Freestyle 5.14.37 (5:09.87s)
652 Andrew Hooper Rushmoor Royals 01M 102G 800m Freestyle 9.06.65 (8:55.95s)
205G 200m Freestyle 1.59.89
303G 1500m Freestyle 17.33.30
429G 400m Freestyle 4.20.96
653 Zachary Hootman Shiverers 08M 801B 50m Breaststroke 42.30
655 Holly Hopwood Guildford City 08F 852B 400m Individual Medley 6.02.21
656 Lucy Horlock Amersham 05F 522D 50m Freestyle 29.44
657 Bella Hornzee Woking 07F 526B 100m Backstroke 1.17.66
658 Zachary Howard Sevenoaks 06M 606C 100m Breaststroke 1.25.51 (1:24.01s)
801C 50m Breaststroke 38.82
803C 200m Backstroke 2.38.66 (2:36.46s)
660 Eloise Howarth Epsom District 07F 522B 50m Freestyle 30.84
524B 200m Butterfly 2.57.96 (2:56.16s)
526B 100m Backstroke 1.15.95
603B 200m Backstroke 2.43.09 (2:40.99s)
605B 100m Butterfly 1.18.00
721B 50m Backstroke 34.63
802B 50m Butterfly 33.79
661 Lucy Howarth Witney and District 05F 605D 100m Butterfly 1.11.30 (1:10.20s)
802D 50m Butterfly 32.08 (31.48s)
662 Georgia Howell Littlehampton 02F 227G 100m Breaststroke 1.43.87 (1:42.67s) Withdrawn SB7
663 Ben Howell Woking 05M 602D 50m Butterfly 29.82
664 Cerys Howells Elmbridge Phoenix 05F 651D 400m Freestyle 4.50.14
665 Lana Howells-Davies Cranleigh 08F 603B 200m Backstroke 2.45.74 (2:43.64s)
667 Daniella Hoyland Chalfont Otters 04F 206E 200m Backstroke 2.29.63 (2:27.33s)
223E 50m Backstroke 32.57 (31.97s)
668 Jacob Hudson Sevenoaks 04M 203E 50m Breaststroke 31.74
228E 100m Breaststroke 1.09.14 (1:07.34s)
330E 200m Individual Medley 2.20.97 (2:18.17s)
425E 200m Breaststroke 2.31.58
669 Eliza Hudson Maxwell 07F 524B 200m Butterfly 2.51.94 (2:50.04s)
601B 50m Breaststroke 40.54 (39.74s)
605B 100m Butterfly 1.17.79 (1:16.79s)
802B 50m Butterfly 33.99 (33.39s)
806B 100m Breaststroke 1.28.12 (1:26.72s)
852B 400m Individual Medley 5.54.60 (5:49.60s)
670 Gracie Hudson Maxwell 05F 503D 200m Individual Medley 2.28.67 (2:25.97s)
524D 200m Butterfly 2.35.59 (2:33.49s)
601D 50m Breaststroke 36.35 (35.45s)
605D 100m Butterfly 1.09.25 (1:08.15s)
651D 400m Freestyle 4.50.84 (4:45.94s)
702D 1500m Freestyle 18.53.09 (18:34.69s) Withdrawn
723D 200m Breaststroke 2.43.66
804D 200m Freestyle 2.17.91 (2:15.41s)
806D 100m Breaststroke 1.17.07
852D 400m Individual Medley 5.15.35
671 Rory Huggins University of Surrey 99M 224G 50m Freestyle 23.85
324G 50m Butterfly 25.29
328G 100m Freestyle 51.90
423G 50m Backstroke 27.74
672 Alexandra Hughes Guildford City 07F 503B 200m Individual Medley 2.40.49
522B 50m Freestyle 30.92
524B 200m Butterfly 2.58.07
526B 100m Backstroke 1.11.62 (1:10.42s)
603B 200m Backstroke 2.36.49
605B 100m Butterfly 1.15.09
651B 400m Freestyle 5.08.44
721B 50m Backstroke 33.73 (33.13s)
725B 100m Freestyle 1.06.47
802B 50m Butterfly 33.08
804B 200m Freestyle 2.25.46
852B 400m Individual Medley 5.44.98
673 Louisa Hughes Guildford City 05F 526D 100m Backstroke 1.11.32 (1:10.12s)
603D 200m Backstroke 2.28.80 (2:26.50s)
675 Jessica Humm Bracknell and Wokingham 06F 522C 50m Freestyle 29.80
526C 100m Backstroke 1.13.46
651C 400m Freestyle 5.00.74
721C 50m Backstroke 34.09
725C 100m Freestyle 1.05.78
676 Georgia Humphreys Newbury 05F 603D 200m Backstroke 2.30.22 (2:27.92s)
678 Mae Hunt Staines 05F 522D 50m Freestyle 29.43
679 Genevieve Hunter Kent Weald 02F 208G 100m Freestyle 1.27.61 S8
227G 100m Breaststroke 2.06.69 SB8
323G 50m Freestyle 38.41 S8
329G 400m Freestyle 6.43.50 S8
430G 200m Individual Medley 3.51.89 SM8
680 Judah Hurr Portsmouth Northsea 06M 652C 400m Individual Medley 5.43.27
724C 200m Butterfly 2.49.60 (2:47.70s)
801C 50m Breaststroke 38.31 (37.51s)
851C 400m Freestyle 4.57.14 (4:52.34s)
681 Gregor Hutchison Thanet 07M 523B 200m Breaststroke 3.14.99 (3:12.29s)
606B 100m Breaststroke 1.29.19
801B 50m Breaststroke 40.35 (39.55s)
682 Max Huxford Eastleigh 06M 606C 100m Breaststroke 1.24.83 (1:23.33s)
683 Brogan Hyde Bracknell and Wokingham 03M 207F 100m Backstroke 1.01.42
326F 200m Backstroke 2.14.72
330F 200m Individual Medley 2.16.12
423F 50m Backstroke 28.77
684 Luke Ibbeson Wycombe District 03M 203F 50m Breaststroke 31.78
207F 100m Backstroke 1.01.53 (1:00.13s)
228F 100m Breaststroke 1.08.92
324F 50m Butterfly 27.32
330F 200m Individual Medley 2.12.75
404F 400m Individual Medley 4.44.70
425F 200m Breaststroke 2.32.44 (2:28.94s)
427F 100m Butterfly 1.00.74
686 Benjamen Inness Bicester Blue Fins 01M 226G 200m Butterfly 2.15.77 (2:13.47s)
687 Tyler Ioannou Wycombe District 98M 205G 200m Freestyle 2.03.92 S14
224G 50m Freestyle 25.61 S14
330G 200m Individual Medley 2.17.73 S14
429G 400m Freestyle 4.37.78 S14
688 Fern Ioannou Wycombe District 03F 208F 100m Freestyle 1.09.59 S14
227F 100m Breaststroke 1.38.87 S14
323F 50m Freestyle 31.77 S14
327F 100m Backstroke 1.29.72 S14
426F 200m Freestyle 2.31.23 S14
430F 200m Individual Medley 3.07.90 S14
689 Caitlin Ireland Maidenhead 05F 526D 100m Backstroke 1.11.13 (1:09.93s)
603D 200m Backstroke 2.32.55 (2:30.25s)
721D 50m Backstroke 33.59 (32.99s)
690 Johnathan Ireland Maidenhead 08M 724B 200m Butterfly 3.07.57 (3:05.87s)
691 Alicia Irwin Staines 08F 522B 50m Freestyle 31.44
605B 100m Butterfly 1.17.23 (1:16.23s)
725B 100m Freestyle 1.08.69 (1:07.49s)
692 Oliver Isaacs Kent Weald 04M 203E 50m Breaststroke 33.23
425E 200m Breaststroke 2.38.57 (2:35.17s)
693 Edwin Ivanescu Windsor 05M 521D 50m Backstroke 32.12
525D 100m Freestyle 1.00.94
726D 100m Backstroke 1.09.05
694 Harriet Jackman Reading 05F 524D 200m Butterfly 2.42.42 (2:40.42s)
605D 100m Butterfly 1.10.01
802D 50m Butterfly 31.17
695 Finn Jackson East Invicta eXcel 08M 525B 100m Freestyle 1.09.58
696 Finlay Jackson Haslemere 06M 523C 200m Breaststroke 2.54.87
606C 100m Breaststroke 1.19.90
801C 50m Breaststroke 35.69
697 Lottie Jackson Guildford City 05F 503D 200m Individual Medley 2.34.65 (2:32.05s)
522D 50m Freestyle 29.38
524D 200m Butterfly 2.35.89
605D 100m Butterfly 1.09.67
721D 50m Backstroke 33.19 (32.59s)
802D 50m Butterfly 30.58
852D 400m Individual Medley 5.34.68
698 Kai Jackson Guildford City 04M 207E 100m Backstroke 1.04.38
326E 200m Backstroke 2.17.70
423E 50m Backstroke 29.89
699 Abby Jackson Crawley 01F 204G 50m Butterfly 28.41
208G 100m Freestyle 1.00.47
225G 200m Butterfly 2.19.32
426G 200m Freestyle 2.10.95
428G 100m Butterfly 1.02.98
701 Freddie James Wantage White Horses 02M 404G 400m Individual Medley 4.50.63 (4:44.53s)
423G 50m Backstroke 29.45 (28.75s)
429G 400m Freestyle 4.16.48 (4:10.98s)
702 Harry James Abingdon Vale 95M 427G 100m Butterfly 58.52 (57.22s)
703 Lottie James Abingdon Vale 04F 204E 50m Butterfly 30.25 (29.65s)
206E 200m Backstroke 2.22.61 (2:20.21s)
223E 50m Backstroke 30.51 (29.81s)
327E 100m Backstroke 1.04.21 (1:04.21s)
329E 400m Freestyle 4.41.65 (4:36.65s)
426E 200m Freestyle 2.14.16 (2:11.56s)
430E 200m Individual Medley 2.27.78 (2:25.08s)
704 Johnny James Abingdon Vale 05M 801D 50m Breaststroke 36.55 (35.65s)
706 Max Jameson Thanet 00M 207G 100m Backstroke 57.66 (56.26s)
226G 200m Butterfly 2.06.94
326G 200m Backstroke 2.06.43
423G 50m Backstroke 27.87 (27.17s)
427G 100m Butterfly 57.90 (56.60s)
707 Danel Jansen Woking 04F 208E 100m Freestyle 1.01.42
323E 50m Freestyle 28.33
709 William Jarrett Sevenoaks 06M 523C 200m Breaststroke 2.58.37
602C 50m Butterfly 32.63
606C 100m Breaststroke 1.22.81
710 Austin-Slade Jeffery Havant and Waterlooville 03M 203F 50m Breaststroke 30.55
224F 50m Freestyle 25.12
228F 100m Breaststroke 1.07.76
324F 50m Butterfly 26.63 (25.93s)
328F 100m Freestyle 54.93 (53.43s)
711 Rhiannon Jeffreys City of Milton Keynes 02F 208G 100m Freestyle 1.00.58 (59.18s)
323G 50m Freestyle 28.24 (27.54s)
329G 400m Freestyle 4.34.25 (4:29.05s)
403G 800m Freestyle 9.28.44 (9:18.14s)
426G 200m Freestyle 2.10.98 (2:08.28s)
712 Charlotte Jenkins Epsom District 05F 601D 50m Breaststroke 37.72
713 Daniel Jenkins City of Oxford 01M 205G 200m Freestyle 1.55.01
207G 100m Backstroke 58.16
326G 200m Backstroke 2.04.35
423G 50m Backstroke 27.50
429G 400m Freestyle 4.05.94
714 Lily Jewell Thanet 02F 101G 1500m Freestyle 18.23.68
227G 100m Breaststroke 1.16.49
325G 200m Breaststroke 2.44.28
424G 50m Breaststroke 35.53
715 Ellen Jewell Fareham Nomads 05F 503D 200m Individual Medley 2.37.61 (2:35.11s)
526D 100m Backstroke 1.09.65 (1:08.45s)
603D 200m Backstroke 2.31.64 (2:29.34s)
605D 100m Butterfly 1.12.24 (1:11.14s)
721D 50m Backstroke 32.25 (31.65s)
725D 100m Freestyle 1.03.91 (1:02.61s)
802D 50m Butterfly 31.71
716 Amelia Johns Winchester City Penguins 06F 601C 50m Breaststroke 39.35 (38.55s)
717 Sunni Johnson Wantage White Horses 05M 502D 1500m Freestyle 17.17.70 (16:57.60s)
521D 50m Backstroke 30.09 (29.39s)
523D 200m Breaststroke 2.39.88
525D 100m Freestyle 56.52 (55.02s)
602D 50m Butterfly 28.37
604D 200m Freestyle 2.03.35 (2:00.55s)
606D 100m Breaststroke 1.11.53 (1:09.73s)
652D 400m Individual Medley 4.51.78 (4:45.68s)
701D 800m Freestyle 9.04.71 (8:54.01s)
703D 200m Individual Medley 2.16.67
722D 50m Freestyle 26.25 (25.45s)
724D 200m Butterfly 2.19.62 (2:17.32s)
726D 100m Backstroke 1.04.62 (1:03.32s)
801D 50m Breaststroke 33.46 (32.46s)
803D 200m Backstroke 2.19.58 (2:17.08s)
805D 100m Butterfly 1.01.39 (1:00.19s)
851D 400m Freestyle 4.23.42 (4:18.02s)
718 Matthew Johnson Winchester City Penguins 05M 724D 200m Butterfly 2.35.15 (2:33.05s)
805D 100m Butterfly 1.08.78 (1:07.68s)
719 Charlotte Johnson Mid Sussex Marlins 03F 208F 100m Freestyle 1.01.21 (59.81s)
225F 200m Butterfly 2.21.30
304F 400m Individual Medley 5.12.33 (5:06.63s)
329F 400m Freestyle 4.34.57
403F 800m Freestyle 9.17.05 (9:06.55s)
426F 200m Freestyle 2.10.27 (2:07.57s)
428F 100m Butterfly 1.06.46
430F 200m Individual Medley 2.26.75 (2:24.05s)
720 Jasmine Johnson City of Oxford 03F 424F 50m Breaststroke 36.02 (35.12s)
721 Lauren Johnstone Havant and Waterlooville 01F 225G 200m Butterfly 2.26.20 (2:24.00s)
722 William Jones Bicester Blue Fins 06M 525C 100m Freestyle 1.03.20
604C 200m Freestyle 2.18.42
722C 50m Freestyle 29.20
723 Matthew Jones Bracknell and Wokingham 02M 203G 50m Breaststroke 32.46
724 Madison Jones Rushmoor Royals 07F 522B 50m Freestyle 30.98
526B 100m Backstroke 1.15.96 (1:14.86s)
603B 200m Backstroke 2.44.37 (2:42.27s)
721B 50m Backstroke 35.36 (34.76s)
725B 100m Freestyle 1.07.92
802B 50m Butterfly 33.01
725 Emma Jones Hart 05F 503D 200m Individual Medley 2.34.77 (2:32.17s)
726 Yasmin Jones Crawley 05F 524D 200m Butterfly 2.36.45 (2:34.45s)
605D 100m Butterfly 1.10.85
727 Oren Jones Crawley 06M 724C 200m Butterfly 2.47.70
729 Brayden Jose Guildford City 06M 521C 50m Backstroke 32.87
525C 100m Freestyle 1.04.15
606C 100m Breaststroke 1.23.44 (1:21.94s)
652C 400m Individual Medley 5.28.17 (5:22.77s)
703C 200m Individual Medley 2.34.58
722C 50m Freestyle 29.74
726C 100m Backstroke 1.10.81
801C 50m Breaststroke 38.84
803C 200m Backstroke 2.31.04 (2:28.74s)
730 Brodie Judge Wycombe District 01F 204G 50m Butterfly 28.67
206G 200m Backstroke 2.18.38
208G 100m Freestyle 59.29
223G 50m Backstroke 30.73
323G 50m Freestyle 27.45
327G 100m Backstroke 1.04.46
428G 100m Butterfly 1.05.18
731 Zack Kaemmerlen Rushmoor Royals 03M 203F 50m Breaststroke 32.75 (31.75s)
425F 200m Breaststroke 2.34.85 (2:31.45s)
732 Karys Kapri Rushmoor Royals 06F 503C 200m Individual Medley 2.40.23 (2:37.73s)
524C 200m Butterfly 2.46.19 (2:44.29s)
526C 100m Backstroke 1.13.40 (1:12.30s)
603C 200m Backstroke 2.35.91 (2:33.71s)
605C 100m Butterfly 1.13.05 (1:11.95s)
702C 1500m Freestyle 19.42.70
723C 200m Breaststroke 3.02.94 (3:00.04s)
802C 50m Butterfly 32.68
804C 200m Freestyle 2.21.32 (2:18.82s)
852C 400m Individual Medley 5.39.03 (5:33.83s)
734 Veer Kassan City of Milton Keynes 06M 523C 200m Breaststroke 2.57.20 (2:54.20s)
606C 100m Breaststroke 1.25.41 (1:23.91s)
801C 50m Breaststroke 38.74 (37.94s)
803C 200m Backstroke 2.38.05 (2:35.85s)
736 Mya Kedzierski Aylesbury 02F 225G 200m Butterfly 2.32.08 (2:29.98s)
737 Megan Keen Eastbourne 93F 204G 50m Butterfly 29.13
428G 100m Butterfly 1.06.29 (1:05.00s)
739 Alyssa Kelly East Invicta eXcel 07F 603B 200m Backstroke 2.43.95 (2:41.85s)
651B 400m Freestyle 5.11.55 (5:06.95s)
804B 200m Freestyle 2.29.21 (2:26.81s)
740 Lucy Kelly Leatherhead 06F 522C 50m Freestyle 30.13
721C 50m Backstroke 34.47
802C 50m Butterfly 31.20
741 Bruno Kempster Tilehurst 99M 203G 50m Breaststroke 31.31
205G 200m Freestyle 2.00.20 (1:57.30s)
224G 50m Freestyle 24.50 (23.60s)
324G 50m Butterfly 25.52
742 Lauren Kendall Rushmoor Royals 03F 223F 50m Backstroke 33.20
743 Elijah Kendrick Shiverers 04M 102E 800m Freestyle 8.51.24
203E 50m Breaststroke 31.72
205E 200m Freestyle 2.00.54
224E 50m Freestyle 25.67
226E 200m Butterfly 2.17.93 (2:15.63s)
228E 100m Breaststroke 1.09.84 (1:08.04s)
303E 1500m Freestyle 16.45.48 (16:24.78s)
324E 50m Butterfly 27.43
326E 200m Backstroke 2.18.57 (2:16.07s)
328E 100m Freestyle 55.52
330E 200m Individual Medley 2.13.59
404E 400m Individual Medley 4.46.66
423E 50m Backstroke 29.95
425E 200m Breaststroke 2.32.79 (2:29.29s)
427E 100m Butterfly 59.81
429E 400m Freestyle 4.16.41
744 Solomon Kendrick Shiverers 05M 703D 200m Individual Medley 2.30.85
724D 200m Butterfly 2.31.44
805D 100m Butterfly 1.09.12
851D 400m Freestyle 4.42.64
745 Niamh Kennedy Elmbridge Phoenix 03F 204F 50m Butterfly 31.11 (30.51s)
208F 100m Freestyle 1.00.96 (59.56s)
223F 50m Backstroke 31.83
323F 50m Freestyle 27.63
748 Antoni Kepa Bracknell and Wokingham 06M 521C 50m Backstroke 32.60
525C 100m Freestyle 1.01.86
602C 50m Butterfly 30.00
604C 200m Freestyle 2.16.58
652C 400m Individual Medley 5.35.26
703C 200m Individual Medley 2.37.54 (2:35.04s)
722C 50m Freestyle 28.64
726C 100m Backstroke 1.10.41
803C 200m Backstroke 2.32.89
805C 100m Butterfly 1.10.05
851C 400m Freestyle 4.49.50
749 Oliver Kettle Portsmouth Northsea 04M 203E 50m Breaststroke 30.41 (29.41s)
224E 50m Freestyle 25.09
228E 100m Breaststroke 1.06.48
324E 50m Butterfly 27.53 (26.83s)
328E 100m Freestyle 55.67 (54.17s)
330E 200m Individual Medley 2.17.14 (2:14.24s)
423E 50m Backstroke 29.26 (28.56s)
425E 200m Breaststroke 2.23.55 (2:19.85s)
750 Rania Khallouqi Shiverers 06F 522C 50m Freestyle 28.47
526C 100m Backstroke 1.11.84
603C 200m Backstroke 2.36.50 (2:34.30s)
651C 400m Freestyle 5.00.06
721C 50m Backstroke 33.51
725C 100m Freestyle 1.01.64
804C 200m Freestyle 2.19.07
751 Nikolai Khutoryanskiy Reading 03M 203F 50m Breaststroke 31.14
228F 100m Breaststroke 1.08.27
425F 200m Breaststroke 2.37.31
752 Ben Kinahan Witney and District 00M 324G 50m Butterfly 26.86 (26.16s)
330G 200m Individual Medley 2.16.41 (2:13.51s)
753 Megan King Portsmouth Northsea 01F 223G 50m Backstroke 30.89 (30.19s)
323G 50m Freestyle 28.37 (27.67s)
754 Bethany King Mid Sussex Marlins 07F 524B 200m Butterfly 2.59.78 (2:57.98s)
605B 100m Butterfly 1.18.15
852B 400m Individual Medley 6.00.01
755 Sophie King Woking 06F 503C 200m Individual Medley 2.39.82
522C 50m Freestyle 29.48
601C 50m Breaststroke 36.73
725C 100m Freestyle 1.05.48
802C 50m Butterfly 31.96
806C 100m Breaststroke 1.20.21
756 Isabella Kingham Hart 07F 721B 50m Backstroke 35.94
757 Cristina Kirby Hart 06F 526C 100m Backstroke 1.11.41 (1:10.21s)
603C 200m Backstroke 2.35.85 (2:33.65s)
605C 100m Butterfly 1.13.38 (1:12.38s)
721C 50m Backstroke 33.19 (32.59s)
802C 50m Butterfly 32.28 (31.68s)
804C 200m Freestyle 2.20.71 (2:18.21s)
759 Morgan Kitto Rushmoor Royals 02M 203G 50m Breaststroke 32.83
760 Joslyn Knaap Bracknell and Wokingham 05F 522D 50m Freestyle 28.69
725D 100m Freestyle 1.02.28
802D 50m Butterfly 31.99
804D 200m Freestyle 2.15.90
761 Jack Kneller Winchester City Penguins 06M 521C 50m Backstroke 33.13 (32.53s)
525C 100m Freestyle 1.01.53
602C 50m Butterfly 31.04
604C 200m Freestyle 2.15.49
703C 200m Individual Medley 2.36.55 (2:34.05s)
722C 50m Freestyle 28.18
726C 100m Backstroke 1.12.50 (1:11.40s)
801C 50m Breaststroke 38.81 (38.01s)
805C 100m Butterfly 1.12.59 (1:11.49s)
763 Elis Knowles Leatherhead 05M 523D 200m Breaststroke 2.47.46
606D 100m Breaststroke 1.17.74
801D 50m Breaststroke 35.37
765 Lotte Koudijs Bracknell and Wokingham 04F 323E 50m Freestyle 28.49
766 Abbie Kremer City of Milton Keynes 04F 424E 50m Breaststroke 36.37 (35.47s)
767 Annabel Kuipers Farnham 00F 424G 50m Breaststroke 34.93
768 Abigail Lacey Portsmouth Northsea 02F 204G 50m Butterfly 29.01
208G 100m Freestyle 1.00.20 (58.80s)
223G 50m Backstroke 30.75 (30.05s)
304G 400m Individual Medley 5.05.22
323G 50m Freestyle 27.98
428G 100m Butterfly 1.05.49 (1:04.29s)
430G 200m Individual Medley 2.22.54 (2:19.74s)
771 Charley Langford Thanet 03M 102F 800m Freestyle 8.34.73
205F 200m Freestyle 1.57.20 (1:54.20s)
303F 1500m Freestyle 16.10.79 (15:49.39s)
328F 100m Freestyle 54.53
429F 400m Freestyle 4.07.31 (4:01.61s)
772 Isabelle Langley Abingdon Vale 03F 206F 200m Backstroke 2.29.09 (2:26.79s)
223F 50m Backstroke 32.06 (31.36s)
327F 100m Backstroke 1.08.72 (1:07.52s)
773 Madison Langley Abingdon Vale 05F 503D 200m Individual Medley 2.36.54 (2:34.04s)
522D 50m Freestyle 28.70 (28.00s)
526D 100m Backstroke 1.08.49 (1:07.29s)
603D 200m Backstroke 2.31.17 (2:28.87s)
721D 50m Backstroke 31.87 (31.17s)
774 Abigail Lashbrook Mid Sussex Marlins 03F 223F 50m Backstroke 32.54
776 Caroline Laursen Guildford City 02F 206G 200m Backstroke 2.21.99
208G 100m Freestyle 58.60
323G 50m Freestyle 28.12 (27.32s)
329G 400m Freestyle 4.29.48
426G 200m Freestyle 2.07.65 (2:04.95s)
777 Sam Law Chin Yung Bracknell and Wokingham 04M 203E 50m Breaststroke 33.15
425E 200m Breaststroke 2.38.87 (2:35.47s)
778 James Lawlor Epsom District 07M 602B 50m Butterfly 34.30
724B 200m Butterfly 3.07.01 (3:05.31s)
805B 100m Butterfly 1.15.84
779 Juliette Lawrence Epsom District 03F 204F 50m Butterfly 29.49
428F 100m Butterfly 1.05.87
781 Eleanor Lawrence 4 Shires 04F 223E 50m Backstroke 32.74
782 Sophie Lawrence Amersham 00F 225G 200m Butterfly 2.23.29
783 Aiyana Lawson City of Milton Keynes 01F 206G 200m Backstroke 2.20.70 (2:18.20s)
223G 50m Backstroke 30.86 (30.16s)
227G 100m Breaststroke 1.12.51 (1:10.71s)
304G 400m Individual Medley 5.10.86 (5:05.16s)
325G 200m Breaststroke 2.38.16 (2:34.76s)
327G 100m Backstroke 1.06.05 (1:04.75s)
424G 50m Breaststroke 33.27 (32.27s)
430G 200m Individual Medley 2.23.84
784 Kaelah Lawson City of Milton Keynes 02F 101G 1500m Freestyle 18.01.48 (17:42.28s) Withdrawn
223G 50m Backstroke 31.71 (31.01s)
304G 400m Individual Medley 5.11.12 (5:05.42s)
327G 100m Backstroke 1.06.44 (1:05.14s)
329G 400m Freestyle 4.34.43 (4:29.23s)
403G 800m Freestyle 9.30.87 (9:20.67s)
430G 200m Individual Medley 2.26.94 (2:24.24s)
785 Maddison Lay Thanet 04F 101E 1500m Freestyle 18.03.88
227E 100m Breaststroke 1.16.30 (1:14.60s)
325E 200m Breaststroke 2.45.81
329E 400m Freestyle 4.39.85
403E 800m Freestyle 9.37.08
424E 50m Breaststroke 34.87
430E 200m Individual Medley 2.30.55
787 Jamie Leach Newbury 07M 523B 200m Breaststroke 3.11.86
525B 100m Freestyle 1.07.06
604B 200m Freestyle 2.27.22
606B 100m Breaststroke 1.28.46
722B 50m Freestyle 31.08
801B 50m Breaststroke 39.67
789 Molly Leamon Windsor 05F 526D 100m Backstroke 1.11.39
721D 50m Backstroke 32.42
790 Thomas Lean Wycombe District 03M 205F 200m Freestyle 2.02.12 (1:59.22s)
226F 200m Butterfly 2.15.30 (2:12.90s)
324F 50m Butterfly 27.34
427F 100m Butterfly 1.01.07
791 Julia Lebosse Rushmoor Royals 02F 323G 50m Freestyle 28.04
424G 50m Breaststroke 35.77
793 Olivia Lee Chalfont Otters 04F 204E 50m Butterfly 29.61
225E 200m Butterfly 2.23.71 (2:21.51s)
428E 100m Butterfly 1.05.73 (1:04.53s)
794 Harry Lee-Knowles Chalfont Otters 05M 521D 50m Backstroke 30.89 (30.19s)
525D 100m Freestyle 1.00.12 (58.72s)
602D 50m Butterfly 29.60 (29.00s)
726D 100m Backstroke 1.05.72 (1:04.42s)
805D 100m Butterfly 1.06.13 (1:04.93s)
795 Emily Legge Rushmoor Royals 07F 723B 200m Breaststroke 3.08.70
806B 100m Breaststroke 1.29.32
796 Nils Lejins Shiverers 05M 523D 200m Breaststroke 2.48.94 (2:45.74s)
606D 100m Breaststroke 1.18.51 (1:16.91s)
801D 50m Breaststroke 36.18 (35.28s)
797 Zakhos Lekkas Winchester City Penguins 06M 523C 200m Breaststroke 2.59.85 (2:56.85s)
525C 100m Freestyle 1.03.10 (1:01.80s)
602C 50m Butterfly 31.66
604C 200m Freestyle 2.18.77 (2:16.27s)
606C 100m Breaststroke 1.24.41 (1:22.91s)
703C 200m Individual Medley 2.39.27 (2:36.77s)
722C 50m Freestyle 28.91
801C 50m Breaststroke 37.84 (37.04s)
798 Anna Leman RTW Monson 03F 227F 100m Breaststroke 1.11.25 (1:09.45s)
325F 200m Breaststroke 2.37.39
424F 50m Breaststroke 32.59
799 Arabella Lester East Grinstead 06F 522C 50m Freestyle 29.52
651C 400m Freestyle 4.58.25
725C 100m Freestyle 1.04.21
804C 200m Freestyle 2.20.80
800 Ellena Lewis Eastleigh 05F 721D 50m Backstroke 33.57 (32.97s)
801 Nathan Lewis Eastleigh 07M 523B 200m Breaststroke 3.14.06 (3:11.36s)
525B 100m Freestyle 1.08.36 (1:07.16s)
602B 50m Butterfly 35.04 (34.54s)
604B 200m Freestyle 2.30.32 (2:28.02s)
652B 400m Individual Medley 6.04.41
703B 200m Individual Medley 2.46.98 (2:44.58s)
722B 50m Freestyle 31.49 (30.79s)
801B 50m Breaststroke 42.12 (41.32s)
851B 400m Freestyle 5.12.04 (5:07.54s)
802 Hui Qing Liew Maidenhead 04F 424E 50m Breaststroke 36.16
803 Amber Likely Portsmouth Northsea 06F 721C 50m Backstroke 34.52
804 Bethan Lillistone Abingdon Vale 06F 503C 200m Individual Medley 2.39.32 (2:36.82s)
526C 100m Backstroke 1.11.71 (1:10.51s)
601C 50m Breaststroke 38.67 (37.87s)
605C 100m Butterfly 1.09.29
721C 50m Backstroke 32.74 (32.14s)
723C 200m Breaststroke 3.01.98 (2:59.08s)
802C 50m Butterfly 31.05
806C 100m Breaststroke 1.24.22 (1:22.72s)
805 Delphine Little City of Oxford 03F 204F 50m Butterfly 29.42
208F 100m Freestyle 1.00.58
223F 50m Backstroke 31.41
323F 50m Freestyle 28.00
327F 100m Backstroke 1.06.53
428F 100m Butterfly 1.05.02
806 Nedas Liutkevicius Thanet 08M 726B 100m Backstroke 1.17.73 (1:16.63s)
803B 200m Backstroke 2.44.72 (2:42.62s)
807 Alice Lockhart Woking 07F 522B 50m Freestyle 30.35
526B 100m Backstroke 1.17.25
721B 50m Backstroke 35.96
725B 100m Freestyle 1.07.71
802B 50m Butterfly 34.13
809 Arthur Logan Mid Sussex Marlins 04M 226E 200m Butterfly 2.23.72 (2:21.52s)
810 Constance Logan Mid Sussex Marlins 08F 503B 200m Individual Medley 2.47.67 (2:45.27s)
852B 400m Individual Medley 5.57.35
811 Tia Lomas Wycombe District 05F 721D 50m Backstroke 33.19
812 Thomas Long Gravesend and Northfleet 07M 502B 1500m Freestyle 19.57.21 (19:39.81s)
521B 50m Backstroke 36.50 (35.90s)
525B 100m Freestyle 1.06.37
602B 50m Butterfly 35.24
604B 200m Freestyle 2.25.27
701B 800m Freestyle 10.26.13
703B 200m Individual Medley 2.50.13
722B 50m Freestyle 31.17 (30.47s)
724B 200m Butterfly 3.02.02 (3:00.22s)
726B 100m Backstroke 1.14.82
803B 200m Backstroke 2.41.19
805B 100m Butterfly 1.18.36 (1:17.36s)
851B 400m Freestyle 5.03.16 (4:58.46s)
814 Daisy Lovegrove Reading 03F 204F 50m Butterfly 29.71
223F 50m Backstroke 32.04
225F 200m Butterfly 2.32.63
327F 100m Backstroke 1.08.79 (1:07.59s)
428F 100m Butterfly 1.06.34
815 Samuel Lowe Guernsey 04M 102E 800m Freestyle 9.10.28 (8:59.68s)
205E 200m Freestyle 2.05.32 (2:02.52s)
226E 200m Butterfly 2.22.48 (2:20.28s)
303E 1500m Freestyle 17.43.31 (17:23.71s)
326E 200m Backstroke 2.18.70 (2:16.20s)
404E 400m Individual Medley 4.57.16 (4:51.16s)
816 Daniel Lowe Portsmouth Northsea 97M 326G 200m Backstroke 2.14.57 (2:11.97s)
818 Molly Lown East Invicta eXcel 05F 601D 50m Breaststroke 37.69
819 Emily Lowther Eastleigh 06F 503C 200m Individual Medley 2.39.10 (2:36.60s)
524C 200m Butterfly 2.42.16 (2:40.16s)
601C 50m Breaststroke 36.31 (35.41s)
605C 100m Butterfly 1.13.49 (1:12.49s)
723C 200m Breaststroke 2.46.76 (2:43.56s)
806C 100m Breaststroke 1.18.72 (1:17.12s)
852C 400m Individual Medley 5.34.33 (5:29.03s)
820 Matthew Lowther Eastleigh 08M 724B 200m Butterfly 2.49.65 (2:47.75s)
805B 100m Butterfly 1.20.01 (1:19.01s)
821 Sadie Lucas Chalfont Otters 04F 206E 200m Backstroke 2.26.96
223E 50m Backstroke 32.56
304E 400m Individual Medley 5.22.96 (5:17.46s)
327E 100m Backstroke 1.07.89 (1:06.69s)
822 Freddie Lucas Chalfont Otters 06M 724C 200m Butterfly 2.52.63 (2:50.83s)
823 Jaedon Lynch Sevenoaks 05M 521D 50m Backstroke 31.69
523D 200m Breaststroke 2.45.97
525D 100m Freestyle 59.72
602D 50m Butterfly 29.20
606D 100m Breaststroke 1.15.93 (1:14.23s)
703D 200m Individual Medley 2.30.06
722D 50m Freestyle 26.88
724D 200m Butterfly 2.35.45
801D 50m Breaststroke 33.64
805D 100m Butterfly 1.05.89
824 Maisie Macartney Thanet 01F 208G 100m Freestyle 57.91
225G 200m Butterfly 2.18.15
403G 800m Freestyle 8.48.86
426G 200m Freestyle 2.02.42
428G 100m Butterfly 1.04.16
825 Emma Mack Portsmouth Northsea 03F 225F 200m Butterfly 2.35.19 (2:33.09s)
826 Jessica Mackay Chesham 04F 204E 50m Butterfly 30.84
223E 50m Backstroke 32.16 (31.56s)
323E 50m Freestyle 28.87
327E 100m Backstroke 1.09.22 (1:08.02s)
426E 200m Freestyle 2.14.67 (2:12.07s)
430E 200m Individual Medley 2.32.05 (2:29.45s)
827 Caitlin Mackay Wycombe District 01F 304G 400m Individual Medley 4.57.89
329G 400m Freestyle 4.25.17
426G 200m Freestyle 2.08.81
430G 200m Individual Medley 2.24.64
828 Caitriona Macleod Crawley 07F 601B 50m Breaststroke 39.81
723B 200m Breaststroke 3.06.52
806B 100m Breaststroke 1.27.25
829 Euan Macleod Crawley 05M 521D 50m Backstroke 30.03
525D 100m Freestyle 1.00.70
602D 50m Butterfly 30.21
703D 200m Individual Medley 2.24.02
726D 100m Backstroke 1.05.81
803D 200m Backstroke 2.19.75
851D 400m Freestyle 4.39.26
830 Kian MacNab Maxwell 07M 724B 200m Butterfly 3.05.85 (3:04.15s)
831 William Madden Staines 05M 724D 200m Butterfly 2.35.28
803D 200m Backstroke 2.28.78 (2:26.48s)
832 Sophie Maguire Mid Sussex Marlins 01F 204G 50m Butterfly 28.40
206G 200m Backstroke 2.15.76
223G 50m Backstroke 29.56
327G 100m Backstroke 1.02.61
428G 100m Butterfly 1.05.13
430G 200m Individual Medley 2.26.16
834 Yahia Makky Guildford City 02M 102G 800m Freestyle 8.56.10
224G 50m Freestyle 25.55
226G 200m Butterfly 2.14.85
324G 50m Butterfly 26.50
328G 100m Freestyle 55.35
427G 100m Butterfly 59.02
429G 400m Freestyle 4.18.70 (4:13.20s)
835 Emily Malanga Guildford City 03F 323F 50m Freestyle 28.22
836 Max Maleham Wycombe District 07M 523B 200m Breaststroke 3.11.76 (3:08.65s)
525B 100m Freestyle 1.06.77
604B 200m Freestyle 2.22.19
606B 100m Breaststroke 1.27.81
652B 400m Individual Medley 5.49.04
703B 200m Individual Medley 2.46.41
722B 50m Freestyle 31.47
801B 50m Breaststroke 40.14 (39.34s)
851B 400m Freestyle 4.57.16 (4:52.36s)
837 Rubi Maleham Wycombe District 07F 503B 200m Individual Medley 2.44.04 (2:41.64s)
601B 50m Breaststroke 41.29 (40.49s)
605B 100m Butterfly 1.15.89
651B 400m Freestyle 5.13.66
723B 200m Breaststroke 3.08.15
802B 50m Butterfly 34.21
804B 200m Freestyle 2.27.69
806B 100m Breaststroke 1.28.49
840 John Manser Maxwell 05M 652D 400m Individual Medley 5.23.80 (5:18.30s)
724D 200m Butterfly 2.32.33 (2:30.23s)
805D 100m Butterfly 1.08.07 (1:06.97s)
841 Deborah Marango Woking 07F 503B 200m Individual Medley 2.45.74
522B 50m Freestyle 30.10
524B 200m Butterfly 2.57.25
601B 50m Breaststroke 39.08
605B 100m Butterfly 1.14.26
723B 200m Breaststroke 3.06.69
725B 100m Freestyle 1.07.70
802B 50m Butterfly 32.13
806B 100m Breaststroke 1.21.82
843 Clive Marquis Portsmouth Northsea 98M 224G 50m Freestyle 24.50
844 Isla Marshall RTW Monson 06F 526C 100m Backstroke 1.13.63
603C 200m Backstroke 2.36.77 (2:34.57s)
721C 50m Backstroke 34.39 (33.79s)
802C 50m Butterfly 31.55
845 Charlotte Marshall Black Lion 06F 524C 200m Butterfly 2.40.27
605C 100m Butterfly 1.12.83
802C 50m Butterfly 31.39
852C 400m Individual Medley 5.44.28
846 Megan Marter Sevenoaks 04F 424E 50m Breaststroke 35.96
847 Ellie Martin Chalfont Otters 04F 227E 100m Breaststroke 1.19.42 (1:17.82s)
325E 200m Breaststroke 2.53.17
424E 50m Breaststroke 36.69
850 Sam Martin-Young Sevenoaks 06M 523C 200m Breaststroke 3.00.90 (2:57.90s)
606C 100m Breaststroke 1.23.56
801C 50m Breaststroke 36.93
851 Lola Mateos-Cantero Maidenhead 05F 524D 200m Butterfly 2.39.35
526D 100m Backstroke 1.11.67
721D 50m Backstroke 33.68
725D 100m Freestyle 1.03.91
804D 200m Freestyle 2.18.68
852D 400m Individual Medley 5.33.88 (5:28.58s)
852 Amber Matthews Hastings Seagull 04F 325E 200m Breaststroke 2.54.07
424E 50m Breaststroke 36.55
853 Tegan Matthews Guildford City 08F 503B 200m Individual Medley 2.45.99 (2:43.59s)
522B 50m Freestyle 30.94
526B 100m Backstroke 1.14.50
603B 200m Backstroke 2.40.99
651B 400m Freestyle 5.07.88 (5:03.28s)
721B 50m Backstroke 34.22
725B 100m Freestyle 1.07.74
802B 50m Butterfly 33.96
804B 200m Freestyle 2.27.08
852B 400m Individual Medley 5.52.81 (5:47.81s)
854 David Maule Hastings Seagull 05M 523D 200m Breaststroke 2.51.26
606D 100m Breaststroke 1.17.59
652D 400m Individual Medley 5.24.94 (5:19.44s)
801D 50m Breaststroke 35.72
855 Lucas Maule Hastings Seagull 07M 521B 50m Backstroke 36.26 (35.66s)
523B 200m Breaststroke 3.08.51
525B 100m Freestyle 1.07.35
602B 50m Butterfly 34.31
604B 200m Freestyle 2.29.99
606B 100m Breaststroke 1.26.52
652B 400m Individual Medley 6.03.08
703B 200m Individual Medley 2.45.74
722B 50m Freestyle 30.46
724B 200m Butterfly 3.04.98 (3:03.28s)
726B 100m Backstroke 1.18.40
801B 50m Breaststroke 39.57
805B 100m Butterfly 1.20.63
856 Helene Maurice-Jones Mid Sussex Marlins 04F 223E 50m Backstroke 32.56 (31.96s)
323E 50m Freestyle 28.67
857 Oliver Mayhew Mid Sussex Marlins 01M 203G 50m Breaststroke 31.80
858 Clementine Mayhew Mid Sussex Marlins 04F 424E 50m Breaststroke 37.12
859 Luca McAvoy Thanet 04M 226E 200m Butterfly 2.21.02
326E 200m Backstroke 2.18.29 (2:15.79s)
328E 100m Freestyle 56.34
427E 100m Butterfly 1.02.44
861 James McClenn Chalfont Otters 02M 226G 200m Butterfly 2.13.11 (2:10.71s)
324G 50m Butterfly 26.65
328G 100m Freestyle 54.16
423G 50m Backstroke 27.83
427G 100m Butterfly 59.31
862 Kenji McDade City of Oxford 02M 102G 800m Freestyle 8.51.10
203G 50m Breaststroke 31.76
226G 200m Butterfly 2.12.73
228G 100m Breaststroke 1.08.53
330G 200m Individual Medley 2.15.77
404G 400m Individual Medley 4.40.83
425G 200m Breaststroke 2.25.34
429G 400m Freestyle 4.13.87
863 Theo Mcfadden Rushmoor Royals 07M 502B 1500m Freestyle 20.00.54
521B 50m Backstroke 35.06
525B 100m Freestyle 1.05.60 (1:04.30s)
602B 50m Butterfly 33.11
604B 200m Freestyle 2.18.52 (2:16.02s)
606B 100m Breaststroke 1.31.99
652B 400m Individual Medley 5.43.12
701B 800m Freestyle 10.29.71
703B 200m Individual Medley 2.40.17 (2:37.67s)
722B 50m Freestyle 30.40
724B 200m Butterfly 2.46.43 (2:44.53s)
726B 100m Backstroke 1.14.35 (1:13.25s)
801B 50m Breaststroke 42.56 (41.76s)
803B 200m Backstroke 2.39.61 (2:37.41s)
805B 100m Butterfly 1.15.58
851B 400m Freestyle 5.03.54 (4:58.84s)
864 Luke McGarvie Chalfont Otters 05M 803D 200m Backstroke 2.28.84 (2:26.54s)
867 Naomi McGuire Guildford City 05F 503D 200m Individual Medley 2.33.41
522D 50m Freestyle 28.89
601D 50m Breaststroke 36.48
651D 400m Freestyle 4.51.10
723D 200m Breaststroke 2.52.61
725D 100m Freestyle 1.02.05
804D 200m Freestyle 2.16.81
806D 100m Breaststroke 1.20.69
852D 400m Individual Medley 5.19.59
868 Fiona McInnes Wantage White Horses 04F 428E 100m Butterfly 1.09.08 (1:07.98s)
430E 200m Individual Medley 2.32.72 (2:30.12s)
869 Isobel McInnes Wantage White Horses 02F 225G 200m Butterfly 2.28.72 (2:26.62s)
870 Maximilian McIntyre Guildford City 07M 523B 200m Breaststroke 3.15.67
606B 100m Breaststroke 1.31.61 (1:30.21s)
722B 50m Freestyle 31.61
871 Zoe McKay Leatherhead 05F 601D 50m Breaststroke 37.97
603D 200m Backstroke 2.33.94 (2:31.74s)
872 Cameron McKay Leatherhead 01M 207G 100m Backstroke 59.33
326G 200m Backstroke 2.14.52
423G 50m Backstroke 27.42
873 Archie McKenna Brighton 06M 602C 50m Butterfly 32.66
875 Evie McLean City of Oxford 04F 204E 50m Butterfly 30.11
208E 100m Freestyle 59.86
223E 50m Backstroke 32.39 (31.79s)
227E 100m Breaststroke 1.17.42 (1:15.82s)
323E 50m Freestyle 27.38
424E 50m Breaststroke 34.85 (33.95s)
428E 100m Butterfly 1.05.52 (1:04.32s)
876 Ellie McManus City of Milton Keynes 03F 101F 1500m Freestyle 18.31.94 (18:13.24s) Withdrawn
204F 50m Butterfly 30.35
206F 200m Backstroke 2.29.87 (2:27.57s)
403F 800m Freestyle 9.46.24 (9:36.34s)
428F 100m Butterfly 1.07.89 (1:06.79s)
430F 200m Individual Medley 2.32.50 (2:29.90s)
877 Rebecca McMenemy Reading 04F 227E 100m Breaststroke 1.16.62
304E 400m Individual Medley 5.12.78
325E 200m Breaststroke 2.42.60
424E 50m Breaststroke 35.41
430E 200m Individual Medley 2.28.77
878 Aiden McMillan Sevenoaks 03M 224F 50m Freestyle 25.90
226F 200m Butterfly 2.11.94 (2:09.54s)
324F 50m Butterfly 26.82
330F 200m Individual Medley 2.18.20 (2:15.30s)
427F 100m Butterfly 59.41
879 Bethan McMillan Tilehurst 99F 227G 100m Breaststroke 1.15.61
424G 50m Breaststroke 35.10
880 Daisy McMillan Sevenoaks 06F 522C 50m Freestyle 30.12 (29.42s)
526C 100m Backstroke 1.13.20 (1:12.10s)
603C 200m Backstroke 2.37.44 (2:35.24s)
651C 400m Freestyle 4.57.69 (4:52.89s)
721C 50m Backstroke 34.54 (33.94s)
802C 50m Butterfly 32.18 (31.58s)
881 Poppy Mearns Hailsham 03F 204F 50m Butterfly 30.81
882 Alexander Meijer City of Milton Keynes 02M 203G 50m Breaststroke 31.10
205G 200m Freestyle 2.02.85 (1:59.95s)
228G 100m Breaststroke 1.08.38 (1:06.48s)
425G 200m Breaststroke 2.30.88 (2:27.38s)
429G 400m Freestyle 4.20.51 (4:15.11s)
883 Lauren Mellings Witney and District 02F 206G 200m Backstroke 2.23.11 (2:20.71s)
884 Henry Melrose Leatherhead 02M 102G 800m Freestyle 8.47.37
205G 200m Freestyle 2.01.04
224G 50m Freestyle 25.50
303G 1500m Freestyle 16.46.95
429G 400m Freestyle 4.16.80
885 Silas Mendez Reading 03M 205F 200m Freestyle 2.03.47
224F 50m Freestyle 25.06
328F 100m Freestyle 54.14 (52.54s)
886 Thomas Menlove Winchester City Penguins 01M 102G 800m Freestyle 8.45.65
205G 200m Freestyle 2.00.22 (1:57.32s)
303G 1500m Freestyle 16.44.56 (16:23.86s)
330G 200m Individual Medley 2.17.11
404G 400m Individual Medley 4.47.97
429G 400m Freestyle 4.13.70 (4:08.10s)
889 Willa Merttens City of Oxford 05F 601D 50m Breaststroke 37.63
723D 200m Breaststroke 2.55.05 (2:52.05s)
806D 100m Breaststroke 1.21.83 (1:20.23s)
890 Charles Messenger Wycombe District 96M 224G 50m Freestyle 24.69 (23.79s)
324G 50m Butterfly 26.12 (25.42s)
328G 100m Freestyle 52.82 (51.22s)
891 Matthew Metcalfe Mid Sussex Marlins 07M 521B 50m Backstroke 36.70
602B 50m Butterfly 35.37
892 James Meyrick Maidenhead 03M 207F 100m Backstroke 1.02.37 (1:01.07s)
423F 50m Backstroke 29.38
893 Tiasha Michelo Winchester City Penguins 06F 503C 200m Individual Medley 2.39.80 (2:37.30s)
601C 50m Breaststroke 37.53
723C 200m Breaststroke 2.57.54
806C 100m Breaststroke 1.22.00
895 Lachlan Middleton City of Oxford 06M 521C 50m Backstroke 34.33 (33.73s)
602C 50m Butterfly 31.73 (31.13s)
724C 200m Butterfly 2.44.43 (2:42.53s)
805C 100m Butterfly 1.11.65 (1:10.55s)
898 Oliver Miles Basingstoke Bluefins 06M 523C 200m Breaststroke 3.02.57
899 Olivia Miles Thanet 02F 101G 1500m Freestyle 17.28.23
304G 400m Individual Medley 5.07.01
329G 400m Freestyle 4.26.33
403G 800m Freestyle 9.12.11
900 Oscar Miles Thanet 04M 102E 800m Freestyle 9.08.28
228E 100m Breaststroke 1.11.97
303E 1500m Freestyle 17.25.39
404E 400m Individual Medley 4.56.55
425E 200m Breaststroke 2.34.38
429E 400m Freestyle 4.23.11 (4:17.71s)
901 Olexa Miles Thanet 08F 524B 200m Butterfly 2.56.47 (2:54.67s)
603B 200m Backstroke 2.45.59 (2:43.49s)
902 Jessica Miller Witney and District 05F 501D 800m Freestyle 9.50.39 (9:40.49s)
651D 400m Freestyle 4.51.77 (4:46.87s)
702D 1500m Freestyle 19.06.03 (18:47.83s)
725D 100m Freestyle 1.03.45 (1:02.15s)
804D 200m Freestyle 2.16.69 (2:14.09s)
852D 400m Individual Medley 5.28.13 (5:22.73s)
903 Jessica Milligan City of Southampton 05F 524D 200m Butterfly 2.44.11 (2:42.21s)
904 Ben Millington Thanet 04M 102E 800m Freestyle 9.10.22
303E 1500m Freestyle 17.31.85
905 Lara Mills City of Oxford 04F 204E 50m Butterfly 29.88 (29.28s)
206E 200m Backstroke 2.29.90 (2:27.60s)
223E 50m Backstroke 30.85 (30.15s)
227E 100m Breaststroke 1.17.16 (1:15.46s)
323E 50m Freestyle 28.92
327E 100m Backstroke 1.07.33 (1:06.13s)
424E 50m Breaststroke 36.84
430E 200m Individual Medley 2.32.21 (2:29.61s)
906 Emily Milner Guildford City 08F 524B 200m Butterfly 3.01.92 (3:00.12s)
907 Antoine Mineau City of Canterbury 02M 203G 50m Breaststroke 32.36
228G 100m Breaststroke 1.10.62
908 Leo Mitchell Chichster (Cormorant) 07M 722B 50m Freestyle 30.60
909 Katy Mitchell Guildford City 05F 601D 50m Breaststroke 37.70 (36.90s)
723D 200m Breaststroke 2.57.30 (2:54.30s)
806D 100m Breaststroke 1.22.39 (1:20.79s)
910 Nikita Mitrofanenko Black Lion 05M 521D 50m Backstroke 31.41
602D 50m Butterfly 29.93
912 Genevieve Moller-Butcher Guildford City 03F 101F 1500m Freestyle 18.00.26
204F 50m Butterfly 30.85
206F 200m Backstroke 2.29.16 (2:26.86s)
225F 200m Butterfly 2.32.64 (2:30.54s)
304F 400m Individual Medley 5.16.19 (5:10.59s)
325F 200m Breaststroke 2.53.31 (2:50.21s)
329F 400m Freestyle 4.35.12
403F 800m Freestyle 9.23.85 (9:13.45s)
426F 200m Freestyle 2.12.69
430F 200m Individual Medley 2.32.76
914 Claudia Monks Guildford City 05F 524D 200m Butterfly 2.46.16 (2:44.26s)
915 Robyn Moon Thanet 01F 206G 200m Backstroke 2.20.80
223G 50m Backstroke 31.09
327G 100m Backstroke 1.06.08
916 Sophie Moore Cranleigh 05F 601D 50m Breaststroke 36.98
723D 200m Breaststroke 2.48.93
806D 100m Breaststroke 1.20.20
917 Luke Moore Epsom District 07M 502B 1500m Freestyle 20.11.12
525B 100m Freestyle 1.08.80
602B 50m Butterfly 33.57
604B 200m Freestyle 2.26.54
652B 400m Individual Medley 5.50.77
724B 200m Butterfly 2.42.54
805B 100m Butterfly 1.14.80
851B 400m Freestyle 5.09.05
918 Oliver Moore Larkfield 05M 801D 50m Breaststroke 35.64
919 Alexander Moore Wycombe District 07M 521B 50m Backstroke 33.53
523B 200m Breaststroke 3.03.20
525B 100m Freestyle 1.02.87
602B 50m Butterfly 32.82
604B 200m Freestyle 2.22.52
606B 100m Breaststroke 1.24.73
703B 200m Individual Medley 2.39.71
722B 50m Freestyle 28.93
726B 100m Backstroke 1.12.32
801B 50m Breaststroke 38.54
803B 200m Backstroke 2.36.79
805B 100m Butterfly 1.16.38
851B 400m Freestyle 5.03.51
920 Charlotte Moores Guildford City 03F 204F 50m Butterfly 29.55
223F 50m Backstroke 31.55
225F 200m Butterfly 2.36.48
323F 50m Freestyle 28.66
428F 100m Butterfly 1.06.38
921 Lucy Moores Guildford City 01F 227G 100m Breaststroke 1.16.10
424G 50m Breaststroke 33.99
922 August Moos East Invicta eXcel 06M 521C 50m Backstroke 33.38
726C 100m Backstroke 1.13.44 (1:12.34s)
923 Daniel Morgan Aylesbury 94M 207G 100m Backstroke 58.39 (56.99s)
423G 50m Backstroke 27.29 (26.49s)
924 Ellis Morgan Wycombe District 03M 207F 100m Backstroke 59.49 (58.09s)
226F 200m Butterfly 2.12.05 (2:09.65s)
324F 50m Butterfly 26.38
326F 200m Backstroke 2.07.41 (2:04.71s)
423F 50m Backstroke 27.58
427F 100m Butterfly 58.56
926 Dominic Morgan Leatherhead 05M 521D 50m Backstroke 30.12
525D 100m Freestyle 59.65
602D 50m Butterfly 27.52
604D 200m Freestyle 2.10.55
652D 400m Individual Medley 5.06.89 (5:01.09s)
703D 200m Individual Medley 2.24.56
722D 50m Freestyle 27.05
724D 200m Butterfly 2.19.06
726D 100m Backstroke 1.03.58 (1:02.28s)
803D 200m Backstroke 2.17.11 (2:14.61s)
805D 100m Butterfly 1.00.44
851D 400m Freestyle 4.32.07 (4:26.87s)
927 Jack Morgans Winchester City Penguins 00M 207G 100m Backstroke 1.00.68 (59.28s)
423G 50m Backstroke 27.54 (26.74s)
928 Iona Morley Winchester City Penguins 03F 204F 50m Butterfly 30.98 (30.38s)
208F 100m Freestyle 1.00.76
225F 200m Butterfly 2.26.06
329F 400m Freestyle 4.38.34 (4:33.24s)
403F 800m Freestyle 9.31.53
426F 200m Freestyle 2.10.12
428F 100m Butterfly 1.06.56
929 Mimi Morley Iszatt City of Oxford 03F 204F 50m Butterfly 29.90 (29.30s)
206F 200m Backstroke 2.21.52 (2:19.12s)
223F 50m Backstroke 30.24
323F 50m Freestyle 28.25 (27.55s)
327F 100m Backstroke 1.07.30
930 Elliot Morpuss Farnham 02M 326G 200m Backstroke 2.19.34 (2:16.84s)
931 Charlotte Morris Bracknell and Wokingham 05F 603D 200m Backstroke 2.33.72 (2:31.52s)
932 Ashleigh Morrow Bracknell and Wokingham 04F 101E 1500m Freestyle 18.40.60
329E 400m Freestyle 4.37.49
403E 800m Freestyle 9.31.80 (9:21.60s)
426E 200m Freestyle 2.13.87
933 Justin Morrow Bracknell and Wokingham 03M 303F 1500m Freestyle 17.20.61
934 Constance Mortimer Guildford City 05F 601D 50m Breaststroke 33.56
723D 200m Breaststroke 2.48.19 (2:44.99s)
806D 100m Breaststroke 1.15.84
935 David Morton Winchester City Penguins 01M 205G 200m Freestyle 1.59.94 (1:57.04s)
937 Christopher Motha City of Oxford 00M 207G 100m Backstroke 1.00.96
226G 200m Butterfly 2.09.56
326G 200m Backstroke 2.09.50 (2:06.80s)
423G 50m Backstroke 28.29
427G 100m Butterfly 58.21 (56.91s)
938 Joseph Mottram Windsor 07M 726B 100m Backstroke 1.18.59
939 George Mowbray Amersham 05M 724D 200m Butterfly 2.35.68
805D 100m Butterfly 1.09.66 (1:08.56s)
940 Oliver Mowbray Amersham 07M 521B 50m Backstroke 36.54 (35.94s)
525B 100m Freestyle 1.06.09
602B 50m Butterfly 32.36
604B 200m Freestyle 2.25.90 (2:23.50s)
703B 200m Individual Medley 2.42.48 (2:40.08s)
722B 50m Freestyle 31.47
724B 200m Butterfly 2.49.48
726B 100m Backstroke 1.18.08 (1:16.98s)
805B 100m Butterfly 1.13.45
851B 400m Freestyle 5.10.73
941 Nicholas Moylan Elmbridge Phoenix 05M 525D 100m Freestyle 59.99
602D 50m Butterfly 29.67
604D 200m Freestyle 2.11.44
703D 200m Individual Medley 2.26.64
722D 50m Freestyle 28.01
724D 200m Butterfly 2.21.87
726D 100m Backstroke 1.08.31 (1:07.11s)
803D 200m Backstroke 2.28.58
805D 100m Butterfly 1.04.49
851D 400m Freestyle 4.39.40
943 Annabel Mullooly Guildford City 05F 501D 800m Freestyle 9.47.35 (9:37.45s)
524D 200m Butterfly 2.36.02
603D 200m Backstroke 2.31.16
651D 400m Freestyle 4.45.98 (4:40.98s)
852D 400m Individual Medley 5.27.05
944 Max Mullooly Guildford City 07M 602B 50m Butterfly 34.80 (34.20s)
724B 200m Butterfly 2.59.18 (2:57.38s)
805B 100m Butterfly 1.19.23 (1:18.23s)
945 Nancy Munden Winchester City Penguins 05F 524D 200m Butterfly 2.45.59 (2:43.69s)
601D 50m Breaststroke 37.81
949 Hannah Murphy Maidstone 07F 526B 100m Backstroke 1.16.71 (1:15.61s)
601B 50m Breaststroke 41.31
802B 50m Butterfly 33.93
951 Oliver Murphy Haslemere 07M 722B 50m Freestyle 31.68
952 Rohanna Murphy Crawley 07F 601B 50m Breaststroke 39.33
723B 200m Breaststroke 3.06.20 (3:03.30s)
806B 100m Breaststroke 1.26.12
953 Isla Murphy Sevenoaks 06F 526C 100m Backstroke 1.11.19 (1:09.99s)
603C 200m Backstroke 2.35.29 (2:33.09s)
954 Ross Murray Mid Sussex Marlins 05M 602D 50m Butterfly 30.44
606D 100m Breaststroke 1.16.58 (1:14.88s)
801D 50m Breaststroke 35.07 (34.17s)
955 Samuel Murray Crawley 00M 102G 800m Freestyle 8.50.50
205G 200m Freestyle 1.59.88 (1:56.98s)
326G 200m Backstroke 2.14.12 (2:11.52s)
429G 400m Freestyle 4.12.73 (4:07.13s)
956 Abby Murrell City of Milton Keynes 05F 503D 200m Individual Medley 2.35.44 (2:32.84s)
601D 50m Breaststroke 36.32 (35.42s)
723D 200m Breaststroke 2.51.21 (2:48.11s)
806D 100m Breaststroke 1.18.72 (1:17.12s)
957 Tamzin Myburgh Thanet 03F 206F 200m Backstroke 2.24.48 (2:22.08s)
304F 400m Individual Medley 5.10.11
958 Saskia Myburgh Thanet 07F 601B 50m Breaststroke 40.66 (39.86s)
802B 50m Butterfly 33.80 (33.20s)
959 Matus Mydliar City of Milton Keynes 05M 521D 50m Backstroke 30.86 (30.16s)
525D 100m Freestyle 58.62 (57.22s)
602D 50m Butterfly 28.88 (28.18s)
604D 200m Freestyle 2.11.12 (2:08.42s)
703D 200m Individual Medley 2.27.15 (2:24.45s)
722D 50m Freestyle 27.00 (26.20s)
726D 100m Backstroke 1.06.91 (1:05.71s)
803D 200m Backstroke 2.23.52 (2:21.12s)
960 Simon Mydliar City of Milton Keynes 03M 224F 50m Freestyle 25.97 (25.17s)
961 Ella Napier Littlehampton 06F 601C 50m Breaststroke 39.61 (38.81s)
806C 100m Breaststroke 1.25.25
962 Keira Narraway Crawley 04F 208E 100m Freestyle 1.01.80
329E 400m Freestyle 4.42.11
426E 200m Freestyle 2.13.01
430E 200m Individual Medley 2.31.31
963 Luna Nash Winchester City Penguins 06F 601C 50m Breaststroke 38.71
723C 200m Breaststroke 3.00.75 (2:57.75s)
806C 100m Breaststroke 1.24.40 (1:22.90s)
965 Ali Nayebi Crawley 06M 521C 50m Backstroke 33.12
525C 100m Freestyle 1.03.88
602C 50m Butterfly 29.73
604C 200m Freestyle 2.17.44
722C 50m Freestyle 28.15
724C 200m Butterfly 2.40.79 (2:38.79s)
801C 50m Breaststroke 38.35
805C 100m Butterfly 1.06.37
966 Finley Naylor Hailsham 03M 207F 100m Backstroke 1.01.23 (59.83s)
224F 50m Freestyle 26.09
324F 50m Butterfly 27.69
423F 50m Backstroke 28.36
967 Zoe Naylor-Perrott Sevenoaks 03F 323F 50m Freestyle 27.74
968 Emily Neale Tilehurst 01F 325G 200m Breaststroke 2.48.12
424G 50m Breaststroke 35.29
969 Tommaso Nebuloni Epsom District 04M 224E 50m Freestyle 26.31
970 Isobel Neighbour Reading 05F 601D 50m Breaststroke 37.26
723D 200m Breaststroke 2.54.59 (2:51.49s)
806D 100m Breaststroke 1.20.89
971 Charlotte Neill Aylesbury 98F 223G 50m Backstroke 32.03 (31.43s)
325G 200m Breaststroke 2.44.87 (2:41.67s)
426G 200m Freestyle 2.10.64 (2:07.94s)
430G 200m Individual Medley 2.27.86 (2:25.16s)
972 Isabel Ness Wycombe District 06F 601C 50m Breaststroke 38.67 (37.87s)
974 Ben Newell Didcot Barramundi 03M 102F 800m Freestyle 8.39.60 (8:28.40s)
205F 200m Freestyle 2.00.69 (1:57.79s)
226F 200m Butterfly 2.14.95 (2:12.55s)
303F 1500m Freestyle 16.29.72 (16:08.72s)
404F 400m Individual Medley 4.49.80 (4:43.70s)
429F 400m Freestyle 4.13.01 (4:07.41s)
976 Amelie Niblett East Invicta eXcel 06F 524C 200m Butterfly 2.42.79 (2:40.79s)
605C 100m Butterfly 1.13.37 (1:12.37s)
977 Isabelle Nicholls Chalfont Otters 06F 601C 50m Breaststroke 39.24 (38.44s)
978 Leo Nichols Guildford City 07M 521B 50m Backstroke 35.90
523B 200m Breaststroke 3.12.96 (3:10.16s)
606B 100m Breaststroke 1.29.86 (1:28.46s)
726B 100m Backstroke 1.16.68
803B 200m Backstroke 2.45.52 (2:43.42s)
979 Erin Nisbet Tonbridge 05F 522D 50m Freestyle 29.18
524D 200m Butterfly 2.35.60
601D 50m Breaststroke 35.26
605D 100m Butterfly 1.08.16
723D 200m Breaststroke 2.54.60 (2:51.50s)
802D 50m Butterfly 30.21
806D 100m Breaststroke 1.19.08 (1:17.48s)
852D 400m Individual Medley 5.35.58
981 Jasper Nobes Larkfield 07M 521B 50m Backstroke 36.86 (36.26s)
525B 100m Freestyle 1.08.00 (1:06.80s)
722B 50m Freestyle 30.93
726B 100m Backstroke 1.18.19 (1:17.09s)
982 Evan Norris Tonbridge 06M 521C 50m Backstroke 33.75
602C 50m Butterfly 31.00
724C 200m Butterfly 2.56.24 (2:54.44s)
805C 100m Butterfly 1.13.99
983 Louis Northcott Epsom District 05M 502D 1500m Freestyle 18.24.84
984 Edith Norton Sevenoaks 03F 204F 50m Butterfly 30.42
985 Filip Nowacki Jersey 07M 502B 1500m Freestyle 19.36.04
521B 50m Backstroke 33.81 (33.21s)
523B 200m Breaststroke 2.57.38 (2:54.38s)
525B 100m Freestyle 1.05.01 (1:03.71s)
602B 50m Butterfly 32.35 (31.75s)
604B 200m Freestyle 2.18.77 (2:16.27s)
606B 100m Breaststroke 1.25.72 (1:24.22s)
652B 400m Individual Medley 5.34.61
701B 800m Freestyle 10.16.86
703B 200m Individual Medley 2.37.17 (2:34.67s)
722B 50m Freestyle 29.89 (29.19s)
726B 100m Backstroke 1.12.13 (1:10.93s)
801B 50m Breaststroke 39.85 (39.05s)
803B 200m Backstroke 2.34.13 (2:31.93s)
805B 100m Butterfly 1.14.95 (1:13.95s)
851B 400m Freestyle 4.55.91
986 Laura Nowell Newbury 06F 725C 100m Freestyle 1.05.90
987 Emily O'Connor Portsmouth Northsea 06F 721C 50m Backstroke 34.53
988 Matilda O'Dea Windsor 04F 204E 50m Butterfly 30.63
990 Luke O'Mara Hart 06M 523C 200m Breaststroke 2.57.30 (2:54.30s)
606C 100m Breaststroke 1.25.83 (1:24.33s)
801C 50m Breaststroke 39.16 (38.36s)
991 Joseph O'Neill East Grinstead 02M 228G 100m Breaststroke 1.10.15
992 Lucy O'Shea Redhill and Reigate 06F 522C 50m Freestyle 29.75
601C 50m Breaststroke 37.67
993 Matthew O'Sullivan Elmbridge Phoenix 03M 203F 50m Breaststroke 32.33
224F 50m Freestyle 25.40
228F 100m Breaststroke 1.08.65 (1:06.75s)
324F 50m Butterfly 27.62
330F 200m Individual Medley 2.15.30 (2:12.40s)
427F 100m Butterfly 1.00.29 (58.99s)
994 Anna Oakes Wycombe District 05F 503D 200m Individual Medley 2.36.36
601D 50m Breaststroke 37.24
651D 400m Freestyle 4.50.24 (4:45.34s)
723D 200m Breaststroke 2.52.65 (2:49.55s)
804D 200m Freestyle 2.17.25
806D 100m Breaststroke 1.20.16
852D 400m Individual Medley 5.28.78 (5:23.38s)
995 Molly Oakley Winchester City Penguins 03F 325F 200m Breaststroke 2.54.10 (2:51.00s)
424F 50m Breaststroke 36.06
996 Daniel Oakley Winchester City Penguins 05M 523D 200m Breaststroke 2.46.35 (2:43.15s)
606D 100m Breaststroke 1.14.99 (1:13.29s)
722D 50m Freestyle 28.21
801D 50m Breaststroke 33.83
997 Jessica Oatley Portsmouth Northsea 07F 524B 200m Butterfly 3.01.91
998 Fechi Okafor Basingstoke Bluefins 06F 721C 50m Backstroke 34.42 (33.82s)
999 Eva Okaro Sevenoaks 06F 503C 200m Individual Medley 2.32.75
522C 50m Freestyle 27.18
526C 100m Backstroke 1.11.52
601C 50m Breaststroke 35.37
605C 100m Butterfly 1.04.28
721C 50m Backstroke 31.40
725C 100m Freestyle 59.04
802C 50m Butterfly 28.37
804C 200m Freestyle 2.14.72
806C 100m Breaststroke 1.18.58
852C 400m Individual Medley 5.35.48
1000 Izabella Okaro Sevenoaks 06F 503C 200m Individual Medley 2.39.25
522C 50m Freestyle 28.84
526C 100m Backstroke 1.10.61
605C 100m Butterfly 1.12.30
721C 50m Backstroke 32.98
725C 100m Freestyle 1.02.84
802C 50m Butterfly 31.02
1001 Emilia Oliver RTW Monson 08F 806B 100m Breaststroke 1.29.97
1002 Leah Oliver Basingstoke Bluefins 05F 721D 50m Backstroke 33.52 (32.92s)
1003 Rachel Ollis East Invicta eXcel 06F 601C 50m Breaststroke 39.47
1006 Abbie Outram Maidstone 06F 524C 200m Butterfly 2.46.93 (2:45.03s)
605C 100m Butterfly 1.11.91
802C 50m Butterfly 32.51 (31.91s)
852C 400m Individual Medley 5.46.13 (5:41.03s)
1007 Harry Overington Staines 07M 525B 100m Freestyle 1.09.56 (1:08.36s)
602B 50m Butterfly 35.10 (34.60s)
724B 200m Butterfly 3.06.83 (3:05.13s)
1008 William Owen Windsor 07M 521B 50m Backstroke 35.76
606B 100m Breaststroke 1.31.90
726B 100m Backstroke 1.17.82
805B 100m Butterfly 1.20.33
1009 Jamie Owen Wycombe District 02M 102G 800m Freestyle 8.42.66
205G 200m Freestyle 1.57.60
228G 100m Breaststroke 1.09.75 (1:07.95s)
330G 200m Individual Medley 2.13.90
404G 400m Individual Medley 4.40.64 (4:34.34s)
425G 200m Breaststroke 2.30.99 (2:27.49s)
429G 400m Freestyle 4.10.25
1011 Joseph Packham Portsmouth Northsea 03M 324F 50m Butterfly 26.06 (25.36s)
328F 100m Freestyle 54.46 (52.86s)
427F 100m Butterfly 58.73 (57.43s)
1012 Leonard Page Guildford City 05M 502D 1500m Freestyle 18.22.50
652D 400m Individual Medley 5.24.13
724D 200m Butterfly 2.39.58
1013 Hope Paice Maidstone 02F 223G 50m Backstroke 31.78 (31.08s)
1014 Elisha Paige Hastings Seagull 05F 524D 200m Butterfly 2.40.78 (2:38.78s)
526D 100m Backstroke 1.11.65
605D 100m Butterfly 1.11.52
725D 100m Freestyle 1.03.87
852D 400m Individual Medley 5.32.14
1016 Jacob Palmer Epsom District 06M 521C 50m Backstroke 34.71
602C 50m Butterfly 32.11
724C 200m Butterfly 2.38.66
726C 100m Backstroke 1.13.68
803C 200m Backstroke 2.36.71
805C 100m Butterfly 1.10.23
1017 Noah Palmer Epsom District 06M 726C 100m Backstroke 1.13.87
803C 200m Backstroke 2.33.15
1018 Priya Palmer Windsor 05F 721D 50m Backstroke 33.33
802D 50m Butterfly 31.30
1020 Joseph Palmer Leatherhead 03M 303F 1500m Freestyle 17.42.82
1021 Ellie Parker Wantage White Horses 04F 206E 200m Backstroke 2.26.49 (2:24.09s)
223E 50m Backstroke 33.16 (32.56s)
323E 50m Freestyle 28.85 (28.15s)
327E 100m Backstroke 1.08.66 (1:07.46s)
1022 Lydia Parker Fareham Nomads 04F 204E 50m Butterfly 30.71
208E 100m Freestyle 1.00.90
323E 50m Freestyle 28.70
426E 200m Freestyle 2.12.53
428E 100m Butterfly 1.06.30
1023 Olivia Parpworth Thanet 07F 501B 800m Freestyle 10.13.06
503B 200m Individual Medley 2.36.59 (2:34.09s)
522B 50m Freestyle 30.77
524B 200m Butterfly 2.40.04
526B 100m Backstroke 1.15.09 (1:13.99s)
603B 200m Backstroke 2.41.65
605B 100m Butterfly 1.11.56
651B 400m Freestyle 4.50.24 (4:45.34s)
702B 1500m Freestyle 19.34.90
721B 50m Backstroke 34.58 (33.98s)
725B 100m Freestyle 1.06.73 (1:05.43s)
802B 50m Butterfly 32.01 (31.41s)
804B 200m Freestyle 2.20.20 (2:17.70s)
852B 400m Individual Medley 5.25.91 (5:20.41s)
1024 Katie Parsons Kidlington and Gosford 03F 424F 50m Breaststroke 35.88 (34.98s)
1026 Jack Pass Black Lion 07M 521B 50m Backstroke 36.28
525B 100m Freestyle 1.05.80
602B 50m Butterfly 34.36
604B 200m Freestyle 2.25.85
606B 100m Breaststroke 1.29.54 (1:28.14s)
722B 50m Freestyle 29.94
801B 50m Breaststroke 40.40
851B 400m Freestyle 5.11.43 (5:06.83s)
1027 Edith Patey City of Milton Keynes 03F 323F 50m Freestyle 28.63 (27.93s)
424F 50m Breaststroke 37.35 (36.45s)
1028 Alex Paton Guildford City 05M 523D 200m Breaststroke 2.46.70 (2:43.50s)
606D 100m Breaststroke 1.14.58 (1:12.88s)
722D 50m Freestyle 28.22
801D 50m Breaststroke 33.47
1029 Phoebe Paul Abingdon Vale 05F 524D 200m Butterfly 2.39.28 (2:37.28s)
605D 100m Butterfly 1.09.44 (1:08.34s)
802D 50m Butterfly 31.69 (31.09s)
1030 Magnus Paulini-Torrance Kidlington and Gosford 07M 801B 50m Breaststroke 41.72 (40.92s)
1031 John Pavlou Elmbridge Phoenix 05M 602D 50m Butterfly 29.84
722D 50m Freestyle 28.31
1032 Ethan Payne Portsmouth Northsea 06M 521C 50m Backstroke 32.37 (31.77s)
525C 100m Freestyle 1.03.52
606C 100m Breaststroke 1.22.58 (1:21.08s)
722C 50m Freestyle 28.95 (28.25s)
726C 100m Backstroke 1.09.75 (1:08.55s)
801C 50m Breaststroke 38.63 (37.83s)
803C 200m Backstroke 2.32.30 (2:30.00s)
1033 Megan Peake City of Oxford 05F 526D 100m Backstroke 1.08.88 (1:07.68s)
603D 200m Backstroke 2.33.42 (2:31.22s)
721D 50m Backstroke 32.88 (32.28s)
802D 50m Butterfly 31.21 (30.61s)
1034 Thomas Pearce Windsor 06M 521C 50m Backstroke 32.45
525C 100m Freestyle 1.02.40
602C 50m Butterfly 30.35
604C 200m Freestyle 2.14.70
722C 50m Freestyle 28.37
726C 100m Backstroke 1.09.63
803C 200m Backstroke 2.28.24
805C 100m Butterfly 1.10.19
1035 Henry Pearce Windsor 03M 224F 50m Freestyle 26.06
1037 Niamh Pearce Guildford City 07F 503B 200m Individual Medley 2.44.43
524B 200m Butterfly 2.55.21 (2:53.41s)
526B 100m Backstroke 1.15.83
603B 200m Backstroke 2.45.89
605B 100m Butterfly 1.15.74
723B 200m Breaststroke 3.09.56 (3:06.76s)
802B 50m Butterfly 34.43
804B 200m Freestyle 2.29.14 (2:26.74s)
852B 400m Individual Medley 5.52.38
1038 George Pearson Thame 06M 604C 200m Freestyle 2.19.01 (2:16.51s)
652C 400m Individual Medley 5.34.31 (5:29.01s)
701C 800m Freestyle 9.46.32
703C 200m Individual Medley 2.39.82
724C 200m Butterfly 2.41.14 (2:39.14s)
805C 100m Butterfly 1.13.56 (1:12.56s)
851C 400m Freestyle 4.50.55 (4:45.65s)
1039 Daniel Pearson Staines 97M 203G 50m Breaststroke 31.09
228G 100m Breaststroke 1.08.56
425G 200m Breaststroke 2.28.07 (2:24.47s)
1040 Callum Pearson Hastings Seagull 96M 224G 50m Freestyle 27.83 Withdrawn S10
427G 100m Butterfly 1.05.83 S10
1042 Tomasz Peczak Dorking 06M 521C 50m Backstroke 32.39
525C 100m Freestyle 1.02.44
602C 50m Butterfly 30.16
722C 50m Freestyle 28.11
726C 100m Backstroke 1.10.37
803C 200m Backstroke 2.35.61
805C 100m Butterfly 1.10.77 (1:09.67s)
1043 Lucy Peers Havant and Waterlooville 03F 208F 100m Freestyle 1.01.39 (59.99s)
227F 100m Breaststroke 1.14.68 (1:12.98s)
323F 50m Freestyle 28.47 (27.77s)
325F 200m Breaststroke 2.42.96 (2:39.66s)
424F 50m Breaststroke 34.54
430F 200m Individual Medley 2.28.43 (2:25.73s)
1044 Alicia Peinado Guildford City 05F 522D 50m Freestyle 29.49
526D 100m Backstroke 1.08.73 (1:07.53s)
603D 200m Backstroke 2.30.02
651D 400m Freestyle 4.49.54 (4:44.64s)
721D 50m Backstroke 32.10 (31.50s)
725D 100m Freestyle 1.03.72 (1:02.42s)
802D 50m Butterfly 32.02
804D 200m Freestyle 2.17.13 (2:14.53s)
1045 Morgan Penney University of Surrey 00F 208G 100m Freestyle 1.00.28
227G 100m Breaststroke 1.11.69
323G 50m Freestyle 26.90
325G 200m Breaststroke 2.47.73
424G 50m Breaststroke 33.07
1048 Eleanor Perks Witney and District 05F 503D 200m Individual Medley 2.32.21 (2:29.61s)
522D 50m Freestyle 29.42 (28.72s)
601D 50m Breaststroke 35.45 (34.55s)
723D 200m Breaststroke 2.39.65
806D 100m Breaststroke 1.14.88 (1:13.18s)
852D 400m Individual Medley 5.27.15
1049 Evelyn Perry Elmbridge Phoenix 02F 208G 100m Freestyle 59.99 (58.59s)
323G 50m Freestyle 28.10 (27.30s)
426G 200m Freestyle 2.12.14
1050 William Phair Witney and District 07M 521B 50m Backstroke 36.33 (35.73s)
525B 100m Freestyle 1.09.09 (1:07.89s)
1051 Fergus Phelan Winchester City Penguins 01M 102G 800m Freestyle 9.07.22
303G 1500m Freestyle 17.41.45
404G 400m Individual Medley 4.55.31 (4:49.31s)
1052 Loukas Philippidis Windsor 07M 523B 200m Breaststroke 3.13.19
1053 Megan Phillipps Reading 04F 225E 200m Butterfly 2.34.33
1054 Benjamin Phillips Maidenhead 06M 521C 50m Backstroke 33.60
525C 100m Freestyle 1.01.96
602C 50m Butterfly 30.49
604C 200m Freestyle 2.16.00
652C 400m Individual Medley 5.29.00
703C 200m Individual Medley 2.35.97
722C 50m Freestyle 28.24
724C 200m Butterfly 2.29.34
726C 100m Backstroke 1.12.19
805C 100m Butterfly 1.06.26
851C 400m Freestyle 4.47.65
1055 Frankie Phillips Crawley 02F 424G 50m Breaststroke 34.57
1056 Ross Philp Staines 02M 205G 200m Freestyle 1.58.71
207G 100m Backstroke 59.61
226G 200m Butterfly 2.08.85
324G 50m Butterfly 26.82
326G 200m Backstroke 2.09.25 (2:06.55s)
330G 200m Individual Medley 2.12.34 (2:09.34s)
423G 50m Backstroke 28.12 (27.42s)
427G 100m Butterfly 58.98
1057 Isobel Philpott Windsor 05F 522D 50m Freestyle 28.94
725D 100m Freestyle 1.03.28
802D 50m Butterfly 31.77
1058 Jamie Pickering Guildford City 06M 525C 100m Freestyle 1.04.44 (1:03.14s)
602C 50m Butterfly 31.48
604C 200m Freestyle 2.20.57
652C 400m Individual Medley 5.38.63 (5:33.43s)
703C 200m Individual Medley 2.39.89
722C 50m Freestyle 29.60
724C 200m Butterfly 2.47.22
805C 100m Butterfly 1.11.66 (1:10.56s)
1059 Madeleine Pike Didcot Barramundi 04F 225E 200m Butterfly 2.30.13
304E 400m Individual Medley 5.27.33
329E 400m Freestyle 4.42.35 (4:37.35s)
403E 800m Freestyle 9.45.25
1060 Jasmine Pilcher Thanet 05F 524D 200m Butterfly 2.46.49 (2:44.59s)
1061 Annabel Pilgrim Elmbridge Phoenix 06F 501C 800m Freestyle 9.48.00
522C 50m Freestyle 28.73
526C 100m Backstroke 1.14.22
603C 200m Backstroke 2.33.59 (2:31.39s)
651C 400m Freestyle 4.39.73
702C 1500m Freestyle 18.57.51
725C 100m Freestyle 1.01.58
804C 200m Freestyle 2.13.16
1062 Emily Pilgrim Elmbridge Phoenix 03F 208F 100m Freestyle 1.01.79
223F 50m Backstroke 32.60
323F 50m Freestyle 28.74
327F 100m Backstroke 1.08.96 (1:07.76s)
426F 200m Freestyle 2.13.44
1063 Illizane Pinfold City of Oxford 04F 204E 50m Butterfly 30.77 (30.17s)
208E 100m Freestyle 1.00.09 (58.69s)
227E 100m Breaststroke 1.12.48
323E 50m Freestyle 28.08
325E 200m Breaststroke 2.38.28
424E 50m Breaststroke 32.48
430E 200m Individual Medley 2.27.43
1064 Amber Piper Thanet 06F 503C 200m Individual Medley 2.35.33 (2:32.73s)
522C 50m Freestyle 29.61 (28.91s)
601C 50m Breaststroke 36.43
651C 400m Freestyle 4.54.36 (4:49.56s)
723C 200m Breaststroke 2.53.23 (2:50.13s)
725C 100m Freestyle 1.02.96 (1:01.56s)
804C 200m Freestyle 2.16.24 (2:13.64s)
806C 100m Breaststroke 1.18.85 (1:17.25s)
852C 400m Individual Medley 5.34.27
1065 Cameron Polak Tigers (Jersey) 02M 203G 50m Breaststroke 32.26 (31.26s)
205G 200m Freestyle 1.59.57 (1:56.67s)
224G 50m Freestyle 25.74 (24.94s)
328G 100m Freestyle 54.13 (52.53s)
330G 200m Individual Medley 2.17.48 (2:14.58s)
425G 200m Breaststroke 2.33.79 (2:30.29s)
1066 Louisa Pollard East Invicta eXcel 08F 806B 100m Breaststroke 1.28.01 (1:26.61s)
1067 Daria Poma Kostik Wycombe District 01F 204G 50m Butterfly 29.94 (29.34s)
227G 100m Breaststroke 1.13.46 (1:11.76s)
325G 200m Breaststroke 2.38.91 (2:35.51s)
424G 50m Breaststroke 34.88 (33.98s)
430G 200m Individual Medley 2.24.87 (2:22.17s)
1068 Eva Ponting Abingdon Vale 03F 225F 200m Butterfly 2.33.49 (2:31.39s)
428F 100m Butterfly 1.07.65 (1:06.55s)
1069 Benjamin Pope Havant and Waterlooville 04M 207E 100m Backstroke 1.31.58 S8
224E 50m Freestyle 34.19 S8
1070 Poppy Pope Windsor 02F 424G 50m Breaststroke 34.91
1071 Oliver Pope Thanet 05M 502D 1500m Freestyle 18.12.25
652D 400m Individual Medley 5.10.13 (5:04.43s)
726D 100m Backstroke 1.08.83 (1:07.63s)
803D 200m Backstroke 2.23.62 (2:21.22s)
851D 400m Freestyle 4.38.99 (4:33.89s)
1072 Ross Porter Farnham 03M 303F 1500m Freestyle 17.43.32 (17:23.72s)
1073 Zara Porter City of Oxford 07F 526B 100m Backstroke 1.15.69
603B 200m Backstroke 2.44.76 (2:42.66s)
605B 100m Butterfly 1.16.61
721B 50m Backstroke 35.61 (35.01s)
1074 Tiana Porter City of Oxford 02F 204G 50m Butterfly 29.60
428G 100m Butterfly 1.05.95
1076 Nathan Potgieter Guildford City 04M 324E 50m Butterfly 27.73
1077 Zoe Potter Bracknell and Wokingham 03F 204F 50m Butterfly 30.82
223F 50m Backstroke 32.48
323F 50m Freestyle 27.89 (27.09s)
1079 Hannah Poulter Brighton 03F 225F 200m Butterfly 2.32.66
304F 400m Individual Medley 5.17.02
325F 200m Breaststroke 2.48.87
424F 50m Breaststroke 36.57
430F 200m Individual Medley 2.30.51 (2:27.91s)
1080 Jan Poulton Wycombe District 04M 207E 100m Backstroke 59.44 (58.04s)
224E 50m Freestyle 26.27
226E 200m Butterfly 2.15.92
326E 200m Backstroke 2.08.15 (2:05.45s)
330E 200m Individual Medley 2.13.72 (2:10.72s)
404E 400m Individual Medley 4.41.75
423E 50m Backstroke 28.66
1081 Luke Poulton Wycombe District 06M 521C 50m Backstroke 33.16
525C 100m Freestyle 1.04.70 (1:03.40s)
602C 50m Butterfly 32.55
604C 200m Freestyle 2.17.84 (2:15.34s)
652C 400m Individual Medley 5.24.17 (5:18.67s)
701C 800m Freestyle 9.41.80
703C 200m Individual Medley 2.33.90
726C 100m Backstroke 1.10.03 (1:08.83s)
803C 200m Backstroke 2.29.70
851C 400m Freestyle 4.36.20
1082 Thomas Poulton Wycombe District 02M 207G 100m Backstroke 1.02.31 (1:01.01s)
326G 200m Backstroke 2.11.73
330G 200m Individual Medley 2.18.70
404G 400m Individual Medley 4.53.61 (4:47.61s)
1083 Madeline Powell City of Oxford 03F 225F 200m Butterfly 2.27.07 (2:24.87s)
304F 400m Individual Medley 5.11.38 (5:05.68s)
403F 800m Freestyle 9.35.07 (9:24.87s)
428F 100m Butterfly 1.08.81 (1:07.71s)
430F 200m Individual Medley 2.29.56 (2:26.86s)
1084 Matilda Powell-Tuck Chesham 05F 522D 50m Freestyle 29.28
1085 Grace Poynter Portsmouth Northsea 02F 227G 100m Breaststroke 1.15.68 (1:13.98s)
325G 200m Breaststroke 2.44.33
424G 50m Breaststroke 34.48
1087 Joshua Prendergast Tonbridge 06M 502C 1500m Freestyle 18.49.40
521C 50m Backstroke 32.37 (31.77s)
523C 200m Breaststroke 2.57.78 (2:54.78s)
604C 200m Freestyle 2.15.86
606C 100m Breaststroke 1.21.13
652C 400m Individual Medley 5.22.09 (5:16.59s)
701C 800m Freestyle 9.46.51
703C 200m Individual Medley 2.30.05
722C 50m Freestyle 29.26
726C 100m Backstroke 1.07.85 (1:06.65s)
801C 50m Breaststroke 36.94
803C 200m Backstroke 2.23.02 (2:20.62s)
851C 400m Freestyle 4.47.15
1088 Joshua Press City of Milton Keynes 03M 203F 50m Breaststroke 30.69
207F 100m Backstroke 1.00.64 (59.24s)
228F 100m Breaststroke 1.07.41 (1:05.51s)
330F 200m Individual Medley 2.13.03 (2:10.03s)
404F 400m Individual Medley 4.46.42 (4:40.22s)
425F 200m Breaststroke 2.30.04 (2:26.44s)
429F 400m Freestyle 4.15.37 (4:09.77s)
1090 Emily Price Rushmoor Royals 05F 601D 50m Breaststroke 36.35
723D 200m Breaststroke 2.58.33 (2:55.33s)
806D 100m Breaststroke 1.21.19 (1:19.59s)
1091 Olivia Price Rushmoor Royals 04F 227E 100m Breaststroke 1.16.22 (1:14.52s)
325E 200m Breaststroke 2.49.30 (2:46.20s)
424E 50m Breaststroke 35.39
1092 Filip Price Guildford City 04M 324E 50m Butterfly 28.40
423E 50m Backstroke 30.72
1093 Oskar Priesemann Winchester City Penguins 04M 102E 800m Freestyle 8.51.28
205E 200m Freestyle 2.02.20
226E 200m Butterfly 2.12.67
326E 200m Backstroke 2.18.99 (2:16.49s)
404E 400m Individual Medley 4.53.13
427E 100m Butterfly 1.01.96
429E 400m Freestyle 4.14.51
1094 Cerys Prince-Rayner Winchester City Penguins 04F 206E 200m Backstroke 2.32.04 (2:29.74s)
1095 Charlotte Prince-Rayner Winchester City Penguins 02F 206G 200m Backstroke 2.18.67 (2:16.17s)
223G 50m Backstroke 30.70 (30.00s)
304G 400m Individual Medley 5.11.33 (5:05.63s)
327G 100m Backstroke 1.05.24 (1:03.94s)
329G 400m Freestyle 4.30.97 (4:25.77s)
403G 800m Freestyle 9.23.29 (9:12.89s)
426G 200m Freestyle 2.08.88 (2:06.18s)
1097 Michael Procter Bicester Blue Fins 93M 224G 50m Freestyle 24.71 (23.81s)
324G 50m Butterfly 26.16
1098 Benjamin Prosser Wycombe District 00M 102G 800m Freestyle 8.43.79
205G 200m Freestyle 1.56.91 (1:53.91s)
207G 100m Backstroke 1.00.38 (58.98s)
330G 200m Individual Medley 2.10.84 (2:07.84s)
423G 50m Backstroke 28.12 (27.42s)
429G 400m Freestyle 4.03.18 (3:57.38s)
1099 Edward Pullen Abingdon Vale 07M 521B 50m Backstroke 36.20 (35.60s)
1100 Sam Pyefinch Maxwell 05M 521D 50m Backstroke 30.36 (29.66s)
525D 100m Freestyle 58.91 (57.51s)
602D 50m Butterfly 28.59
604D 200m Freestyle 2.11.06 (2:08.36s)
652D 400m Individual Medley 5.06.92 (5:01.12s)
703D 200m Individual Medley 2.28.83 (2:26.13s)
722D 50m Freestyle 27.07 (26.27s)
724D 200m Butterfly 2.28.06 (2:25.96s)
726D 100m Backstroke 1.06.57 (1:05.27s)
803D 200m Backstroke 2.25.34 (2:22.94s)
805D 100m Butterfly 1.05.46
851D 400m Freestyle 4.38.45 (4:33.35s)
1101 Emily Quick Fareham Nomads 04F 206E 200m Backstroke 2.30.62 (2:28.32s)
223E 50m Backstroke 32.67 (32.07s)
327E 100m Backstroke 1.09.15 (1:07.95s)
1102 Lucy Quill Amersham 07F 503B 200m Individual Medley 2.46.06
522B 50m Freestyle 30.18
524B 200m Butterfly 2.58.27
605B 100m Butterfly 1.17.25
651B 400m Freestyle 5.09.81
725B 100m Freestyle 1.06.82
802B 50m Butterfly 33.14
804B 200m Freestyle 2.26.36
1103 Nicole Quiller Maidstone 07F 501B 800m Freestyle 10.07.12
522B 50m Freestyle 29.53
526B 100m Backstroke 1.10.42 (1:09.22s)
601B 50m Breaststroke 37.36
603B 200m Backstroke 2.30.77
651B 400m Freestyle 4.53.91
702B 1500m Freestyle 19.23.59
721B 50m Backstroke 33.51
723B 200m Breaststroke 2.58.31
725B 100m Freestyle 1.04.02
804B 200m Freestyle 2.19.99
806B 100m Breaststroke 1.21.12
1104 Annabelle Quinn City of Milton Keynes 06F 522C 50m Freestyle 30.15 (29.45s)
1105 Rory Quirk Guildford City 04M 205E 200m Freestyle 2.01.80 (1:58.90s)
207E 100m Backstroke 1.03.91 (1:02.61s)
224E 50m Freestyle 26.15
328E 100m Freestyle 56.68
330E 200m Individual Medley 2.18.60 (2:15.70s)
404E 400m Individual Medley 4.57.13 (4:51.13s)
429E 400m Freestyle 4.19.29 (4:13.79s)
1106 Ailish Rabey Beau Sejour 04F 101E 1500m Freestyle 18.54.41 (18:36.11s) Withdrawn
208E 100m Freestyle 1.02.03 (1:00.63s) Withdrawn
403E 800m Freestyle 9.44.24 (9:34.24s) Withdrawn
426E 200m Freestyle 2.13.71 (2:11.11s) Withdrawn
1107 Shay Race Windsor 01M 324G 50m Butterfly 26.31
1108 Amelie Radford Guildford City 07F 522B 50m Freestyle 30.33
725B 100m Freestyle 1.08.03
1109 Madeleine Rae Chalfont Otters 06F 603C 200m Backstroke 2.38.17 (2:35.97s)
721C 50m Backstroke 33.39 (32.79s)
1110 Mathew Raffill University of Surrey 00M 207G 100m Backstroke 1.00.84 Withdrawn
423G 50m Backstroke 28.25
1111 Hettie Rankin Hastings Seagull 05F 721D 50m Backstroke 33.55
802D 50m Butterfly 31.79
1112 Amber Ranson Atlantis 05F 522D 50m Freestyle 28.33
526D 100m Backstroke 1.07.47 (1:06.27s)
603D 200m Backstroke 2.26.83 (2:24.53s)
721D 50m Backstroke 31.24
725D 100m Freestyle 1.01.22
804D 200m Freestyle 2.14.97
1113 Geo Ratouly City of Oxford 03M 205F 200m Freestyle 2.00.35
207F 100m Backstroke 1.02.30 (1:01.00s)
224F 50m Freestyle 25.22
328F 100m Freestyle 54.93
423F 50m Backstroke 28.90 (28.20s)
1114 Sebastian Rawes Abingdon Vale 04M 324E 50m Butterfly 28.14 (27.44s)
423E 50m Backstroke 30.30 (29.60s)
1115 Zachary Raymond Sevenoaks 04M 205E 200m Freestyle 2.03.39
224E 50m Freestyle 26.31
328E 100m Freestyle 56.05
1116 Charles Rayner Wycombe District 01M 203G 50m Breaststroke 30.46
228G 100m Breaststroke 1.06.11 (1:04.21s)
425G 200m Breaststroke 2.23.78 (2:20.08s)
1118 Matthew Readhead Maxwell 06M 523C 200m Breaststroke 2.52.71 (2:49.61s)
606C 100m Breaststroke 1.20.84 (1:19.24s)
652C 400m Individual Medley 5.33.44 (5:28.14s)
724C 200m Butterfly 2.47.04 (2:45.14s)
801C 50m Breaststroke 37.76 (36.96s)
1119 Matthew Redlich Chesham 02M 326G 200m Backstroke 2.18.13 (2:15.63s)
1120 Neil Redman Portsmouth Northsea 94M 203G 50m Breaststroke 28.81 (27.71s)
228G 100m Breaststroke 1.03.23 (1:01.23s)
1121 Samuel Redman Portsmouth Northsea 92M 203G 50m Breaststroke 30.15 (29.05s)
1122 Amelie Reece City of Milton Keynes 08F 524B 200m Butterfly 2.52.08 (2:50.28s)
1124 Tyler Reeve City of Milton Keynes 03M 205F 200m Freestyle 2.02.83 (1:59.93s)
207F 100m Backstroke 1.02.30 (1:01.00s)
226F 200m Butterfly 2.17.22 (2:14.92s)
324F 50m Butterfly 26.93
326F 200m Backstroke 2.12.07 (2:09.47s)
328F 100m Freestyle 56.33 (54.83s)
423F 50m Backstroke 29.47 (28.77s)
427F 100m Butterfly 59.83 (58.53s)
1125 William Reeves Thanet 05M 523D 200m Breaststroke 2.47.68 (2:44.48s)
604D 200m Freestyle 2.09.93 (2:07.23s)
606D 100m Breaststroke 1.20.05 (1:18.45s)
652D 400m Individual Medley 5.08.12 (5:02.32s)
703D 200m Individual Medley 2.28.01 (2:25.31s)
1127 Luke Reid RTW Monson 05M 521D 50m Backstroke 31.95 (31.25s)
722D 50m Freestyle 28.33
726D 100m Backstroke 1.08.40 (1:07.20s)
801D 50m Breaststroke 36.42
803D 200m Backstroke 2.25.87 (2:23.47s)
1128 Nicholas Reid Wycombe District 02M 404G 400m Individual Medley 4.53.51 (4:47.51s)
425G 200m Breaststroke 2.34.87 (2:31.47s)
429G 400m Freestyle 4.20.34 (4:14.94s)
1129 James Renshaw Lancing College 05M 521D 50m Backstroke 31.96
523D 200m Breaststroke 2.50.01
525D 100m Freestyle 59.95
602D 50m Butterfly 29.18
606D 100m Breaststroke 1.16.73
652D 400m Individual Medley 5.09.74
703D 200m Individual Medley 2.22.64
722D 50m Freestyle 27.70
801D 50m Breaststroke 35.11
805D 100m Butterfly 1.05.78
1130 Darcy Revitt Guildford City 05F 503D 200m Individual Medley 2.32.31 (2:29.71s)
522D 50m Freestyle 27.63
526D 100m Backstroke 1.10.31 (1:09.11s)
603D 200m Backstroke 2.27.34
721D 50m Backstroke 33.48
725D 100m Freestyle 1.00.42 (59.02s)
802D 50m Butterfly 31.96 (31.36s)
804D 200m Freestyle 2.16.77 (2:14.17s)
1132 Daisy Richards Black Lion 07F 601B 50m Breaststroke 40.99 (40.19s)
1133 Rosie Richards Rushmoor Royals 06F 503C 200m Individual Medley 2.37.51 (2:35.01s)
522C 50m Freestyle 29.06
601C 50m Breaststroke 37.30
651C 400m Freestyle 4.53.73
723C 200m Breaststroke 2.49.15 (2:45.95s)
725C 100m Freestyle 1.02.82
804C 200m Freestyle 2.19.41 (2:16.91s)
806C 100m Breaststroke 1.18.36
1134 Lauren Richards Bracknell and Wokingham 02F 227G 100m Breaststroke 1.17.08
325G 200m Breaststroke 2.42.74 (2:39.44s)
424G 50m Breaststroke 34.98
1137 Oliver Richardson Mid Sussex Marlins 04M 203E 50m Breaststroke 32.66
205E 200m Freestyle 2.04.43 (2:01.63s)
224E 50m Freestyle 25.12
324E 50m Butterfly 27.38
328E 100m Freestyle 55.75
423E 50m Backstroke 30.41
427E 100m Butterfly 1.01.03
1138 Lara Richmond Wycombe District 02F 206G 200m Backstroke 2.18.86 (2:16.36s)
223G 50m Backstroke 30.79
323G 50m Freestyle 28.18
327G 100m Backstroke 1.04.90 (1:03.60s)
1139 Gabrielle Riley Chesham 06F 601C 50m Breaststroke 39.20 (38.40s)
605C 100m Butterfly 1.13.21 (1:12.21s)
802C 50m Butterfly 32.31
1140 Cameron Rimmer Bracknell and Wokingham 05M 801D 50m Breaststroke 36.57
1141 Macy Ring Hailsham 02F 323G 50m Freestyle 28.18
1142 George Robert-Shaw Dorking 02M 224G 50m Freestyle 25.13
324G 50m Butterfly 27.59 (27.13s)
328G 100m Freestyle 54.27
1143 Oscar Robert-Shaw Dorking 04M 324E 50m Butterfly 28.47
1144 Jemma Roberts Bracknell and Wokingham 07F 522B 50m Freestyle 31.17
601B 50m Breaststroke 39.03
723B 200m Breaststroke 3.10.73
802B 50m Butterfly 33.77
806B 100m Breaststroke 1.28.40
1145 Martha Roberts Sevenoaks 06F 601C 50m Breaststroke 37.37
723C 200m Breaststroke 3.02.36 (2:59.46s)
806C 100m Breaststroke 1.24.74 (1:23.24s)
1146 Lottie Roberts Guildford City 07F 501B 800m Freestyle 10.16.96
503B 200m Individual Medley 2.36.71 (2:34.21s)
522B 50m Freestyle 28.40
526B 100m Backstroke 1.09.82 (1:08.62s)
603B 200m Backstroke 2.33.00 (2:30.70s)
605B 100m Butterfly 1.06.40
651B 400m Freestyle 4.51.69
721B 50m Backstroke 32.74
725B 100m Freestyle 1.02.09
802B 50m Butterfly 29.07
804B 200m Freestyle 2.14.32
852B 400m Individual Medley 5.32.75
1147 Jamie Robertson Portsmouth Northsea 00M 207G 100m Backstroke 57.32 (55.82s)
326G 200m Backstroke 2.04.65 (2:01.85s)
427G 100m Butterfly 57.13
1148 Nathaniel Rodrigues Sevenoaks 02M 224G 50m Freestyle 24.23
226G 200m Butterfly 2.17.04 (2:14.74s)
328G 100m Freestyle 54.49
427G 100m Butterfly 59.91
1149 Sophie Rodwell Atlantis 07F 522B 50m Freestyle 31.28
1150 Milly Roe Thanet 04F 204E 50m Butterfly 31.17
1151 Theo Rogers Portsmouth Northsea 01M 205G 200m Freestyle 2.02.55 (1:59.65s)
226G 200m Butterfly 2.16.17 (2:13.87s)
1152 Selena Rogers Amersham 06F 522C 50m Freestyle 29.73
1153 Jordan Rogers-Mills East Invicta eXcel 03F 204F 50m Butterfly 29.73
1154 Alexandra Rolls Wildern Waves 07F 526B 100m Backstroke 1.16.91
603B 200m Backstroke 2.46.01 (2:43.91s)
721B 50m Backstroke 34.96
1156 Madeline Rowden Portsmouth Northsea 03F 208F 100m Freestyle 1.01.32 (59.92s)
323F 50m Freestyle 27.76
1157 Ben Rowett Guildford City 01M 226G 200m Butterfly 2.09.31
427G 100m Butterfly 57.53
1159 Evelyn Rowsell Fareham Nomads 04F 206E 200m Backstroke 2.26.42 (2:24.02s)
327E 100m Backstroke 1.09.20 (1:08.00s)
426E 200m Freestyle 2.15.30 (2:12.70s)
1160 George Rudd City of Oxford 02M 102G 800m Freestyle 9.00.19
226G 200m Butterfly 2.16.34 (2:14.04s)
303G 1500m Freestyle 17.01.62
425G 200m Breaststroke 2.30.49 (2:26.99s)
1161 Scarlett Russell Chalfont Otters 06F 721C 50m Backstroke 34.32 (33.72s)
1162 Mackenzie Russell Guildford City 05M 521D 50m Backstroke 30.71
525D 100m Freestyle 57.30
602D 50m Butterfly 29.21
604D 200m Freestyle 2.04.67
701D 800m Freestyle 9.13.71
722D 50m Freestyle 26.08
726D 100m Backstroke 1.05.49 (1:04.19s)
1163 Rabhi Ryan RTW Monson 05M 606D 100m Breaststroke 1.17.51 (1:15.91s)
801D 50m Breaststroke 34.39
1164 Nicole Ryan City of Oxford 98F 206G 200m Backstroke 2.19.12 (2:16.62s)
208G 100m Freestyle 59.64 (58.24s)
329G 400m Freestyle 4.22.16
426G 200m Freestyle 2.06.34
1165 Zoe Ryan Woking 05F 503D 200m Individual Medley 2.31.88
522D 50m Freestyle 28.97
526D 100m Backstroke 1.08.26
601D 50m Breaststroke 37.61
603D 200m Backstroke 2.27.01
721D 50m Backstroke 31.98
723D 200m Breaststroke 2.54.80
806D 100m Breaststroke 1.21.62
852D 400m Individual Medley 5.25.09
1166 Freddie Sadler Eastleigh 06M 602C 50m Butterfly 31.95
724C 200m Butterfly 2.43.66 (2:41.76s)
805C 100m Butterfly 1.11.68
1167 Grace Sainsbury Lancing College 05F 524D 200m Butterfly 2.42.88
605D 100m Butterfly 1.12.11
1168 Sefia Salih Brighton 07F 601B 50m Breaststroke 39.98 (39.18s)
723B 200m Breaststroke 3.03.06 (3:00.16s)
806B 100m Breaststroke 1.28.25 (1:26.85s)
1169 David Sanchez Tilehurst 05M 602D 50m Butterfly 29.81
703D 200m Individual Medley 2.27.80
726D 100m Backstroke 1.08.78
805D 100m Butterfly 1.06.15
1170 Anna Sanchez Tilehurst 07F 721B 50m Backstroke 34.39
802B 50m Butterfly 34.05
1171 Hirkiranjit Sandhu Atlantis 05F 651D 400m Freestyle 4.50.57
725D 100m Freestyle 1.03.81
1172 Emilia Sansome Wycombe District 01F 101G 1500m Freestyle 17.07.94
206G 200m Backstroke 2.20.85
403G 800m Freestyle 8.52.09 (8:41.09s)
426G 200m Freestyle 2.02.93 (2:00.03s)
1173 Thomas Sansome Wycombe District 03M 102F 800m Freestyle 8.42.64
226F 200m Butterfly 2.09.04
326F 200m Backstroke 2.15.02 (2:12.42s)
427F 100m Butterfly 59.69
429F 400m Freestyle 4.15.41 (4:09.81s)
1174 Oliver Sargent 1066 Swimmers 05M 521D 50m Backstroke 32.26 (31.66s)
602D 50m Butterfly 29.51
722D 50m Freestyle 28.30 (27.60s)
1175 Abigail Saunders Sevenoaks 07F 802B 50m Butterfly 34.44
1177 Oliver Sawyer Newport Pagnell 06M 521C 50m Backstroke 33.41 (32.81s)
722C 50m Freestyle 29.56
726C 100m Backstroke 1.10.90 (1:09.70s)
803C 200m Backstroke 2.34.63 (2:32.43s)
1178 Ryan Sawyer Beacon 07M 521B 50m Backstroke 36.65
1179 Anna Sayers Atlantis 05F 503D 200m Individual Medley 2.31.89
601D 50m Breaststroke 34.90
723D 200m Breaststroke 2.50.48
802D 50m Butterfly 31.53
806D 100m Breaststroke 1.16.83
1180 Matthew Scally Rushmoor Royals 02M 226G 200m Butterfly 2.13.01 (2:10.61s)
326G 200m Backstroke 2.19.78 (2:17.28s)
427G 100m Butterfly 1.01.04 (59.74s)
1183 Lily Scott Tigers (Jersey) 04F 101E 1500m Freestyle 18.25.93
208E 100m Freestyle 1.00.07
223E 50m Backstroke 31.52
323E 50m Freestyle 27.51
327E 100m Backstroke 1.06.55 (1:05.35s)
329E 400m Freestyle 4.33.45 (4:28.25s)
403E 800m Freestyle 9.42.57
426E 200m Freestyle 2.09.89
1184 Marcus Scullion Portsmouth Northsea 03M 205F 200m Freestyle 2.00.24 (1:57.34s)
207F 100m Backstroke 1.01.22 (59.82s)
226F 200m Butterfly 2.09.54 (2:07.04s)
324F 50m Butterfly 27.36
326F 200m Backstroke 2.11.22 (2:08.62s)
330F 200m Individual Medley 2.14.60 (2:11.60s)
427F 100m Butterfly 59.19
429F 400m Freestyle 4.16.40 (4:10.90s)
1185 Jamie Scutt Crawley 03M 203F 50m Breaststroke 32.09
228F 100m Breaststroke 1.09.75
425F 200m Breaststroke 2.30.60
1186 Harriet Seaton Reading 04F 206E 200m Backstroke 2.31.39
223E 50m Backstroke 33.14
1187 Noah Seeback Leatherhead 06M 722C 50m Freestyle 29.65
1188 Thomas Selby Wycombe District 02M 205G 200m Freestyle 2.02.26
207G 100m Backstroke 1.02.41 (1:01.11s)
224G 50m Freestyle 25.35
423G 50m Backstroke 29.14
427G 100m Butterfly 1.01.02
1190 Ali Setterfield Thanet 04M 224E 50m Freestyle 25.96
1191 Laurence Seymour Brighton 04M 423E 50m Backstroke 30.45 (29.75s)
1192 Faaris Sharif City of Oxford 07M 521B 50m Backstroke 36.90 (36.30s)
602B 50m Butterfly 34.96 (34.46s)
722B 50m Freestyle 31.70 (31.00s)
726B 100m Backstroke 1.18.11 (1:17.01s)
1193 Noelle Sharma Godalming 03F 227F 100m Breaststroke 1.19.59 (1:17.99s)
325F 200m Breaststroke 2.54.50
424F 50m Breaststroke 35.69
1194 Harry Sharp Rushmoor Royals 07M 521B 50m Backstroke 36.89 (36.29s)
606B 100m Breaststroke 1.28.75 (1:27.35s)
801B 50m Breaststroke 39.89 (39.09s)
1195 Emily Sharpe Chalfont Otters 04F 223E 50m Backstroke 32.87 (32.27s)
1196 Hannah Shaw City of Milton Keynes 02F 225G 200m Butterfly 2.30.06 (2:27.96s)
227G 100m Breaststroke 1.17.39 (1:15.79s)
304G 400m Individual Medley 5.13.42 (5:07.72s)
325G 200m Breaststroke 2.46.34 (2:43.14s)
428G 100m Butterfly 1.05.60
430G 200m Individual Medley 2.26.35
1197 Lottie Shaw City of Milton Keynes 04F 101E 1500m Freestyle 18.04.53 Withdrawn
208E 100m Freestyle 59.68 (58.28s)
323E 50m Freestyle 27.88 (27.08s)
329E 400m Freestyle 4.34.31 (4:29.11s)
403E 800m Freestyle 9.33.53 (9:23.33s)
426E 200m Freestyle 2.07.88 (2:05.18s)
430E 200m Individual Medley 2.29.39 (2:26.69s)
1198 Max Shaw City of Milton Keynes 05M 502D 1500m Freestyle 17.30.86
521D 50m Backstroke 31.47 (30.77s)
525D 100m Freestyle 59.49 (58.09s)
602D 50m Butterfly 29.43
604D 200m Freestyle 2.06.14
652D 400m Individual Medley 5.03.41
701D 800m Freestyle 9.17.27 (9:06.77s)
703D 200m Individual Medley 2.26.37 (2:23.67s)
724D 200m Butterfly 2.18.65
726D 100m Backstroke 1.05.85 (1:04.55s)
803D 200m Backstroke 2.21.60 (2:19.20s)
805D 100m Butterfly 1.04.31 (1:03.11s)
851D 400m Freestyle 4.27.65
1200 Emily Shaw Elmbridge Phoenix 06F 601C 50m Breaststroke 39.47
723C 200m Breaststroke 3.02.65
806C 100m Breaststroke 1.24.13 (1:22.63s)
1201 Frazer Shaw Wycombe District 02M 205G 200m Freestyle 2.03.45
1202 Amelie Shaw Guildford City 07F 503B 200m Individual Medley 2.44.22 (2:41.82s)
524B 200m Butterfly 2.49.19
601B 50m Breaststroke 41.18
651B 400m Freestyle 5.12.14 (5:07.64s)
723B 200m Breaststroke 3.09.85 (3:07.05s)
804B 200m Freestyle 2.27.76
852B 400m Individual Medley 5.56.04
1203 Sophie Shaw Mid Sussex Marlins 02F 204G 50m Butterfly 28.57
206G 200m Backstroke 2.16.40
223G 50m Backstroke 29.99
323G 50m Freestyle 27.51
327G 100m Backstroke 1.03.25
1204 Rory Shayler Alton and District 07M 606B 100m Breaststroke 1.32.44 (1:31.04s)
1205 Rohan Shearer Elmbridge Phoenix 06M 521C 50m Backstroke 32.01 (31.41s)
726C 100m Backstroke 1.12.91 (1:11.81s)
1206 Sam Sheppard Portsmouth Northsea 02M 203G 50m Breaststroke 32.72
205G 200m Freestyle 2.02.94
1208 Jodie Shoesmith Hastings Seagull 97F 424G 50m Breaststroke 33.86 (32.96s)
1209 Nathaniel Shonubi Crawley 05M 602D 50m Butterfly 29.74
606D 100m Breaststroke 1.18.57
722D 50m Freestyle 27.86
801D 50m Breaststroke 35.55
1210 Alys Short Mid Sussex Marlins 07F 802B 50m Butterfly 34.32
1211 Abbie Shorthouse Hailsham 02F 223G 50m Backstroke 31.79 (31.09s)
1212 Ben Shorthouse Hailsham 05M 521D 50m Backstroke 31.26
523D 200m Breaststroke 2.51.86
606D 100m Breaststroke 1.18.89
726D 100m Backstroke 1.08.31
801D 50m Breaststroke 36.44 (35.54s)
803D 200m Backstroke 2.28.08
1213 Noah Shoukry Wycombe District 05M 724D 200m Butterfly 2.31.90 (2:29.80s)
805D 100m Butterfly 1.06.39
1214 Maia Shouksmith Godalming 01F 424G 50m Breaststroke 35.13
1215 Holly Showler City of Milton Keynes 05F 501D 800m Freestyle 9.52.59 (9:42.79s)
503D 200m Individual Medley 2.37.57 (2:35.07s)
526D 100m Backstroke 1.10.61 (1:09.41s)
603D 200m Backstroke 2.31.22 (2:28.92s)
651D 400m Freestyle 4.45.85 (4:40.85s)
721D 50m Backstroke 33.29 (32.69s)
725D 100m Freestyle 1.03.50 (1:02.20s)
802D 50m Butterfly 32.14 (31.54s)
804D 200m Freestyle 2.16.57 (2:13.97s)
1216 Tobi Sijuade Thanet 02M 203G 50m Breaststroke 30.75
224G 50m Freestyle 25.48
228G 100m Breaststroke 1.09.19
324G 50m Butterfly 26.13
1217 Safiya Sillah City of Oxford 03F 204F 50m Butterfly 31.08 (30.48s)
208F 100m Freestyle 59.45
227F 100m Breaststroke 1.15.41
323F 50m Freestyle 27.00
424F 50m Breaststroke 33.48
426F 200m Freestyle 2.11.06 (2:08.36s)
1218 Kayden Sillah City of Oxford 06M 523C 200m Breaststroke 2.43.88
525C 100m Freestyle 1.03.92 (1:02.62s)
606C 100m Breaststroke 1.17.03
652C 400m Individual Medley 5.32.05 (5:26.75s)
703C 200m Individual Medley 2.35.44
722C 50m Freestyle 28.94
801C 50m Breaststroke 35.80
1219 Scarlett Sim Guildford City 08F 524B 200m Butterfly 2.54.25 (2:52.45s)
605B 100m Butterfly 1.17.23 (1:16.23s)
802B 50m Butterfly 34.21
1220 Robin Simons Guildford City 07F 503B 200m Individual Medley 2.47.57 (2:45.17s)
524B 200m Butterfly 3.01.30 (2:59.50s)
603B 200m Backstroke 2.45.57
852B 400m Individual Medley 5.51.79 (5:46.79s)
1221 Christopher Sims City of Oxford 03M 203F 50m Breaststroke 32.56
228F 100m Breaststroke 1.09.62 (1:07.82s)
330F 200m Individual Medley 2.19.46 (2:16.56s)
425F 200m Breaststroke 2.31.71
1222 Harry Sinclair RTW Monson 04M 324E 50m Butterfly 27.99
1223 Sophie Siong City of Milton Keynes 05F 522D 50m Freestyle 29.52
725D 100m Freestyle 1.03.78
802D 50m Butterfly 31.49
1224 Danielle Siong City of Milton Keynes 07F 522B 50m Freestyle 31.39
526B 100m Backstroke 1.18.20 (1:17.10s)
601B 50m Breaststroke 38.05
723B 200m Breaststroke 3.05.92
806B 100m Breaststroke 1.25.40
1225 Christopher Skelton City of Oxford 05M 521D 50m Backstroke 32.31 (31.71s)
525D 100m Freestyle 1.00.37
602D 50m Butterfly 30.33 (29.73s)
604D 200m Freestyle 2.12.49 (2:09.79s)
1226 Nicholas Skelton City of Oxford 03M 205F 200m Freestyle 2.01.26
326F 200m Backstroke 2.04.88
328F 100m Freestyle 54.87
1227 Evie Slater Thanet 06F 501C 800m Freestyle 9.59.21
526C 100m Backstroke 1.12.94
603C 200m Backstroke 2.33.45
651C 400m Freestyle 4.55.59
702C 1500m Freestyle 19.36.91
721C 50m Backstroke 34.54
725C 100m Freestyle 1.04.83
804C 200m Freestyle 2.18.70
1228 Megan Smit City of Oxford 03F 101F 1500m Freestyle 18.07.49
304F 400m Individual Medley 5.13.58
329F 400m Freestyle 4.35.49
403F 800m Freestyle 9.23.62 (9:13.22s)
430F 200m Individual Medley 2.27.52 (2:24.82s)
1229 Rebekka Smit City of Oxford 06F 524C 200m Butterfly 2.48.64 (2:46.74s)
852C 400m Individual Medley 5.41.97
1230 Evie Smith Maidstone 07F 503B 200m Individual Medley 2.40.78
522B 50m Freestyle 30.80
526B 100m Backstroke 1.13.40 (1:12.30s)
601B 50m Breaststroke 38.07
603B 200m Backstroke 2.41.42
651B 400m Freestyle 5.05.63
721B 50m Backstroke 35.13
723B 200m Breaststroke 2.57.00
802B 50m Butterfly 33.25
806B 100m Breaststroke 1.23.43
852B 400m Individual Medley 5.46.38
1231 Ruby Smith Abingdon Vale 07F 605B 100m Butterfly 1.18.83
1232 Jake Smith City of Southampton 06M 722C 50m Freestyle 29.37
724C 200m Butterfly 2.47.54 (2:45.64s)
1233 Ella Smith Rushmoor Royals 05F 524D 200m Butterfly 2.43.00 (2:41.00s)
526D 100m Backstroke 1.10.40 (1:09.20s)
603D 200m Backstroke 2.28.72 (2:26.42s)
605D 100m Butterfly 1.11.54 (1:10.44s)
725D 100m Freestyle 1.04.01
802D 50m Butterfly 32.10
852D 400m Individual Medley 5.35.86 (5:30.56s)
1234 Rebecca Smith Littlehampton 06F 601C 50m Breaststroke 38.48
723C 200m Breaststroke 3.04.03 (3:01.13s)
1235 Maya Smith Bracknell and Wokingham 04F 325E 200m Breaststroke 2.54.58 (2:51.48s)
424E 50m Breaststroke 37.23
1236 Isabelle Smith Epsom District 05F 702D 1500m Freestyle 19.13.84
1237 Kreswin Smith Amersham 06F 501C 800m Freestyle 10.05.44
503C 200m Individual Medley 2.39.27
522C 50m Freestyle 29.62
524C 200m Butterfly 2.40.71
526C 100m Backstroke 1.12.58
603C 200m Backstroke 2.34.67 (2:32.47s)
605C 100m Butterfly 1.11.96
651C 400m Freestyle 4.55.23
702C 1500m Freestyle 19.32.14
721C 50m Backstroke 33.30
725C 100m Freestyle 1.04.65
802C 50m Butterfly 32.42
804C 200m Freestyle 2.18.16
852C 400m Individual Medley 5.40.30
1238 Liam Smith Wycombe District 05M 523D 200m Breaststroke 2.51.86
606D 100m Breaststroke 1.18.75
801D 50m Breaststroke 36.02
1239 Katie Smith Guildford City 06F 601C 50m Breaststroke 38.69 (37.89s)
723C 200m Breaststroke 2.57.96
806C 100m Breaststroke 1.23.25 (1:21.75s)
1241 Alexander Smith Woking 90M 224G 50m Freestyle 23.58 (22.68s)
1242 George Snow Fareham Nomads 06M 521C 50m Backstroke 33.88 (33.28s)
726C 100m Backstroke 1.12.75 (1:11.65s)
803C 200m Backstroke 2.36.33 (2:34.13s)
1243 Luca Soleil-Arnephy Bicester Blue Fins 02M 425G 200m Breaststroke 2.34.02 (2:30.52s)
1245 Nalinratn Sophastienphong City of Oxford 07F 501B 800m Freestyle 10.17.45
503B 200m Individual Medley 2.47.67
522B 50m Freestyle 31.12 (30.42s)
524B 200m Butterfly 2.44.77 (2:42.87s)
526B 100m Backstroke 1.12.82 (1:11.72s)
603B 200m Backstroke 2.40.13 (2:37.93s)
605B 100m Butterfly 1.15.73 (1:14.73s)
651B 400m Freestyle 5.10.59
702B 1500m Freestyle 19.35.37 (19:17.67s)
721B 50m Backstroke 34.70
723B 200m Breaststroke 3.02.72 (2:59.82s)
725B 100m Freestyle 1.06.14 (1:04.84s)
804B 200m Freestyle 2.23.49 (2:21.09s)
806B 100m Breaststroke 1.27.14 (1:25.64s)
852B 400m Individual Medley 5.40.31 (5:35.11s)
1246 Annabelle Souter Beacon 07F 503B 200m Individual Medley 2.47.13
522B 50m Freestyle 30.64
651B 400m Freestyle 5.03.82
702B 1500m Freestyle 20.06.46
725B 100m Freestyle 1.06.65
804B 200m Freestyle 2.25.47 (2:23.07s)
852B 400m Individual Medley 5.52.86
1247 Rebecca South Shiverers 03F 204F 50m Butterfly 31.18
223F 50m Backstroke 31.71 (31.01s)
323F 50m Freestyle 28.47 (27.77s)
327F 100m Backstroke 1.08.68 (1:07.48s)
329F 400m Freestyle 4.42.21 (4:37.21s)
426F 200m Freestyle 2.13.41 (2:10.81s)
430F 200m Individual Medley 2.31.72 (2:29.12s)
1248 Harriet Southey Guildford City 04F 223E 50m Backstroke 31.79 (31.09s)
327E 100m Backstroke 1.07.97
1249 Mia Spencer Alton and District 03F 223F 50m Backstroke 31.54 (30.84s)
327F 100m Backstroke 1.07.89 (1:06.69s)
1250 Thomas Spencer Gosport Dolphins 05M 521D 50m Backstroke 30.57
602D 50m Butterfly 30.29
722D 50m Freestyle 27.77
726D 100m Backstroke 1.08.68 (1:07.48s)
1251 Kaylie Spriddle Newport Pagnell 07F 601B 50m Breaststroke 41.18 (40.38s)
1252 Harshika Srivastava Wycombe District 07F 503B 200m Individual Medley 2.44.05 (2:41.65s)
522B 50m Freestyle 31.03
526B 100m Backstroke 1.14.26 (1:13.16s)
601B 50m Breaststroke 39.07
603B 200m Backstroke 2.41.37 (2:39.27s)
605B 100m Butterfly 1.18.30
651B 400m Freestyle 5.12.02
721B 50m Backstroke 34.83 (34.23s)
723B 200m Breaststroke 3.08.23
725B 100m Freestyle 1.07.67
802B 50m Butterfly 33.75
804B 200m Freestyle 2.25.71
806B 100m Breaststroke 1.25.50
852B 400m Individual Medley 5.49.70 (5:44.60s)
1253 Helen St John-Mosse Portsmouth Northsea 97F 225G 200m Butterfly 2.30.64 (2:28.54s)
1254 Hannah St John-Mosse Portsmouth Northsea 00F 225G 200m Butterfly 2.29.84 (2:27.74s)
1255 Talia Staines Bourne End 02F 101G 1500m Freestyle 18.35.09 (18:16.39s)
403G 800m Freestyle 9.39.90 (9:29.80s)
1256 Oren Staines Bourne End 07M 502B 1500m Freestyle 20.01.12 (19:43.82s)
521B 50m Backstroke 35.13 (34.53s)
525B 100m Freestyle 1.05.27 (1:03.97s)
602B 50m Butterfly 34.22 (33.62s)
604B 200m Freestyle 2.21.28 (2:18.78s)
652B 400m Individual Medley 5.42.09 (5:36.89s)
701B 800m Freestyle 10.19.37 (10:09.97s)
703B 200m Individual Medley 2.42.92 (2:40.52s)
722B 50m Freestyle 30.35 (29.65s)
726B 100m Backstroke 1.15.26 (1:14.16s)
1259 Ellis Stanhope RTW Monson 02M 102G 800m Freestyle 8.34.61
205G 200m Freestyle 1.57.53
226G 200m Butterfly 2.12.15
303G 1500m Freestyle 16.45.40
328G 100m Freestyle 54.97
330G 200m Individual Medley 2.17.49
404G 400m Individual Medley 4.53.24
427G 100m Butterfly 59.68
429G 400m Freestyle 4.12.48
1260 Anna Stansfield Leatherhead 03F 227F 100m Breaststroke 1.17.08 (1:15.38s)
304F 400m Individual Medley 5.20.94
325F 200m Breaststroke 2.51.30
424F 50m Breaststroke 34.66
430F 200m Individual Medley 2.32.26 (2:29.66s)
1261 Joseph Stapert Newport Pagnell 04M 203E 50m Breaststroke 32.69
228E 100m Breaststroke 1.10.85 (1:09.05s)
425E 200m Breaststroke 2.36.69
1265 Kyarra Steele Elmbridge Phoenix 06F 522C 50m Freestyle 29.04
601C 50m Breaststroke 39.50
725C 100m Freestyle 1.04.55
802C 50m Butterfly 32.37
804C 200m Freestyle 2.21.22
1266 Isabelle Steer Crawley 06F 526C 100m Backstroke 1.12.80
605C 100m Butterfly 1.13.40
721C 50m Backstroke 32.30
802C 50m Butterfly 31.70
1267 Beth Steevens Rushmoor Royals 04F 227E 100m Breaststroke 1.16.95 (1:15.25s)
325E 200m Breaststroke 2.49.62 (2:46.52s)
424E 50m Breaststroke 36.22
1269 Joseph Stemp Godalming 04M 324E 50m Butterfly 28.66
1270 Oliver Stemp Guildford City 01M 203G 50m Breaststroke 30.68
1271 Abigail Stemp Woking 03F 204F 50m Butterfly 29.26
208F 100m Freestyle 1.00.85 (59.45s)
225F 200m Butterfly 2.22.07 (2:19.87s)
428F 100m Butterfly 1.04.98
1273 Siena Stephens Tigers (Jersey) 07F 501B 800m Freestyle 10.27.64 (10:18.34s)
651B 400m Freestyle 5.11.85 (5:07.25s)
1274 Mia Stephenson Rushmoor Royals 04F 204E 50m Butterfly 29.58 (28.98s)
208E 100m Freestyle 1.02.00 (1:00.60s)
223E 50m Backstroke 32.05 (31.45s)
323E 50m Freestyle 28.43 (27.73s)
428E 100m Butterfly 1.07.66 (1:06.56s)
1275 Ellis Stephenson Newport Pagnell 04M 207E 100m Backstroke 1.00.39 (58.99s)
224E 50m Freestyle 26.28 (25.48s)
324E 50m Butterfly 28.33 (27.63s)
326E 200m Backstroke 2.10.69 (2:08.09s)
328E 100m Freestyle 56.63 (55.13s)
330E 200m Individual Medley 2.19.71 (2:16.91s)
423E 50m Backstroke 28.02 (27.32s)
427E 100m Butterfly 1.01.99 (1:00.79s)
1276 Ruby Stephenson Newport Pagnell 07F 503B 200m Individual Medley 2.38.81 (2:36.31s)
522B 50m Freestyle 30.93
526B 100m Backstroke 1.12.66 (1:11.56s)
601B 50m Breaststroke 38.19 (37.39s)
603B 200m Backstroke 2.34.86
605B 100m Butterfly 1.15.54 (1:14.54s)
651B 400m Freestyle 5.10.90 (5:06.30s)
721B 50m Backstroke 34.42
723B 200m Breaststroke 2.58.73 (2:55.73s)
725B 100m Freestyle 1.06.92 (1:05.62s)
802B 50m Butterfly 34.23 (33.63s)
804B 200m Freestyle 2.26.89 (2:24.49s)
806B 100m Breaststroke 1.23.82
852B 400m Individual Medley 5.37.68
1277 Edgar Stepliuk Abingdon Vale 06M 521C 50m Backstroke 34.15
523C 200m Breaststroke 2.52.00 (2:48.90s)
606C 100m Breaststroke 1.20.36
652C 400m Individual Medley 5.32.89 (5:27.59s)
703C 200m Individual Medley 2.37.55 (2:35.05s)
726C 100m Backstroke 1.11.38 (1:10.18s)
801C 50m Breaststroke 36.78 (35.88s)
803C 200m Backstroke 2.34.39 (2:32.19s)
1279 Samuel Sterry Tigers (Jersey) 07M 502B 1500m Freestyle 19.50.20
521B 50m Backstroke 35.34
523B 200m Breaststroke 3.13.19 (3:10.39s)
525B 100m Freestyle 1.04.84
602B 50m Butterfly 33.68 (33.08s)
604B 200m Freestyle 2.20.74 (2:18.24s)
652B 400m Individual Medley 5.34.42 (5:29.12s)
701B 800m Freestyle 10.24.72 (10:15.42s)
703B 200m Individual Medley 2.42.67
722B 50m Freestyle 30.77 (30.07s)
724B 200m Butterfly 2.45.50
726B 100m Backstroke 1.12.99 (1:11.89s)
803B 200m Backstroke 2.33.84 (2:31.64s)
805B 100m Butterfly 1.15.89
851B 400m Freestyle 4.49.13
1280 Ana Stevenson Staines 04F 204E 50m Butterfly 30.90
1281 Charlotte Stevenson Bracknell and Wokingham 02F 204G 50m Butterfly 29.78
208G 100m Freestyle 59.63
426G 200m Freestyle 2.07.61
1282 Ryan Steward Bicester Blue Fins 87M 203G 50m Breaststroke 30.77
1284 Ruby Stewart Rushmoor Royals 07F 503B 200m Individual Medley 2.47.94 (2:45.54s)
603B 200m Backstroke 2.39.83
702B 1500m Freestyle 20.23.27
723B 200m Breaststroke 3.07.26 (3:04.46s)
806B 100m Breaststroke 1.27.89
852B 400m Individual Medley 5.56.56
1285 Toby Stewart Guildford City 03M 102F 800m Freestyle 8.49.57
207F 100m Backstroke 1.00.49
226F 200m Butterfly 2.14.25
326F 200m Backstroke 2.10.05
423F 50m Backstroke 28.77 (26.52s)
427F 100m Butterfly 59.42
429F 400m Freestyle 4.15.90
1286 Erin Stewart Witney and District 06F 522C 50m Freestyle 29.95 (29.25s)
526C 100m Backstroke 1.13.48 (1:12.38s)
651C 400m Freestyle 4.55.99 (4:51.19s)
721C 50m Backstroke 33.45 (32.85s)
723C 200m Breaststroke 3.04.87 (3:01.97s)
725C 100m Freestyle 1.04.52 (1:03.22s)
806C 100m Breaststroke 1.24.86 (1:23.36s)
1287 Mia Stillwell Isle of Wight 05F 601D 50m Breaststroke 37.38
723D 200m Breaststroke 2.56.87
1288 Ava Stirling Havant and Waterlooville 04F 225E 200m Butterfly 2.37.75 (2:35.75s)
1289 Evie Stockdale Hastings Seagull 06F 526C 100m Backstroke 1.14.12
721C 50m Backstroke 34.22
1290 Imogen Stoddart Sevenoaks 05F 601D 50m Breaststroke 35.58
721D 50m Backstroke 33.40
802D 50m Butterfly 31.66
806D 100m Breaststroke 1.20.99
1291 Amelia Stone Mid Sussex Marlins 04F 204E 50m Butterfly 28.93
223E 50m Backstroke 32.75 (32.15s)
227E 100m Breaststroke 1.17.48 (1:15.88s)
323E 50m Freestyle 28.92 (28.22s)
325E 200m Breaststroke 2.44.45 (2:41.25s)
424E 50m Breaststroke 35.29
428E 100m Butterfly 1.06.72 (1:05.62s)
430E 200m Individual Medley 2.28.05 (2:25.35s)
1292 Adrien Storck-Wihlidal Didcot Barramundi 07M 801B 50m Breaststroke 41.72
1294 Dominik Strba Crawley 03M 226F 200m Butterfly 2.18.65
404F 400m Individual Medley 4.58.67
1295 Nicol Strba Crawley 07F 524B 200m Butterfly 3.00.90
1296 Benjamin Strebel Sevenoaks 04M 226E 200m Butterfly 2.23.63 (2:21.43s)
1297 Amy Strode Farnham 04F 204E 50m Butterfly 31.00
223E 50m Backstroke 33.12 (32.52s)
225E 200m Butterfly 2.32.25
304E 400m Individual Medley 5.26.25 (5:20.85s)
428E 100m Butterfly 1.08.95
1298 Georgia Strode Farnham 06F 526C 100m Backstroke 1.12.48 (1:11.38s)
721C 50m Backstroke 34.38 (33.78s)
1299 Andre Strydom RTW Monson 02M 226G 200m Butterfly 2.12.72
324G 50m Butterfly 26.42
326G 200m Backstroke 2.11.56 (2:08.96s)
330G 200m Individual Medley 2.12.01
404G 400m Individual Medley 4.48.97
427G 100m Butterfly 59.88
1300 Jack Stuart Hart 06M 602C 50m Butterfly 32.35
722C 50m Freestyle 29.60
1301 Matthew Sturgess City of Milton Keynes 04M 205E 200m Freestyle 2.05.07
429E 400m Freestyle 4.25.00 (4:19.60s)
1302 Jessica Sugden City of Canterbury 06F 524C 200m Butterfly 2.49.19 (2:47.29s)
802C 50m Butterfly 32.33
1304 Matthew Sullivan Fareham Nomads 02M 404G 400m Individual Medley 4.54.68 (4:48.68s)
1305 Lola Sutton Thanet 06F 503C 200m Individual Medley 2.38.43 (2:35.93s)
524C 200m Butterfly 2.40.83 (2:38.83s)
603C 200m Backstroke 2.38.07 (2:35.87s)
605C 100m Butterfly 1.12.17
651C 400m Freestyle 5.00.98 (4:56.28s)
802C 50m Butterfly 32.59
1306 Joseph Swart Tigers (Jersey) 06M 502C 1500m Freestyle 19.05.09 (18:46.89s)
525C 100m Freestyle 1.01.90 (1:00.50s)
604C 200m Freestyle 2.17.03 (2:14.43s)
652C 400m Individual Medley 5.33.97 (5:28.67s)
703C 200m Individual Medley 2.38.83
805C 100m Butterfly 1.13.99
851C 400m Freestyle 4.47.45
1308 Marcus Swinerd East Invicta eXcel 06M 801C 50m Breaststroke 38.61 (37.81s)
1309 Kelsey Sym Abingdon Vale 06F 524C 200m Butterfly 2.47.52 (2:45.62s)
603C 200m Backstroke 2.36.95 (2:34.75s)
651C 400m Freestyle 4.56.16 (4:51.36s)
725C 100m Freestyle 1.05.26 (1:03.96s)
852C 400m Individual Medley 5.45.65 (5:40.55s)
1310 Isabelle Symonds Hailsham 08F 522B 50m Freestyle 31.36
605B 100m Butterfly 1.18.78
1311 Onioluwa Taiwo Winchester City Penguins 02F 208G 100m Freestyle 59.62
323G 50m Freestyle 26.97
424G 50m Breaststroke 35.57
1312 Yasmin Taleb Staines 06F 524C 200m Butterfly 2.48.06 (2:46.16s)
1313 Charlottte Tame Epsom District 03F 208F 100m Freestyle 1.01.12
323F 50m Freestyle 28.07
1314 Mana Tanaka Woking 07F 725B 100m Freestyle 1.06.71
804B 200m Freestyle 2.27.71
1316 Adam Taylor Havant and Waterlooville 05M 521D 50m Backstroke 32.00 (31.30s)
726D 100m Backstroke 1.08.32 (1:07.12s)
803D 200m Backstroke 2.26.21 (2:23.81s)
1317 Rhyseren Taylor Eastleigh 06F 524C 200m Butterfly 2.47.18 (2:45.28s)
651C 400m Freestyle 4.59.41
1319 Leon Taylor Worthing 06M 523C 200m Breaststroke 2.57.11 (2:54.11s)
602C 50m Butterfly 31.99
606C 100m Breaststroke 1.22.04 (1:20.44s)
652C 400m Individual Medley 5.38.87
703C 200m Individual Medley 2.36.99 (2:34.49s)
801C 50m Breaststroke 37.72
803C 200m Backstroke 2.35.11 (2:32.91s)
1321 Robert Taylor East Grinstead 06M 602C 50m Butterfly 32.54
724C 200m Butterfly 2.52.04
805C 100m Butterfly 1.11.86
1323 Freya Taylor Guildford City 05F 501D 800m Freestyle 9.50.39
524D 200m Butterfly 2.39.32
651D 400m Freestyle 4.49.45
702D 1500m Freestyle 18.43.59
852D 400m Individual Medley 5.30.16 (5:24.76s)
1324 Ewan Taylor Guildford City 02M 203G 50m Breaststroke 31.45
224G 50m Freestyle 24.99
324G 50m Butterfly 27.58
328G 100m Freestyle 55.23 (53.73s)
330G 200m Individual Medley 2.17.77 (2:14.87s)
1325 Andrew Taylor City of Oxford 05M 805D 100m Butterfly 1.08.71 (1:07.61s)
1326 Euan Terry Sevenoaks 04M 205E 200m Freestyle 2.03.44 (2:00.64s)
226E 200m Butterfly 2.20.16 (2:17.86s)
324E 50m Butterfly 28.42
427E 100m Butterfly 1.02.05
1327 Rhiannon Thomas Windsor 07F 601B 50m Breaststroke 39.09
1329 Ffion Thomas Bracknell and Wokingham 00F 204G 50m Butterfly 30.26
223G 50m Backstroke 31.79
1332 Katie Thompson Amersham 02F 329G 400m Freestyle 4.28.74
403G 800m Freestyle 9.11.96
426G 200m Freestyle 2.07.16
1333 Fae Thompson Hamble Aquatics 03F 323F 50m Freestyle 28.71 (28.01s)
424F 50m Breaststroke 36.34 (35.44s)
1334 Isaac Thompson Tigers (Jersey) 08M 701B 800m Freestyle 10.05.47
722B 50m Freestyle 31.20
726B 100m Backstroke 1.14.73
803B 200m Backstroke 2.32.03
805B 100m Butterfly 1.16.32
851B 400m Freestyle 4.49.84
1335 Joshua Thompson Woking 04M 203E 50m Breaststroke 33.49
1336 Fergus Thomson Guildford City 07M 521B 50m Backstroke 33.30
525B 100m Freestyle 1.06.25
602B 50m Butterfly 33.56
604B 200m Freestyle 2.21.96
703B 200m Individual Medley 2.36.86
722B 50m Freestyle 30.58
726B 100m Backstroke 1.09.28
801B 50m Breaststroke 39.74
803B 200m Backstroke 2.28.61
851B 400m Freestyle 4.59.47
1337 Freya Thomson Mid Sussex Marlins 07F 601B 50m Breaststroke 40.06
723B 200m Breaststroke 3.09.54 (3:06.74s)
806B 100m Breaststroke 1.29.20 (1:27.80s)
1338 Archie Thorman Winchester City Penguins 06M 521C 50m Backstroke 31.89 (31.19s)
525C 100m Freestyle 1.04.76 (1:03.46s)
602C 50m Butterfly 30.99 (30.39s)
604C 200m Freestyle 2.17.23 (2:14.63s)
703C 200m Individual Medley 2.33.02 (2:30.42s)
726C 100m Backstroke 1.09.64 (1:08.44s)
803C 200m Backstroke 2.33.45 (2:31.25s)
805C 100m Butterfly 1.09.36 (1:08.26s)
1339 Ella Thornburg Littlehampton 06F 522C 50m Freestyle 29.55
524C 200m Butterfly 2.39.76
605C 100m Butterfly 1.10.16
725C 100m Freestyle 1.05.65
802C 50m Butterfly 31.06
852C 400m Individual Medley 5.45.07
1341 Rebecca Thornton Bracknell and Wokingham 04F 204E 50m Butterfly 30.36
304E 400m Individual Medley 5.26.33
428E 100m Butterfly 1.07.37
430E 200m Individual Medley 2.32.97
1343 Maisie Thornton Crawley 03F 206F 200m Backstroke 2.23.70
225F 200m Butterfly 2.20.70 (2:18.40s)
304F 400m Individual Medley 5.03.67
325F 200m Breaststroke 2.47.99 (2:44.79s)
428F 100m Butterfly 1.04.78 (1:03.58s)
430F 200m Individual Medley 2.26.10 (2:23.40s)
1344 Isold Thorsdottir-Saldana Witney and District 07F 503B 200m Individual Medley 2.46.45 (2:44.05s)
522B 50m Freestyle 31.44 (30.74s)
526B 100m Backstroke 1.15.77 (1:14.67s)
601B 50m Breaststroke 37.79 (36.99s)
605B 100m Butterfly 1.12.81 (1:11.71s)
721B 50m Backstroke 35.85 (35.25s)
723B 200m Breaststroke 3.01.14 (2:58.24s)
725B 100m Freestyle 1.08.15 (1:06.95s)
802B 50m Butterfly 32.46 (31.86s)
806B 100m Breaststroke 1.24.66 (1:23.16s)
1346 Joseph Tibbetts Portsmouth Northsea 98M 207G 100m Backstroke 56.70 (55.20s)
328G 100m Freestyle 54.28 (52.68s)
423G 50m Backstroke 26.26 (25.46s)
1347 Adrian Ting Maidenhead 02M 203G 50m Breaststroke 32.25
224G 50m Freestyle 23.89
324G 50m Butterfly 26.25
328G 100m Freestyle 54.06
423G 50m Backstroke 29.30
1350 Charlie Toms Maxwell 06M 521C 50m Backstroke 33.84 (33.24s)
602C 50m Butterfly 32.00 (31.40s)
652C 400m Individual Medley 5.27.99
703C 200m Individual Medley 2.36.63 (2:34.13s)
724C 200m Butterfly 2.39.66
726C 100m Backstroke 1.12.27 (1:11.17s)
803C 200m Backstroke 2.31.58 (2:29.28s)
805C 100m Butterfly 1.12.44 (1:11.34s)
851C 400m Freestyle 4.50.25 (4:45.35s)
1351 Emily Toms Crawley 06F 524C 200m Butterfly 2.47.19
605C 100m Butterfly 1.13.77
1352 Mollie Topping Brighton 07F 601B 50m Breaststroke 38.36
723B 200m Breaststroke 3.02.61
806B 100m Breaststroke 1.25.37
1353 Hannah Torres Epsom District 05F 524D 200m Butterfly 2.41.90
605D 100m Butterfly 1.09.98 (1:08.88s)
802D 50m Butterfly 31.63
1354 Jeremy Toussaint Windsor 02M 203G 50m Breaststroke 32.74
1355 Amelia Tovey Sevenoaks 07F 522B 50m Freestyle 31.09 (30.39s)
802B 50m Butterfly 33.79
1357 Adam Toy University of Surrey 96M 207G 100m Backstroke 1.00.43
326G 200m Backstroke 2.13.06
423G 50m Backstroke 28.01 (27.31s)
1359 Caitlin Trevor Electric Eels of Windsor 03F 227F 100m Breaststroke 2.00.47 S14
323F 50m Freestyle 46.87 (45.57s) Withdrawn S14
1360 Oliver Tritton Maidstone 02M 224G 50m Freestyle 25.75
324G 50m Butterfly 27.25
1361 Benjamin Tritton University of Surrey 00M 226G 200m Butterfly 2.16.54 (2:14.24s)
303G 1500m Freestyle 16.40.86 (16:20.06s)
1362 Charlie Trotman Guildford City 02M 203G 50m Breaststroke 30.14
228G 100m Breaststroke 1.07.25
330G 200m Individual Medley 2.17.43 (2:14.53s)
425G 200m Breaststroke 2.27.29 (2:23.69s)
1363 Joshua Tucker Abingdon Vale 05M 652D 400m Individual Medley 5.24.30 (5:18.80s)
1364 Sammy Tucker Wycombe District 04M 102E 800m Freestyle 8.54.35
205E 200m Freestyle 2.01.39
207E 100m Backstroke 1.02.00
226E 200m Butterfly 2.12.37
303E 1500m Freestyle 17.07.09
328E 100m Freestyle 56.13
330E 200m Individual Medley 2.13.48
404E 400m Individual Medley 4.45.47
427E 100m Butterfly 59.51
429E 400m Freestyle 4.12.88
1365 Can Tugcetin Newbury 05M 523D 200m Breaststroke 2.37.88
606D 100m Breaststroke 1.14.53
801D 50m Breaststroke 34.37
1366 Lara Turan Guildford City 06F 522C 50m Freestyle 29.80
526C 100m Backstroke 1.11.54
603C 200m Backstroke 2.33.84
721C 50m Backstroke 33.21
725C 100m Freestyle 1.04.66
802C 50m Butterfly 32.48 (31.88s)
804C 200m Freestyle 2.21.84 (2:19.34s)
1367 Nathaniel Turner East Invicta eXcel 05M 521D 50m Backstroke 31.84
602D 50m Butterfly 30.08
722D 50m Freestyle 27.72
801D 50m Breaststroke 36.18
1368 Jay Turner Romsey and Totton 04M 203E 50m Breaststroke 33.32 (32.32s)
1369 Evie Turner Eastleigh 06F 605C 100m Butterfly 1.13.49 (1:12.49s)
1370 Isabel Turner Eastleigh 06F 522C 50m Freestyle 29.85 (29.15s)
526C 100m Backstroke 1.10.51 (1:09.31s)
603C 200m Backstroke 2.28.32 (2:26.02s)
721C 50m Backstroke 33.41 (32.81s)
725C 100m Freestyle 1.04.30 (1:03.00s)
804C 200m Freestyle 2.19.91 (2:17.41s)
1371 Benjamin Uff Mid Sussex Marlins 08M 724B 200m Butterfly 3.07.39
801B 50m Breaststroke 41.28 (40.48s)
1372 Nimath Ukkash Windsor 00M 324G 50m Butterfly 26.48
1373 Hayam Ukkash Windsor 06M 523C 200m Breaststroke 3.02.85
606C 100m Breaststroke 1.22.44
801C 50m Breaststroke 37.24
1374 Max Underwood City of Oxford 01M 102G 800m Freestyle 8.54.01
303G 1500m Freestyle 17.07.49
404G 400m Individual Medley 4.42.58
425G 200m Breaststroke 2.27.27
1376 Saskia Van Brakel Brighton 98F 227G 100m Breaststroke 1.16.69 (1:14.99s)
1378 Hendrik Van Der Leest Woking 04M 207E 100m Backstroke 1.00.02 (58.62s)
224E 50m Freestyle 25.13 (24.33s)
326E 200m Backstroke 2.08.67 (2:05.97s)
328E 100m Freestyle 55.37
423E 50m Backstroke 28.12 (27.42s)
427E 100m Butterfly 1.00.98
1379 Kayla Van Der Merwe Winchester City Penguins 02F 204G 50m Butterfly 29.98
227G 100m Breaststroke 1.09.48
304G 400m Individual Medley 4.59.22 (4:53.32s)
325G 200m Breaststroke 2.28.51
424G 50m Breaststroke 31.99
430G 200m Individual Medley 2.19.94
1380 Naomi Van Dongen Rushmoor Royals 00F 227G 100m Breaststroke 1.15.29
323G 50m Freestyle 28.32 (27.62s)
325G 200m Breaststroke 2.42.30 (2:39.00s)
424G 50m Breaststroke 34.51
430G 200m Individual Medley 2.26.83 (2:24.13s)
1382 Georgina Vane Chalfont Otters 02F 227G 100m Breaststroke 1.17.12 (1:15.42s)
424G 50m Breaststroke 34.15
1383 Isabella Vaughan Epsom District 06F 503C 200m Individual Medley 2.34.32
524C 200m Butterfly 2.34.87
526C 100m Backstroke 1.12.13
603C 200m Backstroke 2.31.60
605C 100m Butterfly 1.09.07
651C 400m Freestyle 4.53.36
702C 1500m Freestyle 19.16.22
721C 50m Backstroke 32.97
725C 100m Freestyle 1.05.20
802C 50m Butterfly 31.22
804C 200m Freestyle 2.20.65
852C 400m Individual Medley 5.30.16
1384 Lucia Veasey Woking 03F 204F 50m Butterfly 30.79 (30.19s)
223F 50m Backstroke 33.06 (32.46s)
1385 Sofia Velasco Atlantis 07F 601B 50m Breaststroke 41.33 (40.53s)
1386 Shanil Vora Chalfont Otters 05M 523D 200m Breaststroke 2.47.65
606D 100m Breaststroke 1.16.81
801D 50m Breaststroke 35.31
1387 Leo Vorobyev Windsor 06M 523C 200m Breaststroke 3.02.28
525C 100m Freestyle 1.04.40
602C 50m Butterfly 30.88
604C 200m Freestyle 2.21.31
606C 100m Breaststroke 1.22.17
703C 200m Individual Medley 2.39.80 (2:37.30s)
722C 50m Freestyle 29.51
801C 50m Breaststroke 36.70
1388 Mimi Vorster RTW Monson 04F 204E 50m Butterfly 30.52
225E 200m Butterfly 2.29.83
426E 200m Freestyle 2.14.73
428E 100m Butterfly 1.08.83
1389 Gerasimas Vuliyerys Crawley 03M 224F 50m Freestyle 25.98
1390 Eloise Wade Newbury 06F 601C 50m Breaststroke 36.45
723C 200m Breaststroke 3.02.92 (3:00.02s)
802C 50m Butterfly 32.57
806C 100m Breaststroke 1.21.78
1392 Charles Wale Woking 05M 724D 200m Butterfly 2.33.89 (2:31.79s)
805D 100m Butterfly 1.09.54
1393 Joe Walker Aylesbury 99M 207G 100m Backstroke 1.00.86 (59.46s)
330G 200m Individual Medley 2.17.51 (2:14.61s)
423G 50m Backstroke 27.88
1394 Jasmine Wallace Sevenoaks 03F 101F 1500m Freestyle 18.24.76 Withdrawn
206F 200m Backstroke 2.26.21 (2:23.81s)
223F 50m Backstroke 32.81
327F 100m Backstroke 1.08.51 (1:07.31s)
403F 800m Freestyle 9.46.08
426F 200m Freestyle 2.15.30
1397 Rueben Walsh Windsor 01M 425G 200m Breaststroke 2.34.68 (2:31.28s)
1398 Ciara Walsh Guildford City 00F 204G 50m Butterfly 29.27
225G 200m Butterfly 2.23.39
428G 100m Butterfly 1.04.04
1399 Imogen Walton Maxwell 04F 206E 200m Backstroke 2.24.05 (2:21.65s)
208E 100m Freestyle 1.01.88 (1:00.48s)
223E 50m Backstroke 31.82 (31.12s)
327E 100m Backstroke 1.07.14 (1:05.94s)
426E 200m Freestyle 2.12.97 (2:10.37s)
1401 Max Walton Hart 06M 724C 200m Butterfly 2.56.98
1402 Yujin Wang City of Oxford 04F 403E 800m Freestyle 9.42.23
1403 Alaina Ward Havant and Waterlooville 01F 426G 200m Freestyle 2.12.18
1405 Callie-Ann Warrington Kent Weald 00F 204G 50m Butterfly 29.93
208G 100m Freestyle 59.17
323G 50m Freestyle 27.27
426G 200m Freestyle 2.10.95
1407 Emi Watanabe Redhill and Reigate 07F 522B 50m Freestyle 30.99
524B 200m Butterfly 2.52.30
605B 100m Butterfly 1.15.15
725B 100m Freestyle 1.08.22
802B 50m Butterfly 33.26
1409 Erin Waters Newport Pagnell 05F 601D 50m Breaststroke 37.30 (36.40s)
723D 200m Breaststroke 2.52.13 (2:49.03s)
806D 100m Breaststroke 1.21.01 (1:19.41s)
1410 Joseph Watkiss City of Oxford 05M 523D 200m Breaststroke 2.49.56 (2:46.46s)
606D 100m Breaststroke 1.19.39 (1:17.79s)
724D 200m Butterfly 2.39.15
801D 50m Breaststroke 36.59 (35.69s)
1411 Benjamin Watson Sevenoaks 06M 602C 50m Butterfly 32.37 (31.77s)
726C 100m Backstroke 1.13.61 (1:12.51s)
803C 200m Backstroke 2.37.51 (2:35.31s)
1412 Elspeth Watson Sevenoaks 05F 503D 200m Individual Medley 2.35.18 (2:32.58s)
524D 200m Butterfly 2.34.20
605D 100m Butterfly 1.09.76
651D 400m Freestyle 4.46.28 (4:41.38s)
804D 200m Freestyle 2.15.93 (2:13.33s)
852D 400m Individual Medley 5.27.89
1413 Millie Weeden Atlantis 03F 227F 100m Breaststroke 1.17.15 (1:15.45s)
325F 200m Breaststroke 2.46.62
424F 50m Breaststroke 35.45
1414 Oliver Weedon Hart 95M 423G 50m Backstroke 28.30 (27.60s)
1415 Charlotte Wensley Guildford City 04F 101E 1500m Freestyle 18.25.77
225E 200m Butterfly 2.36.27
329E 400m Freestyle 4.40.36
403E 800m Freestyle 9.36.35
426E 200m Freestyle 2.13.33
1417 Charlotte West Wycombe District 03F 323F 50m Freestyle 28.58
1418 Jack Westerman Cranleigh 05M 801D 50m Breaststroke 36.65
1419 Zack Westhead Rushmoor Royals 03M 425F 200m Breaststroke 2.36.29 (2:32.89s)
1420 Ella Westhead Rushmoor Royals 06F 601C 50m Breaststroke 39.08
723C 200m Breaststroke 3.02.06
806C 100m Breaststroke 1.25.40
1421 Wilby Westley Haslemere 06M 521C 50m Backstroke 33.88
1422 Alice Weston Wycombe District 06F 501C 800m Freestyle 9.45.30 (9:35.30s)
503C 200m Individual Medley 2.30.44 (2:27.84s)
522C 50m Freestyle 29.30
524C 200m Butterfly 2.25.12 (2:22.92s)
526C 100m Backstroke 1.08.06 (1:06.86s)
601C 50m Breaststroke 36.92 (36.02s)
603C 200m Backstroke 2.33.77
605C 100m Butterfly 1.06.88
651C 400m Freestyle 4.48.43
702C 1500m Freestyle 19.09.66
721C 50m Backstroke 33.37 (32.77s)
723C 200m Breaststroke 2.56.49 (2:53.49s)
725C 100m Freestyle 1.03.13 (1:01.83s)
802C 50m Butterfly 30.31
804C 200m Freestyle 2.15.92 (2:13.32s)
806C 100m Breaststroke 1.21.51 (1:19.91s)
852C 400m Individual Medley 5.17.45 (5:11.85s)
1423 Joshua Weston Wycombe District 04M 203E 50m Breaststroke 33.44
205E 200m Freestyle 2.04.21
226E 200m Butterfly 2.12.73
228E 100m Breaststroke 1.12.08 (1:10.28s)
303E 1500m Freestyle 16.38.66 (16:17.86s)
324E 50m Butterfly 27.79
330E 200m Individual Medley 2.17.20 (2:14.30s)
404E 400m Individual Medley 4.48.53 (4:42.33s)
427E 100m Butterfly 1.00.64
429E 400m Freestyle 4.15.07 (4:09.47s)
1424 Noah Wheeler Chalfont Otters 07M 521B 50m Backstroke 35.24 (34.64s)
525B 100m Freestyle 1.07.17 (1:05.87s)
602B 50m Butterfly 34.71 (34.11s)
722B 50m Freestyle 29.84 (29.14s)
1425 Tamsin Wheeler Hart 07F 651B 400m Freestyle 5.08.65 (5:04.05s)
723B 200m Breaststroke 3.08.88 (3:06.08s)
725B 100m Freestyle 1.08.32 (1:07.12s)
804B 200m Freestyle 2.28.75 (2:26.35s)
806B 100m Breaststroke 1.28.53 (1:27.13s)
1427 Sarah Whitchurch Guernsey 86F 208G 100m Freestyle 1.47.74 S5
223G 50m Backstroke 56.11 S5
323G 50m Freestyle 50.01 S5
426G 200m Freestyle 3.56.41 S5
1429 George White Eastleigh 02M 324G 50m Butterfly 27.77
1430 Eleanor White Elmbridge Phoenix 07F 503B 200m Individual Medley 2.45.99
522B 50m Freestyle 31.26
601B 50m Breaststroke 38.25
725B 100m Freestyle 1.06.90
852B 400m Individual Medley 5.53.53 (5:48.53s)
1433 Bethan White Hart 03F 223F 50m Backstroke 33.23 (32.63s)
1435 Cameron White Guildford City 02M 203G 50m Breaststroke 30.69
228G 100m Breaststroke 1.08.51
425G 200m Breaststroke 2.33.76
1436 Casper Whitewood Tigers (Jersey) 06M 502C 1500m Freestyle 18.30.36 (18:11.66s)
525C 100m Freestyle 1.02.85 (1:01.45s)
604C 200m Freestyle 2.15.42 (2:12.82s)
701C 800m Freestyle 9.44.72 (9:34.72s)
722C 50m Freestyle 29.54
724C 200m Butterfly 2.42.04 (2:40.04s)
805C 100m Butterfly 1.12.51
851C 400m Freestyle 4.42.10
1437 Francesca Whiting RTW Monson 02F 206G 200m Backstroke 2.17.36 (2:14.86s)
208G 100m Freestyle 1.00.04
223G 50m Backstroke 30.52
323G 50m Freestyle 28.32
327G 100m Backstroke 1.03.72 (1:02.42s)
1438 Albert Whitlock Sevenoaks 06M 606C 100m Breaststroke 1.24.12 (1:22.62s)
801C 50m Breaststroke 37.23
1439 William Whitlock Portsmouth Northsea 01M 226G 200m Butterfly 2.14.71 (2:12.31s)
324G 50m Butterfly 26.99 (26.29s)
1440 Zachary Whybrow RTW Monson 05M 521D 50m Backstroke 32.45 (31.85s)
1441 Freddie Whybrow Bicester Blue Fins 00M 102G 800m Freestyle 9.10.54 (8:59.94s)
303G 1500m Freestyle 17.36.60 (17:16.90s)
1442 Alice Whyte Winchester City Penguins 07F 503B 200m Individual Medley 2.47.80 (2:45.40s)
526B 100m Backstroke 1.15.90 (1:14.80s)
601B 50m Breaststroke 39.35 (38.55s)
603B 200m Backstroke 2.40.28 (2:38.08s)
721B 50m Backstroke 34.60 (34.00s)
723B 200m Breaststroke 3.06.85 (3:03.95s)
806B 100m Breaststroke 1.26.19 (1:24.69s)
1443 Milly Widdop Hailsham 03F 227F 100m Breaststroke 1.18.95 (1:17.35s)
424F 50m Breaststroke 36.57 (35.67s)
1444 Hollie Widdows Guildford City 06F 503C 200m Individual Medley 2.37.70 (2:35.20s)
522C 50m Freestyle 28.42
526C 100m Backstroke 1.11.20 (1:10.00s)
603C 200m Backstroke 2.31.82
605C 100m Butterfly 1.12.43
651C 400m Freestyle 4.59.65 (4:54.95s)
721C 50m Backstroke 33.21
725C 100m Freestyle 1.02.54
802C 50m Butterfly 30.61
804C 200m Freestyle 2.21.03
852C 400m Individual Medley 5.24.09 (5:18.59s)
1445 Daisy Widdowson Sevenoaks 04F 223E 50m Backstroke 32.54 (31.94s)
1446 Samuel Wiles Mid Sussex Marlins 04M 224E 50m Freestyle 26.00
324E 50m Butterfly 27.91
1447 Freddie Wilkinson City of Oxford 01M 203G 50m Breaststroke 31.71 (30.71s)
228G 100m Breaststroke 1.08.34 (1:06.44s)
425G 200m Breaststroke 2.26.39
1448 Rhiarna Wilks Windsor 07F 522B 50m Freestyle 31.15
1449 Saba Williams Reading 07F 601B 50m Breaststroke 40.05
804B 200m Freestyle 2.29.65 (2:27.35s)
806B 100m Breaststroke 1.28.05
1450 Teilo Williams RTW Monson 05M 521D 50m Backstroke 30.93
525D 100m Freestyle 56.85
602D 50m Butterfly 28.03
604D 200m Freestyle 2.07.15
652D 400m Individual Medley 5.23.82
703D 200m Individual Medley 2.28.18
722D 50m Freestyle 25.95
726D 100m Backstroke 1.07.72 (1:06.52s)
801D 50m Breaststroke 34.02
805D 100m Butterfly 1.04.90
851D 400m Freestyle 4.35.50
1452 Harley Williams Hastings Seagull 08M 602B 50m Butterfly 34.26
805B 100m Butterfly 1.20.58
1453 Hannah Williams Alton and District 03F 204F 50m Butterfly 30.84
323F 50m Freestyle 28.52 (27.82s)
1454 Joshua Williams Wycombe District 02M 102G 800m Freestyle 8.25.78 (8:14.28s)
205G 200m Freestyle 1.53.74
226G 200m Butterfly 2.12.70
303G 1500m Freestyle 15.51.76 (15:29.86s)
429G 400m Freestyle 3.57.83
1455 Olivia Williams Guildford City 06F 522C 50m Freestyle 30.17
524C 200m Butterfly 2.46.83 (2:44.93s)
605C 100m Butterfly 1.11.72 (1:10.62s)
802C 50m Butterfly 31.47
1456 Thomas Williams Guildford City 07M 523B 200m Breaststroke 3.07.09
606B 100m Breaststroke 1.28.04
801B 50m Breaststroke 39.56
1458 Daniel Wilson Portsmouth Northsea 06M 523C 200m Breaststroke 3.02.46 (2:59.56s)
1460 Samantha Wilson Rushmoor Royals 94F 323G 50m Freestyle 28.23 (27.43s)
1462 Callum Wimble Guildford City 03M 203F 50m Breaststroke 32.80
224F 50m Freestyle 26.14
423F 50m Backstroke 29.90
1463 Ciara Wimble Guildford City 05F 601D 50m Breaststroke 37.15
723D 200m Breaststroke 2.59.38
806D 100m Breaststroke 1.22.29 (1:20.69s)
1464 Isobel Winchester RTW Monson 03F 206F 200m Backstroke 2.29.46 (2:27.16s)
223F 50m Backstroke 33.06 (32.04s)
1465 Rosie Windslow Worthing 04F 424E 50m Breaststroke 37.39 (36.49s)
1466 Logan Winter Portsmouth Northsea 05M 703D 200m Individual Medley 2.32.26 (2:29.66s)
726D 100m Backstroke 1.09.46 (1:08.26s)
803D 200m Backstroke 2.27.55 (2:25.25s)
1468 Oliver Witter Havant and Waterlooville 01M 224G 50m Freestyle 24.72
324G 50m Butterfly 26.60 (25.90s)
1469 Lois Wong Guildford City 07F 601B 50m Breaststroke 40.75
651B 400m Freestyle 5.15.68 (5:11.18s)
1471 Erin Woo Winchester City Penguins 06F 601C 50m Breaststroke 39.04 (38.24s)
723C 200m Breaststroke 2.59.59 (2:56.59s)
806C 100m Breaststroke 1.24.15 (1:22.65s)
1472 Ella Wood Sevenoaks 06F 522C 50m Freestyle 30.02
526C 100m Backstroke 1.13.27
603C 200m Backstroke 2.36.20 (2:34.00s)
605C 100m Butterfly 1.13.35
721C 50m Backstroke 33.87
802C 50m Butterfly 32.13
1473 Elizabeth Woodward Tigers (Jersey) 03F 206F 200m Backstroke 2.22.27 (2:19.87s)
223F 50m Backstroke 32.41 (31.81s)
327F 100m Backstroke 1.07.39 (1:06.19s)
1474 Tristan Woolven Amersham 06M 521C 50m Backstroke 33.57
1475 Theodora Wornham Abingdon Vale 04F 223E 50m Backstroke 31.90 (31.20s)
227E 100m Breaststroke 1.18.11 (1:16.51s)
325E 200m Breaststroke 2.49.45
424E 50m Breaststroke 36.01
430E 200m Individual Medley 2.33.45 (2:30.85s)
1476 Hannah Worth Tigers (Jersey) 06F 501C 800m Freestyle 10.05.64
651C 400m Freestyle 5.02.20
702C 1500m Freestyle 19.32.04 (19:14.34s)
852C 400m Individual Medley 5.43.52 (5:38.32s)
1477 Billy Wotton City of Oxford 03M 203F 50m Breaststroke 30.84
228F 100m Breaststroke 1.06.33
330F 200m Individual Medley 2.12.58
425F 200m Breaststroke 2.21.76
429F 400m Freestyle 4.16.32
1478 Cameron Wrapson Crawley 06M 502C 1500m Freestyle 18.42.02
604C 200m Freestyle 2.12.78
701C 800m Freestyle 9.42.63
851C 400m Freestyle 4.47.80
1479 Josh Wright Haslemere 07M 606B 100m Breaststroke 1.31.01
801B 50m Breaststroke 41.94
1480 Jonty Wright Abingdon Vale 05M 523D 200m Breaststroke 2.49.04
606D 100m Breaststroke 1.17.15
801D 50m Breaststroke 35.64 (34.74s)
1481 Conor Wright Thanet 04M 203E 50m Breaststroke 31.46
228E 100m Breaststroke 1.09.62
330E 200m Individual Medley 2.20.05 (2:17.25s)
425E 200m Breaststroke 2.32.17
1482 Alana Wright Thanet 05F 501D 800m Freestyle 9.51.51
503D 200m Individual Medley 2.35.45 (2:32.85s)
524D 200m Butterfly 2.42.25
605D 100m Butterfly 1.12.04
651D 400m Freestyle 4.45.79 (4:40.79s)
702D 1500m Freestyle 18.54.04
725D 100m Freestyle 1.04.09
804D 200m Freestyle 2.17.82 (2:15.32s)
806D 100m Breaststroke 1.22.28 (1:20.68s)
852D 400m Individual Medley 5.26.67 (5:21.27s)
1484 Adam Wrighting Newport Pagnell 03M 203F 50m Breaststroke 32.40
1485 Alex Wrzesinski Guildford City 06M 521C 50m Backstroke 32.29
525C 100m Freestyle 1.02.75 (1:01.35s)
602C 50m Butterfly 32.77
604C 200m Freestyle 2.18.62 (2:16.12s)
703C 200m Individual Medley 2.38.99 (2:36.49s)
722C 50m Freestyle 28.88
726C 100m Backstroke 1.10.46 (1:09.26s)
803C 200m Backstroke 2.30.52 (2:28.22s)
1486 Lottie Wynne-Jones City of Milton Keynes 03F 204F 50m Butterfly 28.27
206F 200m Backstroke 2.17.21 (2:14.71s)
223F 50m Backstroke 30.32 (29.62s)
327F 100m Backstroke 1.06.04
329F 400m Freestyle 4.25.03 (4:19.73s)
403F 800m Freestyle 9.14.10 (9:03.60s)
428F 100m Butterfly 1.02.42
1487 Harry Wynne-Jones City of Milton Keynes 05M 502D 1500m Freestyle 17.32.43
521D 50m Backstroke 32.36
525D 100m Freestyle 59.81 (58.41s)
602D 50m Butterfly 30.45 (29.85s)
604D 200m Freestyle 2.06.46
652D 400m Individual Medley 5.11.62
701D 800m Freestyle 9.14.46 (9:03.96s)
722D 50m Freestyle 28.01
724D 200m Butterfly 2.27.39 (2:25.19s)
726D 100m Backstroke 1.08.18 (1:06.98s)
803D 200m Backstroke 2.26.69 (2:24.39s)
805D 100m Butterfly 1.06.67 (1:05.57s)
851D 400m Freestyle 4.26.68
1488 Cheng Hei Scott Yap Abingdon Vale 02M 203G 50m Breaststroke 32.59 (31.59s)
1489 Isabella Yardley Wantage White Horses 05F 526D 100m Backstroke 1.11.31 (1:10.11s)
605D 100m Butterfly 1.12.12 (1:11.02s)
721D 50m Backstroke 32.93 (32.33s)
802D 50m Butterfly 31.69 (31.09s)
1490 Jodie Yates Eastleigh 00F 225G 200m Butterfly 2.31.89 (2:29.79s)
1491 Can Yoruk Staines 05M 523D 200m Breaststroke 2.53.54 (2:50.44s)
801D 50m Breaststroke 35.43
1492 Jamie Young East Grinstead 05M 722D 50m Freestyle 28.08
1494 Sebastian Zabarte Woking 06M 726C 100m Backstroke 1.13.44 (1:12.34s)
1495 Adel Zakrzewski Wycombe District 03F 101F 1500m Freestyle 18.05.10
206F 200m Backstroke 2.24.26 (2:21.86s)
223F 50m Backstroke 32.33
225F 200m Butterfly 2.29.67 (2:27.57s)
327F 100m Backstroke 1.08.11 (1:06.91s)
329F 400m Freestyle 4.34.22
403F 800m Freestyle 9.21.40 (9:11.00s)
426F 200m Freestyle 2.11.08 (2:08.38s)
1496 Qiu En Zhang City of Oxford 07M 523B 200m Breaststroke 3.12.41
606B 100m Breaststroke 1.30.91
801B 50m Breaststroke 40.96 (40.16s)
1497 Antonia Leese Witney and District 2005F 601D 50m Breaststroke 36.45
723D 200m Breaststroke 2.55.27
806D 100m Breaststroke 1.22.02
1499 Marcus Harvey Littlehampton 2005M 205E 200m Freestyle 3.06.47 S14
207E 100m Backstroke 1.25.13 (1.24.13s) S14
224E 50m Freestyle 35.00 (34.40s) S14
228E 100m Breaststroke 1.39.30 (1.38.00s) S14
328E 100m Freestyle 1.20.56 (1.19.46s) S14
330E 200m Individual Medley 3.09.22 (3.07.12s) S14
1500 City Of Oxford B City of Oxford F 301 400m Medley Relay
Lara Mills
Ellen Bagley
Evie McLean
Gretel Goodgame
4:32.78
1501 RTW Monson RTW Monson M 221 800m Freestyle Relay
Kody Bradbury
Harry Sinclair
Charles Crewe
Reuben Edwards
8:21.12
321 400m Freestyle Relay
Reuben Edwards
Kody Bradbury
Teilo Williams
Harry Sinclair
3:59.80
1502 RTW Monson RTW Monson F 301 400m Medley Relay
Rose Compton
Anna Leman
Mimi Vorster
Jemimah Berkeley
4:32.58
421 400m Freestyle Relay
Rose Compton
Emma Bennett
Jemimah Berkeley
Mimi Vorster
4:13.18
1503 Windsor A Windsor M 221 800m Freestyle Relay
Oliver Stearn
James Murphy
Damir Bajohr
Henry Pearce
8:44.00
222 800m Freestyle Relay
Rueben Walsh
Moritz Hoogers
Callum Stearn
Shay Race
8:22.00
321 400m Freestyle Relay
James Murphy
Henry Pearce
Oliver Stearn
Damir Bajohr
3:57.00
322 400m Freestyle Relay
Moritz Hoogers
Nimath Ukkash
Rueben Walsh
Shay Race
3:45.00
401 400m Medley Relay
Damir Bajohr
Oliver Stearn
Henry Pearce
James Murphy
4:26.00
402 400m Medley Relay
Moritz Hoogers
Rueben Walsh
Shay Race
Nimath Ukkash
4:05.00
1504 Windsor B Windsor M 322 400m Freestyle Relay
Max Hoogers
Toby Redshaw
Callum Stearn
Jeremy Toussaint
3:51.00
402 400m Medley Relay 4:16.00 Withdrawn
1505 Windsor Windsor F 201 800m Freestyle Relay
Caoimhe McGee
Eilidh Green
Naia Hill
Isobel Philpott
9:30.00
301 400m Medley Relay
Molly Leamon
Lucy Hopkins
Priya Palmer
Caoimhe McGee
4:53.00
302 400m Medley Relay 4:28.00 Withdrawn
421 400m Freestyle Relay
Eilidh Green
Naia Hill
Caoimhe McGee
Isobel Philpott
4:19.00
422 400m Freestyle Relay 4:02.00 Withdrawn